Мини Пинчер
#931
Публикувано: 09 April 2006 - 08:12 PM
ЕЙ момичета стига сте се лигавили ми сядайте да пишете--ми то ви нема цела година вече де.С Чокоан всеки ден пием кафе заедно b) нема нужда да си пишем във форума.Чакаме ви w) иначе bash
#932
Публикувано: 09 April 2006 - 08:26 PM
Утре в 10 часа Чафи е поканен на истинско женско с... парти дано се покаже като истински кавалер(какъвто изобщо не е )дано не забравя апарата a)
Прикачени файлове
-
SSA40812.JPG (182.8K)
Брой сваляния: 211
#935
Публикувано: 10 April 2006 - 01:15 PM
А Чоко какво направи ? Прие ли все пак поканата ? Да взема да приема и той че на следващото кафе Чафи ще има да се хвали ли хвали и да не му стане гадно на Чоко b)
Нещо Кети ми се загуби от погледа, Галя милата с тази работа и деца и тя не може да пише. Явно с хубавото време все по-малко ще се сяда на компютрите, но дано поне за Бор да се организираме всички r)
Нещо Кети ми се загуби от погледа, Галя милата с тази работа и деца и тя не може да пише. Явно с хубавото време все по-малко ще се сяда на компютрите, но дано поне за Бор да се организираме всички r)
#936
Публикувано: 10 April 2006 - 08:38 PM
bash Ами да ви кажа чесно..нищо не направи... oleeee , обаче се опита w) Ами тя -кучката нали си беше и по-едричка dribble и Чоко тъкмо се нагоди да и се качи и тя направи някакво такова рязко движение...и Чоко се стресне oleeee , така се пробва няколко пъти и накрая загуби интерес ouu
На мене ми се струва ,че трябваше да я поканим у нас ,защото през цялото време Чоко беше зает да души напред -назад и опознава чуждата къщат.. worthy
И аз накрая ,за да замажа положението..изнесох една лекция...(като истински кинолог)..че не е хубаво да се размножаваме oleeee защото може бебетата да са с "дефекти"-нали си нямаме родословно дърво....
И така...
Ама ако му беше в категорията........ w) ....олеле...нямаше да има нужда да се правя на кинолог l) l) l)
На мене ми се струва ,че трябваше да я поканим у нас ,защото през цялото време Чоко беше зает да души напред -назад и опознава чуждата къщат.. worthy
И аз накрая ,за да замажа положението..изнесох една лекция...(като истински кинолог)..че не е хубаво да се размножаваме oleeee защото може бебетата да са с "дефекти"-нали си нямаме родословно дърво....
И така...
Ама ако му беше в категорията........ w) ....олеле...нямаше да има нужда да се правя на кинолог l) l) l)

#937
Публикувано: 11 April 2006 - 08:16 AM
И моя така и аз така като по горе написаното---пратих хората за хапчета да дадат на кучката.
Тя момата му бега с 2 кг ---а той само кръжеше около нея.И аз не искам бебета от Чафи a) после да няма кой да ги вземе и ще трябва аз bl)
Тя момата му бега с 2 кг ---а той само кръжеше около нея.И аз не искам бебета от Чафи a) после да няма кой да ги вземе и ще трябва аз bl)
#938
Публикувано: 11 April 2006 - 01:43 PM
Ех ... може и да е за добро. Наистина ако няма кой да ги вземе ще е гадно. Макар че аз ако имах жена и исках да я заплодя ще подаря кученцата на добри хора - със сигурност ще се намерят. То проблема принципно е с продаването, че не всеки има парички за кученце. Но и аз да си кажа честно май не би заплодила мое кученце че който познавам с женска все трудности е намирал с оплождането s)
Ама не снимахте ли поне малко веселба да дадете да погледаме как се мъчат милите ?
Ама не снимахте ли поне малко веселба да дадете да погледаме как се мъчат милите ?
#939
Публикувано: 11 April 2006 - 08:16 PM
Здравейте момичета 1super
Тук съм и не съм Ви забравила dribble
Надявам се да не съм ви липсвала много, но изкочи много работа по морето иииииииииии.....
Сега съм в нет-зала за малко s) Като се върна в Ст. Загора ще пиша 1super
Всеки ден си мисля за вас и малките ви същества w) цункайте ги от мен!!!
Мойте дивачета са добре worthy
На Чочко му намерихме мома, но отново много мъничка oleeee - 1.300гр.
На Беки, намерихме пиЧ, но голям 8кг. oleeee и все пак тя много-о-о-о си го харесва ( и аз де) l)
Поздрави и целувки на всички super best
Тук съм и не съм Ви забравила dribble
Надявам се да не съм ви липсвала много, но изкочи много работа по морето иииииииииии.....
Сега съм в нет-зала за малко s) Като се върна в Ст. Загора ще пиша 1super
Всеки ден си мисля за вас и малките ви същества w) цункайте ги от мен!!!
Мойте дивачета са добре worthy
На Чочко му намерихме мома, но отново много мъничка oleeee - 1.300гр.
На Беки, намерихме пиЧ, но голям 8кг. oleeee и все пак тя много-о-о-о си го харесва ( и аз де) l)
Поздрави и целувки на всички super best
#941
Публикувано: 12 April 2006 - 10:10 AM
Здравейте, имам кокер шпаньол, но мои приятели си търсят мини пинчерче, ако имате някаква информация за кучила /особено ако е в района на В.Търново/ ще съм благодарна ако ми споделите тук във форума или на mail dobroslava_k@abv.bg
предварително благодаря и поздрави на всички мъници
весело лято
предварително благодаря и поздрави на всички мъници
весело лято
#944
Публикувано: 18 April 2006 - 05:31 PM
Олееее Кети бе момиче стига с тия лоши новини----ква първа ваксина--та тя е голямя вече.Какво стана NNN NNN NNN NNN NNN


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +




