Мини Пинчер
#851
Публикувано: 14 March 2006 - 12:28 PM
#853
Публикувано: 15 March 2006 - 03:07 PM
#854
Публикувано: 16 March 2006 - 01:56 PM
Има да пазим още печките oo докато опрем до разходката в Ракитово - Бор b)
Големия ми сен иска трето куче
oleeee - чуди се, кое повече му харесва - дакел или Френски булдок ouu
И на двете кучета харесва ушите dribble на едното - големи, а на другото изправени...
Ми да му купя тогава един слон super best
#856
Публикувано: 16 March 2006 - 03:31 PM
Искам да ви питам - някой водил ли е пинчето си при вет. доктор за рязане на нокти bl)
Аз съм решила да го заведа - нямам вече нерви ouu и съм развила страхова невроза.
Като ме види с нокторизачката не се крие, а направо се гътка и се прави на умрял.
#857
Публикувано: 16 March 2006 - 06:04 PM
За трето куче dribble незнам-интересно ще да става в къщи bl) Милия Чочко ако вземете пак момиченце--ще спи на полюлея на спокойствие b)
#858
Публикувано: 17 March 2006 - 02:04 PM

#859
Публикувано: 17 March 2006 - 03:05 PM
Цитат
Искам да ви питам - някой водил ли е пинчето си при вет. доктор за рязане на нокти bl)
Аз съм решила да го заведа - нямам вече нерви ouu и съм развила страхова невроза.
Като ме види с нокторизачката не се крие, а направо се гътка и се прави на умрял.
Нашите са водили Чоки само веднъж при ветеринар да му реже ноктите. вързал го с едно въженце, че Чоки го ухапал
от това рязане сега Чоки има панически страх от доктори, а доктора има фобия от Чоки oleeee
Кети, по-добре не му ги режи, ето идва пролет, ще си ги изпили скоро, така иначе ще му навлечеш само тормоз и ако се наложи после да идете до доктора за нещо, ще се видиш в чудо как да го успокояваш bash
#860
Публикувано: 17 March 2006 - 03:25 PM
Цитат
Искам да ви питам - някой водил ли е пинчето си при вет. доктор за рязане на нокти bl)
Аз съм решила да го заведа - нямам вече нерви ouu и съм развила страхова невроза.
Като ме види с нокторизачката не се крие, а направо се гътка и се прави на умрял.
Кети ние като водихме Майльо за ечемика във Варна му подрязаха ноктите. Нямахме такова намерение но доктора предложи и го напрвихме. Аз го държах, а доктора с една ножичка клъц клъц на бързо се справи. :) Майлс издържа без никакъя проблем. w) Но то и доктора си беше готин. b)
#861
Публикувано: 17 March 2006 - 03:39 PM
на дакелчето което имахме преди даже сама му подрязвах ноктите, но само връхчетата, предполагам вашите са порастнали дълги и не е хубаво да рискуваш сама d)
#863
Публикувано: 17 March 2006 - 10:54 PM
#864
Публикувано: 18 March 2006 - 04:53 PM
#865
Публикувано: 18 March 2006 - 04:54 PM
Прикачени файлове
-
060318_103846.jpg (53.81K)
Брой сваляния: 258
#867
Публикувано: 18 March 2006 - 08:18 PM
Целувки на всички w) Утре с dakel_fenka сме се разбрали да ходим на среща по възпитанието на кученца на сайта, ще снимаме и ще разказваме как е минало w)
#868
Публикувано: 18 March 2006 - 09:50 PM
Цитат
Ооо ! l) Виждам , че говорите за мен! Как са всички пинчерчета!? w) Утре, кой освен аз и Катрина ще идват на срещата!? dribble b)
#869
Публикувано: 18 March 2006 - 09:55 PM
Прикачени файлове
-
060318_143303.jpg (34.52K)
Брой сваляния: 238


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +



