Цитат
Галя, много се радвам че сте манхали гипса и стъпва нормално, и че няма изкривявания.
може ли да те питам, докато и беше болно крачето, даваше ли и да пие мляко?
от опаковката, направо и сипваш в купичка без да го вариш, само да го оставиш извън хладилника да се стопли до стайна темпераура. както знаеш, и не се съмнявам че знаеш, това е много добър източник на естествен калций.
до всички:
ако някой го интересува, могада ви кажа аз как се старая да храня бъди балансирано.
като се има предвид че тук повечето кучета са по 1,5 - 2 кила, количеството ще стигне за доста време, така че скъпо е може да някъде да се оспорва.


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +





