Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#811 Потребителят е офлайн   Katrina Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 443
  • Регистрация: 04-August 05
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 08 March 2006 - 02:48 PM

Майлс в Ракитово на центъра w)
Качена снимка

А това в Батак w)
Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#812 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 08 March 2006 - 03:16 PM

worthy Никога не съм се заглеждала в паметника---ми то ме е срам че съм от Ракитово
Все едно е имало война--малиии ква е мизерия oleeee
Искаме снимки от Казанлък и от Стара Загора b)

#813 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 08 March 2006 - 04:35 PM

b) А познайте ся,къде е Чоко на тази снимка????
Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#814 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 08 March 2006 - 04:37 PM

1super Или по-скоро къде е Чоко по време на тази снимка.... l) l)
User's Signature

Качена снимка

#815 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 09 March 2006 - 02:57 PM

Здравейте r) аз на 7 и 8 март работих яко ouu сноши дивях до сутринта bash сега ставам, но съм си добре dribble
Меела Тайра се е разхубавила и много е пораснала bravoS bravoS bravoS
Майлс е същия по структора като нашия Чочо - слаб с дълги крачета w)
Чафи има доста снимки, ама нали трябва да ги намаля... - нямам време тези дни за нищо bash

choko_an, със сигурност не е под снега b) нито в/у него l) , значи е вътре до някоя печка или oo блаженно 1super
Поздрави и много цилувки w)

#816 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 09 March 2006 - 05:31 PM

Кети кви снимки ще намаляш бе момиче на Чафи--или на твоя Чочко та си се объркала.
Сега си тръгна Ани--поиграха 30 мин.ама моя е много стистнат b) почва да яде наред квото има b) па и избутва Чоко.
Характер само за летва по .......

#817 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 09 March 2006 - 05:53 PM

b) b) ДА бе oleeee трябваше да започна с Лина, има доста снимки...
на Чочо и на Бека - нали искаш снимки от Ст. Загора r) ЩЕ ГИ ИМАШ 1super super best

та не разбрах за характера?

#818 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 09 March 2006 - 06:14 PM

Като бехме на прошки у кума и той казва--на куче само бой с лопатата--та аз щото нямам лопата ша взема една летва отнякъде та като го побарам по дупето a) нема начин да му не оправа характера b)
Кума само така си говори--и той има две ловджииски-а имаха много красив сетер но почина на 8 год. и много тъжиха s)

#819 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 10 March 2006 - 11:18 AM

s) Момичета,дали моя Чоко е вече стар?????Ми той е само на 2.5 год,но в последно време само си спи...лежи..гледа с един такъв провлечен поглед..като взема играчка да си играем-поскача малко и губи интерес......а не е болен!Храни си се нормално,нослето си му е влажно и студено.....всичко си ни е наред!Като излизаме навън,става игрив,обикаля напред назад ,особено като разбере че ще го вода на магазина или на гости поменя се напълно! victoryVVV
Аз като гледам вашите пинчи са все по-мънички....но може и да знаете на каква възраст кученцата се променят и...остаряват!! ouu
User's Signature

Качена снимка

#820 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 10 March 2006 - 11:34 AM

oleeee worthy Я му подготви документи за телк и пенсия-ма то детето си е баш в тинейджърска възраст a) я го доведи у дома да обиколи етажите и да е щастлив цял ден fow

#821 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 10 March 2006 - 11:39 AM

Качена снимка
Какво ще кажете за тоя тоалет--искам такъв на Чафииииииииии

#822 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 10 March 2006 - 12:06 PM

Цитат

s) Момичета,дали моя Чоко е вече стар?????

choko_an, Кво те прехваща тебе oleeee я стига! - хващай го под мишница и при Чафунчо на кафе BEER да се убедиш, как ще му светнат очичките dribble
И моя има такива дни в който само лежи oo

#823 Потребителят е офлайн   keti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 715
  • Регистрация: 28-September 05
  • Location:Stara Zagora

Публикувано: 10 March 2006 - 12:11 PM

Чафи, тоалета е 10x 1super
Имам идея: Взимаш една плюшена играчка с размерите на Чафи-изтърбушваш я, правиш дупка за муцунката и готово super best друг е въпроса той как ще се гипсира b)

#824 Потребителят е офлайн   Nadq ampKarma Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 17-November 05
  • Location:Варна

Публикувано: 10 March 2006 - 12:25 PM

Цитат

b) А познайте ся,къде е Чоко на тази снимка????
Качена снимка

Зад апарата?! bl) l)

#825 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 10 March 2006 - 01:02 PM

Цитат

Зад апарата?! bl) l)

oleeee Де да беше .....и зад апарата не му се заставаше в тоя сняг.. oleeee
User's Signature

Качена снимка

#826 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 10 March 2006 - 01:08 PM

Цитат

Чафи, тоалета е 10x 1super
Имам идея: Взимаш една плюшена играчка с размерите на Чафи-изтърбушваш я, правиш дупка за муцунката и готово super best друг е въпроса той как ще се гипсира b)

l) Ми тя пингвинка има вече дупка тъкмо Чафи да влезе oleeee oleeee
А Кети като гледам тая муцунка на снимката колко е гипсирана....едва ли на Чафи вида ще е по-различен,може би ще е само още по-ококорен l) l)
User's Signature

Качена снимка

#827 Потребителят е офлайн   4afi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1091
  • Регистрация: 31-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Ракитово
  • Skype:

Публикувано: 10 March 2006 - 01:21 PM

И ококорен нема да -ай му га сложа това и ще oo и ще имам куче което ще страда от страхова невроза при вида дреха-та и ние всички ще трябва да ходим голи у дома b) щото обстановката трябва да е ок заради Чафун l)

#828 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 10 March 2006 - 01:57 PM

Момичета с много голямо закъснение ви честитя празника да сте живи здрави и много обичани .Сарка съм я нацелувала по муцунката и коремчето заради всички .
Нашия доставчик на интернет му стана навик по празниците да ни спира нета направо ми идваше да го убия .
Иначе сме добре вчера водихме Сара на ваксина за бяс да не би да им слагат нещо във ваксините нашата Сара е като луда скача по лекла и дивани обикаля стаите не мога да я спра .Току що я пратих на разходка с Кирчо че да има мир в къщи .

#829 Потребителят е офлайн   choko_an Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 331
  • Регистрация: 05-November 05

Публикувано: 10 March 2006 - 07:52 PM

w) Мерси за пожеланията Галя , w) малката калпазанка,сигурно не е получила подарък,защото разбрах че много е досаждала на твоя син oleeee бил останал без тъпанчета l) l) l) само му лаела на ухото oleeee Ама ти му кажи ,че така Саричка му казва че го обича.....Чафи как обича Лина като и почиства носа... oleeee l)
Радвам се че от време на време някой пише тук,защото чесно казано много мразя темата за пинчетата да е някъде надолу.......на листа,като забравена! s)
User's Signature

Качена снимка

#830 Потребителят е офлайн   galia69 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 690
  • Регистрация: 11-September 05
  • Gender:Female
  • Location:Казанлък

Публикувано: 10 March 2006 - 08:05 PM

Ани нашата Сара също много обича да ми почиства носа че и ушите от време на време .Подарък си получи тя ама тя си е досада голяма .Не знам какво стана нито Катрина нито Кети се обадиха. Утре цветито ( Свекървата де )има имен ден и ще имаме гости .

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

3 потребители четат тази тема
0 потребители, 3 гости, 0 анонимни