Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#61 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 11 October 2005 - 12:29 PM

Браво Галя!!!! l) bravo victory Това е чудесна новина b) Много се радвам за теб! По-скоро да сложите снимки да видим принцесата l) Пожелавам й да бъде здрава и щастлива и мнооого да ви радва! Още веднъж- много се радвам за вас!!

Поздрави на всички! l) victory

#62 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 October 2005 - 12:39 PM

Здравейте w)
Ех ама какви хубави новини имаме значи.:))) Чудесно Галя super best - много се радвам и аз за теб и мноооооого любов да ти носи малката принцеса и много да те радва. w) Чакаме с нетарпение снимки на прекрасното създание.:)
Clara как сте вие с АЙричка? Чакам аз с нетърпение да стане края на месеца да можеш да я извеждаш та да ги запознаем.:) Аз с колата засега нищо- не ми хареса, утре ще ходя да гледам друга.. :) Има ли новина веднага ще се похваля.:)
А ти Кристи какво стана с теб? Свърза ли се с хората от които е взела Галя? Дано да намериш скоро мъниче!
Аз да се похваля пак - Майлс вече ходи на тоалетна само на вестник :) досега все правеше някоя и друга беля - рядко, но се случваше поне един път на два дена. Но разбира се още не ходим само навън.... не че го извеждаме редовно де .. s) Много ми е мъчно, че сега несмеем да го водим на разходка, защото няколко кученца в квартала починаха от отрова. Някакъв идиот минавал и ръсил отрова около блоковете - просто съм бясна a) ако този дебил го видя
User's Signature

Качена снимка

#63 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 October 2005 - 12:41 PM

Та ако го видя ще го убияяяяяяя. Хората викали от гражданска защита някакви за да помогнат да се намери този дебил .. нищо. Егати и простите, тапи, злобни, гадни хора има ... Ох избеснях пак.. Извинявайте!
Хайде отдавам се на работа вече - приятен ден и всичко най-хубаво на всички. w)
User's Signature

Качена снимка

#64 Потребителят е офлайн   MeeLa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 246
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Русе

Публикувано: 12 October 2005 - 12:44 PM

оо, колко ужасно!
Пазете пинчитата си, дано никой не пострада
как може да има такива хора, ужас
старите хора казват, че човек, който не обича животните, не обичал себе си...
кога ще доживеем в БГ да има присъди за лошо отношение към животните a)

#65 Потребителят е офлайн   Sari4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 18-January 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 October 2005 - 03:37 PM

Здравейте ! super
По молба на Галя пускам първите снимки на нейната принцеса Сара w) ...
снимките,доколкото знам,са правени с телефон и затова са малко тъмни,но все пак,можете да видите малката красавица...

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка
User's Signature

Сара-кученцето,което носи усмивка в деня ти!

#66 Потребителят е офлайн   MeeLa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 246
  • Регистрация: 13-September 05
  • Location:Русе

Публикувано: 12 October 2005 - 03:51 PM

bravo малее кво е бебешочеее!!!
Да е жива и здрава и да носи много радости на стопаните си, пожелавам го от сърце!!!
Пуснете снимки и като поотрасне, сега ми се струва съвсем пеленаче w)

Успех в отглеждането и възпитанието

#67 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 13 October 2005 - 02:14 PM

Лелееееееее, колко съм пропуснала!!!!!!! NN

Здравейте на всички! w)

Галяяяя, Сара е толкова сладичка, направо нямам думи!!!!!!!!! l) Пожелавам ви да е здрава, да е послушна и мнооооооооого да ви радва!! Браво на голямата Саричка, че е качила снимките! super best victory

Катрина, това което се случва при теб в квартала си е жестока трагедия!!!! a) a) a) Пази много сладкия Майльо w) Мъчно ми е за тези хора,които са загубили своите приятели!! За мен моите кучета са ми като дечица. Не мога да си представя,ако нещо такова се случи с тях, ще полудея !!!

Днес моята Айра прави 3 месеца- ще има подаръци l) w) drink Тя обаче си е същата дивачка w) Само ми гризе пръстите, търчи нагоре надолу и нямам търпение да почнем разходките ! Ще кача скоро още снимки да видите малката

Поздрави на всичи !!!! Целувки за мъниците w) b) и приятен ден от мен! l)

#68 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 13 October 2005 - 03:40 PM

Страхотна е angel искам да я изпапкам. Никога не съм виждала толкова мъничко кученце - ох ама е сладка w)
Галя мнооооого да я нагушиш от мен w)
Целувки и поздрави на всички b)
User's Signature

Качена снимка

#69 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 14 October 2005 - 06:24 AM

d) Благодаря ви найстина е сладка тази вечер спа до 6,30 но като се събуди беше гладна като за трима .Иначе и ние дъвчем всичко което ни попадне пред погледа и най вече пръсти b) . Вчера накарах сина да и купи кожен кокал та да дъвче него но той етолкова голям че незнам кога ще можем да си играем с него .А в магазина това бил най малкия размер ние ли сме малки какво ли b) .Ще бягам за работа че се унесох ще закъснея .
Поздрави на Вас и на малките сладури b) w) w)

#70 Потребителят е офлайн   Sari4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 18-January 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 14 October 2005 - 11:46 AM

Здравей Галя! b)
Поздрави на малката принцеса w) ...
Мислех си за кожения кокал...освен,че е мъничка за него,той е и доста твърд за нейните зъбчета.Купете и някоя гумена играчка,хем да си я гризка,хем да е мекичка...Единственото,което трябва да се внимава с гумените играчки е да не се прокъсат и да глътне парченце...,но докато са здрави са много подходящи за мъниче като Сара b)
User's Signature

Сара-кученцето,което носи усмивка в деня ти!

#71 Потребителят е офлайн   buffy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-October 05

Публикувано: 18 October 2005 - 07:25 PM

искам да питам има ли джобен мини пинчер? ако има кажете нещо за него моля! колко струва как се отглежда каде в софия се продават евтино. мерси предварително! d) bravo nok

#72 Потребителят е офлайн   gani Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1273
  • Регистрация: 21-June 05
  • Location:София

Публикувано: 18 October 2005 - 08:25 PM

Има мини пин4ери!Vabank ве4е ти отговори в темата,която пусна
User's Signature

°¤«_Golden_Retriever_Best_Fan_«¤°[br]Качена снимка

#73 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 22 October 2005 - 11:11 AM

d) Здравейте вчера бяхме на първа ваксина държахме се много прилично докторката ни похвали че не скимтим и че изтърпяхме всички манипулации геройски. Естествено на мен душичката ми се беше свила от притеснение как ще ми боцкат детето даже не гледах bl) големия син я държа .Иначе си хапва малката с голям апетит каквото и да и предложа все и харесва като чуе микровълновата че върви знае че ще има хапване и започва да скимти .За седем дни качи 110гр. притеснявах се че е много но лекарката каза че е нормално .Най ми е смешна как яде настърган морков все едно е зайче b) .Това че я взехме малка не оказа значение както на здравето и така и на храненето. Сухото мляко било голяма работа съдържа всичко необходимо за бебо както и не и разстрои стомахчето от което най се притеснявах.Сега малката принцеса спи и в къщи има мир и любов b) но събуди ли се пада голяма игра и хапане bl) .
Стига съм ви досаждала w) w) b)
Поздрави на всички d)

#74 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 22 October 2005 - 12:05 PM

Здрасти Галичка!!!!!!! w) l)

Аз мойта Айра ще я водя утре на последна ваксина и ураааааааа, ще ходим на разходка!!!! d) b) Нямам търпение, защото на малката много й се тича, а в къщи й е малко тясно........ само прави тигели от едната стена до другата l)
Тя доста порасна и физически и психически.... учим се да сядаме , да лягаме, разбираме вече на 100% какво е НЕ b) Вече лае , като чуе нещо подозрително l) много е сладка!!!!!

Катрина къде се изгуби!! s) Как сте с Майлс ? love

Поздрави и цлувки на всички!!!!!!!! w) l) l)

#75 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 25 October 2005 - 02:38 PM

Здравейте :)
Бях доста болна и затова толкова време ме нямаше .... таква настинка ме хвана, че ме тръшна една седмица болнични...а в къщи Интернет нямам... s)
Но както и да е - сега съм добре вече и веднага се залавям да пиша.:) Честита трета ваксина на Айричка, Меги след седмица май ще ходим на разходка... :)))
Тази седмица се налага да ходя към Добрнище, но другата неделя ще се радвам много ако си направим една среща. Аз сега чакам да ми излезе заема за количката и я купувам. r) Така че вземам Майлс и отиваме да тичаме заедно.:)
В неделя направихме една среща на Майлс, майка му и брат му. Миличкия е поне 5 см по-висок от майка си, почти толкова и от брат си, и с около пръст по-висок от баща си. w) Такъв дългуч сме отгледали че направо на хрътка приличаме вее b) angelpik Така че разбрахме едно - ние достигнахме вече оптималната си височина - сега само остава да дебелеем.:))) Купихме му Витамини в неделя също, че от бързото порастване не сме заякнали в крачетата и го болеше понякога като скача от много високо. Ходихме на лекар - прегледаха го дали няма счупване или изкривчване - е за голямо мое щастие всичко е наред! Само повечко калций трябва...
Оказа се че аз не съм давала правилната храна. Нашата "баба" ни беше купила насипно суха храна но Фрискас май ... не съм сигурна дали така се казваше, а най-добре е да се храни с Роял Канин за дребни малди кученца...Меги ти предполагам в Анимо са ти казали и от началото само това даваш на Айричка w)
Та това ново от мен. Сега сме взели на едни приятели кучето да го гледаме за известно време и да си играят с Майлс и той е толкова щастлив... w)
Та това от мен засега - поздрави и целувки на всички сладури и сладурки.:) w)
User's Signature

Качена снимка

#76 Потребителят е офлайн   clara Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 23
  • Регистрация: 11-September 05

Публикувано: 25 October 2005 - 06:43 PM

Катринааааааа s) s) s) много гадно, че си била болна!!!!!!!! NN А аз се чудих какво става с теб s) Радвам се много, че си добре!!!! l) w) bravo super best

Браво за колата- става някакво супер савпадение ..... и аз теглих заем за кола! l)
Ще чакам да ми докарат от Италия.... super l)

Много съм щастлива- по-голямото ми куче Джиджи вече си играе с Айра и не я ръмжи!! super best По цял ден се боричкат.....
Нямам търпение да се видим и да запознаем мъниците w) Като водих Айра на ваксина , доктора я премери- тежи 1.840 кг. bl) , а е висока само 21см (до основата на вратлето) bl) Явно имаме проблем с височината... не изглежда обаче да е трътлеста или дебела n) незнам.........доктора каза ,че е нормално...
Относно храната- да давам й Роял Канини и добавка CALCI PLUS на VIRBAC , още малко сирене, бяла риба, малко кашкавал, ябалка, моркови( не ги яде самостоятелно) готвя й ориз,моркови и бяло пилешко месо, НО ГЛАВНО СУХА ХРАНА ДАВАМ........ и наградки l) учим се на разни неща b)

Това е засега, поздрави и целувки на всички и специално на Майльо w)

#77 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 27 October 2005 - 10:10 PM

d) Колко пъти на ден храните d) и в какви часове нашата калпазанка иска да вечеря в 11часа и иска да е мокричко гранулкитеи ги навлажних но изобщо не иска да ги яде .Свикна да си хапва мляко с нещичко и сега ми се гевези калпазанката. Сега е заспала сладко като бебе и кога ще вечеря не знам .До кога ще се събуждаме сутрин рано в 5часа де b) то и ние искаме да спим . b)
Поздрави super best

#78 Потребителят е офлайн   Sari4ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 18-January 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 October 2005 - 10:18 PM

Здравей Галя! b) Разбирам,че малката принцеса е добре и това много ме радва! super best
Мокри и гранулките вече с кисело,а не с разтворено сухо мляко...Давай и само гранулки вече-ще се помръщи един-два пъти и ще ги прояде(предполагам,че и взимаш от качествените марки-те са вкусни,ще и се усладят).За бройната хранения на ден,най-добре питай ветеринаря,но едва ли може да са по-малко то 5 на ден! За ранното хранене... bl) незнам...Единственото,което ми хрумва е да и даваш последната порция вечер по-късно,за да не огладнява чак толкова рано сутрин...
Успех!
Целувки на малката адашка... w)
User's Signature

Сара-кученцето,което носи усмивка в деня ти!

#79 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 01 November 2005 - 05:24 PM

Здравейте w)
Галя аз за съжаление съвет не мога да ти дам, защото Майлс го взехме малко по-голям от твойта сладурана. Всъщност не много де - на 45 дена, но аз сутрин му оставям към 50 грама гранули да си хапва когато иска, а вечер вече му слагам нещо друго- месеце, кашкавалче и т.н. Не знам дали е правино било, но порасна по-висок от баща си и майка си, така че явно не е било лошо храненето му. b)
Сега продалжавам по същия начин - само дето не му слагам вече кисело мляко - гранулите си ги оставям сухи.
А за спинканетп Майльо само две сутрини ни буди...след това просто се събуждаше когато ние станехме от сън. Не знам адски лесно е с него. просто е невероятно кученце. като го взехме нио за секунда не проплака за майка си и много бързо свикна с нас и с нашите навици. В неделя спи до 12 часа ......повече от 12 часа кара без храна ... но разбрахме че на татко си се е паднал - злояд.:) Иначе се малко бяхме притеснили в началото, че не се храни много..
Може би трябва много да играете с нея през деня - не я оставяйте да спинка много от към 6-7 до като си легнете и може да спи до по-късничко. А може би най-правилно е Саричка дето е казала - да я храните по-късно.:)
хайде поздрави от мен на всички w) и целувки на мъниците w)
Ето една снимка на мъника от събота.:)))
http://www.snimka.bg...id=8755&photo=5
User's Signature

Качена снимка

#80 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 November 2005 - 12:53 PM

Ще ходи ли някой от вас на срещата в събота ?
Аз съм на работа и няма да мога за съжалние, но моя приятел има вероятност да ходи.:)))
Така че можем да срещнем мъниците. w)
User's Signature

Качена снимка

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни