Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#41 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 03 October 2005 - 12:05 PM

Забравих да се похваля w) майлс знае отлично вече какво е НЕ и Лошо куче w)
Знае също и СЕДНИ - малко бавно я изпълнява, но го прави. Най-хубавото е че изпълнява чудесно ХВАНИ и ДОНЕСИ.:) Много сме горди с него.:) Вчера даже донесе чехъла ми горе на леглото super best
Целувки от мен мноооого отново.:)))))))))))) w)
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 03 October 2005 - 07:06 PM

Здрасти Катрина b) Знам,че ти е трудно мила, но си взела правилното решение. Ако не можеш да обръщаш достатъчно внимание на животинката тя ще страда ...
по-весело,ще си вземеш кученце по-натам super best super Днес аз имам рожден ден cheers
drink , ооостарявам l) както и де е..... Днес заведох Айричка на 2-ра ваксина, малко сме закъснели, но нали беше болничка горката... с това разтройство s) a) Последната е на 23 този месец- и ура ще ходим на разходка l) d) l) Да ти кажа не можем да си намерим палтенце- всички са ни големи, но ще измислим нещо! b) Искам да те питам как учите сладкия Маилс да бъде послушен,защото Айричка е голямо диваче и не стои на едно място,само тича насам натам- само "НЕ" разбира и си знае името, като я викна r)
И тя с езичето е много бърза и бес задръжки l) целува всички по ред....навсякъде
Чао, че пристигат гостите l) cheers drink
утре ще пиша повече, ако не ме боли много главата l) l) Целувкиииии

#43 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 October 2005 - 11:33 AM

Хей Clara съжалявам че вчера не влязох след твоя пост за да честитя.:( Но и макар с малко закъснение ти пожелавам мнооооооооооооого късмет най-вече, здраве и любов. Много да те радва Айричка и не само тя. Да имаш все верни приятели около себе си много много незабравими мигове да натрупаш.:) cheers

Аз пак малко снимки на мъника.:) А вчера го претеглих и не можа да закове на 1 кг - по-малко е. Нещо много слаб.:( Доста порасна на височина но явно не е качил на килограми. Чак се притеснявам, но пък си има апетит момчето... w)
http://snimka.bg/alb...p?album_id=8755

С послушанието нямаме никакъв напредък....и Майлс е много див. Не стои на едно място. Дори командата седни я изпълнява за адски каратко време. Просто е дете - и много палаво. Леко да мръднем и той вече е скочил да се закача... няма оправия :) Може би има с бой, но как си представяш да го удариш това същество.:(
За якенца - ние имаме едно дето "баба" му уши като бяхме на гости, а занапред смятам сама да шия - имам шевна машина. Така че ако искаш слагай Айра в една чантичка и идвай на гости да и вземем мерки и да и ушием якенце.:) Много ще се радвам да се видим и няма да ми отнеме никакво време.:) В събота съм на работа, но в неделя съм си в къщи :) както и другата седмица разбира се.:)
Хайде аз пак се отдавам на работа. :) Лек и приятен ден w)
User's Signature

Качена снимка

#44 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 04 October 2005 - 05:28 PM

Здрасти Катрина, благодаря за пожеланията b) Искам да ти кажа- Майлс е направо страхотен!!! l) И колко е пораснал самооо...и колко е висок w) Мойта Айра е доста по-нисичка bl) дали ще се издължи? bl) Той кога почна да ресте на височина ? Ще ти покажа и аз малко снимки/ с оранжавият анцунг съм аз r) /

My Webpage

И аз имам машина, но се счупи и сега съм се отдала на плетки-вече оплетох един пуловер ама е много смешен b) Благодаря за поканата! Ще ти пиша на лични, да си провериш съобщенията

Поздрави d)

#45 Потребителят е офлайн   kristi_90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 October 2005 - 01:34 PM

Момичета,искам да ви попитам откъде си взехте вашите сладурчета w) ,защото и аз си търся пинчерче,но парите са ми малък проблем s)

#46 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 05 October 2005 - 01:57 PM

Здрасти Кристи b) Много се радвам,че си избрала тази порода b) Пинчерите са страхотни , много са любвеобилни към стопаните си и са добри пазачи/ вдигат голяма врява само нещо да тропне в къщи l) / Аз моята Айра я взех от едно семейство. За съжаление няма офицялен развъдник на породата s) от кадето да се вземе качествено куче. Остава ти да се ровиш по интернет, има постоянно обяви, или да се обадиш на някой развъдник. Пожелавам ти успех и дано скоро да се похвалиш !!!!!!! l) b) super d)

#47 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 05 October 2005 - 01:59 PM

Относно цените варират от 80 до 260лв bl)

#48 Потребителят е офлайн   kristi_90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 October 2005 - 02:39 PM

Клара,благодаря ти много r) Надявам се скоро да си намеря кученце,а когато стане първо на вас ще се похваля b) Твоята Айричка е наистина много сладка w) ,дано и аз по-скоро да се радвам на такова мъниче.Много поздрави на теб и на Айра от мен.

#49 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 05 October 2005 - 03:35 PM

Благодаря Кристи! b) l) Стискам палци super best super best super

#50 Потребителят е офлайн   kristi_90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Пловдив

Публикувано: 05 October 2005 - 05:08 PM

Момичета,ще ви помоля,ако знаете за някой,който продава или подарява пинчерчета да ми кажете.Много ви моля. s)

#51 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 05 October 2005 - 05:34 PM

ok!!! super

#52 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 06 October 2005 - 02:41 PM

Здрасти Кристи много се радвам и аз че си харесала тези сладури и искаш да си вземеш мини пинчерче. w) Ако чуем неще непременно ще се обадим.
Наскоро попаднах на този сйат - ++++++++++++++++++++++++++++++ те продават всякакви породи и ако нямат в наличност внасят до една седмица- така казаха като се обадих. Работят денонощно и са в Подуене. Но нямам идея какви са цените - казаха ми като отиде човек на място казва какво иска и се казва цената. Можеш да се разходиш до там ако имаш време.
Аз Майлс го взех от една девойка, не от борса или от магазин. Но когато търсех по борсите вървяха 170-180. Аз го взех мойто сладурчр w) angel w) за 200. А в един магазин в Малдост има едно за 360 - много скъпо.:(
Пожелавам ти много бързо да си намериш съкровище и да пишеш като стане. r)
User's Signature

Качена снимка

#53 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 08 October 2005 - 02:34 PM

Здравейте момичета тези дни очакваме да ни се обадят да отидем да си вземем нашето бебе пинчер . Тогава ще ви пиша по подробно за нея .Една позната на сина има четири бебета и обеща да ни даде едно ние си избрахме да е момиченце ще се казва Сара което означава принцеса след като ще е първото ни куче ще я гледаме и глезим като такава .Катрина за съжаление всички бебета са обещани ако чуя че някой има бебета ще ти пиша .Лошото е че ние сме от Казанлък както чета повечето сте от София при нас и вет лекарите и магазините са малко на брой имаме само един специализиран зоо магазин за цял град питам с какво да храня бебо и те ми дават едни абсурдни напътсвия направо чак се плаша да не го оставя гладен 60гр мляко с 1чл гранули не е ли малко не знам кажете си мнението и вие . Лошото е че Сара ще е на 30дни приблизително като я вземем всички ми казват че ще е малка но не мога да принудя собственичката и да я задържи още 15 дни .Казахме и че ще си платим ваксината и др. разходи но тя казва че ще е достатъчно голяма да я вземем понеже ще е без пари не ми е удобно да си налагам желанията .Давайте съвети вие сте с повече опит .Поздрави Галя d) r)

#54 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 08 October 2005 - 08:50 PM

Здравей Галя b) поздравления, чудесно име сте избрали за малката w) Сигурно нямате търпение l) Наистина обаче 30 дни е доста крехка възраст, трябва да бъдете много нежни и внимателни към малката, трябва да е на топло и на завет. Тя сигурно доста ще скимти и ще се гушка във вас, ще се страхува,ще търси майка си и ще иска да суче,защото на тази възраст кученцата все още не са напълно отбити.Трябва да се въоражите с много търпение w) Относно храненето-трябва да внимавате с прясното мляко,защото много често предизвиква разтройство. Може да давате на малки порции пастетчета за бебе, те по-лесно се приемат от сухата храна, също и обезсолена извара, може да давате сварено бяло пилешко месо и ориз. Сара ще е доста мъничка, и млякото ще й липсва,ако няма разтройство от него може да й давате за закуска,заедно с малко извара и сухар/черен хляб/- избягвайте белия, аз непрмер въобще не давам на Айра хляб. Важното е да се захрани първите 10-15 дни,да укрепне, малко да порасне/ те растат с часове l) /, после давайте смело суха храна за бебоци b)
Галя във форума е пълно с информация по тази тема - може да погледнеш тук и там super
Аз м/у другото ще пътувам в командировки за Казанлък, ще идвам всеки месец за няколко дни - така, че не е пречка, че живееш там . super
Ще чакаме да видим малката принцеса скоро w) l)

Катрина мила къде се изгубихте със Майлс? Как сте? r)

#55 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 October 2005 - 09:50 PM

Здравей Галя :)
Много се радвам че ще си вземеш мини пинчерче - невероятни са. w)
За това че е малко - няма проблем, аз имах немска овчарка, която взех на 30 дена преди време и нямаше никакъв проблем. По принцип така или иначе малкото вече няма да суче. Идеята е до 30-ия ден да е засължително при майката, след това можеш спокойно да си го вземеш.
За храната - основно правило за мини пинчер е да не се прехранва. Като малко обаче гранули няма да яде -гранули се препоръчват след 2-ия месец. Най-добре и давай кисело мляко, извара, сирене, кашкавал, постепенно кум 45-50-тия ден пилесхко месо. Давай и също така и моркови - в началото ги сварявай, след това направо цял морков да си гризка. Аз давам на Майлс и ябълки. Домати и краставици пробвах, но не оби4а. Можеш да и даваш и прясно мляко, но ако имаш някакви познати да вземаш домашно....и не и давай всеки ден. По книгите пише че 170 грама на ден са достатъчна храна за едно мъниче. Аз не я меря :)))) давам колкото яде. Просто гледам да е правилната храна.:)
Много много се радвам още един път да си кажа за твоя избор и да изпратиш бързо снимки като я вземеш. angel w)
Целувки на всички и до скоро. b) w)
User's Signature

Качена снимка

#56 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 October 2005 - 10:29 PM

Здрасти Меги :)
Изгубих се защото имах много работа и нямах време дори да вляза в сайта. a) Днес бях и дижурна....
А сега съм в един Интернет клуб и играя на една игра - Warcraft III - DOTA l) Та докато чакам да се саберем всички, защото е мултиплейър влязох и видях саобщението от Галя, а тъкмо го изпратих и видях че и ти си писала. b) Аз утре ще ходя да гледам една кола и ако я харесам другата седмица съм мобилна и ще се опитам да се срещнем по-скоро.:-)
Ние с Майлс минахме вече предимно на суха храна :) и кашкавал. Навсякъде където четох все това препоръчват и реших да послушам съветите. Това което казваш за часовете - ех наистина растат с часове. Вчера вечерта гледах снимките на малкия от както сме го взели и толкова много е пораснал... :) Като го гледам на месец и половина е почти колко Айричка.:) Така че нищо чудно и тя да се издължи толкова след месец. b)
Хайде ние пускаме и засега пак ти казвам чао и мноооого целувки на Айра и приятна почивка.:) А в понеделник ще пиша за колата l) w)
User's Signature

Качена снимка

#57 Потребителят е офлайн   kristi_90 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Пловдив

Публикувано: 09 October 2005 - 11:38 AM

Момичета,нямам късмет s) .Тъкмо намерих на едно място пинчерчета по 150 лв. и се зарадвах,въпреки че още нямам пари,днес се обадих и ми казаха ,че са ги продали и не можах да си взема. s) Моля ви ако знаете за някой,който продава или подарява пинчерчета да ми кажете.

#58 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 10 October 2005 - 02:34 PM

Здравейте на всички l) l)

Кристи, защо не питаш Галя от къде ще взима Сара? Доколкото разбрах кученцетата са няколко bl) може да не са обещани всичките.

Катрина,ще чакам да се похвалиш super b) drink

Чао за сега от мен,че трябва да работя r) По-късно ще пиша пак r)

#59 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 10 October 2005 - 09:40 PM

Здравейте Момичета тъкмо ходихме да вземем нашата Сара . d) Не мога да ви опиша колко се радваме всички още като я взе малкия син и тя се гушна в него и заспа r) . Купих и сухо мляко някъде четох че било по добър вариант от прясното оказа се че на малката много и хареса .Ще следвам вашите съвети относно храненето .Най много се притеснявам да не би да и давам повече храна от колкото и е необходима и да стане една малка дебелана . Иначе тя беше най едра от всички бебета .Снимахме Саричка но не знам как да пратяснимките да я видите каква е сладурана поръчах на големия син утре да се заеме с този въпрос дано утре вечер да мога да ги пратя . super
Поздрави на всички Галя d)

#60 Потребителят е офлайн   Sari4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 18-January 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 October 2005 - 11:46 PM

Честито Галя!!! super best victory victory victory
Радвам се,че вече сте си я взели вашата Сара! super best

Знеш,че тук можеш да намериш хора,които ще те упътят,съветват за всичко и подкрепят във всяка ситуация!
Според мен,засега сте добре,само и сложи в леглото една бутилка с гореща вода за първите вечери,да и е топличко,за да не страда за топлинката на мама и братчетата,с които до вчера е била непрекънато заедно!
Снимки,ако искаш мошеш да ми пратиш на имейл адрeс baranov_еn@abv.bg-ще ти ги кача тук веднага...
Целувки на малката принцеса он нейната адашка - мойта Сара super b)
User's Signature

Сара-кученцето,което носи усмивка в деня ти!

  • (625 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни