Мини Пинчер
#711
Публикувано: 01 March 2006 - 08:59 AM
Да сте живи и здрави, весели и засмени, да вържете най-хубавите мартеници на мъниците, аз сутринта вързах на Тайра и тя беше много горда, че сме я окичили и нея, щото им беше хвърлила око и само ги дебнеше в плика кога ще дойде деня да ги докопа всичките l) l) d)
#712
Публикувано: 01 March 2006 - 09:06 AM
да са живи и здрави worthy
krisalex, ние сме от Ст. Загора victoryVVV Виж по-нагоре 1super сме "говорили" да ги срешнем тези дивачета на Цигов чарк при Чафи и Чоко cheers още малко да се стопли, че по-малко да треперят- повечко да играят b)
#714
Публикувано: 01 March 2006 - 10:58 AM

Боже какво ме сполетя--- dribble мама не е на ред с главата ouu трябва ми кучешки психолог worthy
#715
Публикувано: 01 March 2006 - 11:03 AM

Е тука може--до обед нема да го ползвам l)
Честита баба Марта--многооооо здраве на кученца и на стопани w) и на всички покрай стопаните
Целувки по коремчетата w)
#718
Публикувано: 01 March 2006 - 01:39 PM
А за Чафи - нямам думи!!! Наиситна е невероятен:) Аз сутринта като вързах мартеничка на Майльо и той така в чудо се видя. Хич не му беше причтно, но ще потарпи малкия малко време. w)
Баба Марта бързала,
мартеници вързала:
морави, зелени,
бели и червени.
Първом на гората
да листят листата.
И да дойдат всичките:
щъркелите, птичките,
първият певец,
Косер хубавец.
После на градините
да цъфтят гиргините
и латинки алени,
и божури шарени.
Ябълки да зреят,
круши да жълтеят.
А пък на дечицата
върза на ръчицата
мартеници чудни
със ресни червени,
да са ранобудни,
да растат засмени.
#719
Публикувано: 01 March 2006 - 01:44 PM
първо Честита Баба Марта на всички сладурчета.
Иска ми се да попитам много грижи ли изисква едно пинчерче,с какво се храни,колко време трябва да му се отделя за разходка,какъв е характера на породата(в общи линии,защото всяко куче е различно).Майка ми желае да си вземе точно пинчер и ми се иска преди да го купи да знаем нещо повече за породата.Да сме подготвени какви грижи изисква,освен обичайните-много любов и много внимание.
Ще съм благодарна на всякаква информация,ще ми е много полезна.
#722
Публикувано: 01 March 2006 - 03:55 PM
Целувки на всички ергени b)
#723
Публикувано: 01 March 2006 - 04:40 PM
1-не заема много място
2-мебелите ще ви останат цели
3-яде малко
4-пика по малко(докато го научите)
5-не иска дълги разходки
6-ма какво се чудите я отивайте да го взимате b)
Крисалех ние с Чокоан можем по всяко време-само дето не сме от София b)
#724
Публикувано: 01 March 2006 - 04:47 PM
Още веднъж благодаря.
#725
Публикувано: 01 March 2006 - 04:50 PM
От къде сте
#727
Публикувано: 01 March 2006 - 05:09 PM
#728
Публикувано: 01 March 2006 - 05:17 PM
На едно пинче могат да му липсват само дрехи през зимния период victoryVVV .... за друго не се сещам.
Лесни са за гледане, като всяко друго куче, което е добре възпитано още от самото начело 1supe
А за взимане- не ни питай точно нас r oleeee
Ако имаше в България развъдник щях да те засиля в него super best
Дано
worthy да намерите вариант super best
#729
Публикувано: 01 March 2006 - 05:52 PM
Но във всеки случай не се гледат трудно,само трябва да им е топличко през зимата, икономични са bravoS ,акото им е мъничко-даже ида го настъпиш поразията няма да е голяма.. oleeee спинкат си при нас в леглото r) и най-вече са капризни на целувките...искат още и още.. w) w)
Абе направо вземайте си пинчи! victoryVVV



Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +







