Публикувано: 07 March 2006 - 10:00 AM
Ама такива комплименти хвърлиха на Майлс Ани и Лина че чак ни досрамя b) Не ги слушайте, Чоко и Чафи са много по-нежни от Майлс. Аз както си мислех че е той е мъничък и слабичък и нежничък и изведнъж като ги видях онез двамата разбойници и направо онемях. Майльо е като великан сред тях s) Но сме съгласни че сме възпитани де :) Много сме тихички, хич не лаем, не ревнуваме много и много слушаме. Ние на каишка никога не ходим, знаем че трябва да седим около краката на мама :) и като тя каже стой, стоим, като каже бързо пресичаме бързо уличката и така :) Но и ние като Чафи и Чоко не обичаме много да ни гушат. Трудно отиваме при някой ей така за да ни погали и помачка. Аз д асе оплача Чафи не успях и с пръст да го пипна :))) , Чоко добре че АНи го гушна та да го нацелувам и аз w) Според мен трябва по-често да се виждаме и разбира се за по-дълго та да си свикнем w) w) w)