Dog.bg Форуми : Мини Пинчер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 591
  • 592
  • 593
  • 594
  • 595
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Мини Пинчер

#11841 Потребителят е офлайн   frenchoo Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 11-July 11

Публикувано: 22 July 2011 - 10:09 PM

Здравейте ! Имам мини пинчер с голямо удоволствие го гледам сега сме на 2 месеца и 5 дена кажете доло горе колко ще порасне и дали е полезно сега да му давам калций защото му купих и като му ги давам е доста по енергичен. И искам да питам вие с какви храни ги храните пакостниците ви ?

#11842 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 23 July 2011 - 09:49 AM

Да ти е жив и здрав мъникът. Няма значение колко ще порасне :md_064: . Скоро сте за трета ваксина, но преди това задължително обезпаразитете малчо против вътрешни паразити. Отидете при ветеринар и той ще извърши манипулацията и ще каже кога да отидете пак, за да постави ваксината. Най-добре е да вземеш Роял Канин -Стартер и като добавка да даваш Калций плюс спрямо килограмите.

#11843 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 23 July 2011 - 03:13 PM

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка :wb_052: Ричко Ричков! :ab_041:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#11844 Потребителят е офлайн   Buddy28 Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1051
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора

Публикувано: 24 July 2011 - 10:43 AM

Показване на мнениетоpinchera, в 23 July 2011 - 07:30 PM, написа:


.................. кравосношения ........................


Пинчера, невероятно е как успяваш да допуснеш толкова правописни грешки! Внимавай, не си в първи клас!
А кравосношение според мен е сношение между кравиКачена снимка. Другото е кръвосмешение. Много ме развесели!
User's Signature

Качена снимка

#11845 Потребителят е офлайн   blaze Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 251
  • Регистрация: 14-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 25 July 2011 - 01:20 AM

Показване на мнениетоpinchera, в 23 July 2011 - 07:30 PM, написа:

Показване на мнениетоblaze, в 19 July 2011 - 06:21 PM, написа:

Показване на мнениетоpinchera, в 19 July 2011 - 07:00 AM, написа:

здравей
ако нямаш пари за м.п. а искаш подобно куче моя савет е руски той териер те са дребни и приличат на м.п. другите дето приличат са чешки прашник или нешто такова...чихуато са много болнави и едни трътлести нямат нищо общо с грацията и мусколестото тяло на м.п....ако те интерисува повече ми звънни-0878442529



А ти виждал ли си истинско чихуахуа на живо, за да твърдиш какви са..Това, че въдиш разни безпородни, болни и рахитични създания не ти дава право да говориш така за една уникална и рядка порода като чихуахуа. Четете бе хора..това куче е и дълголетно и грациозно само дето не остава джудже особено когато е с доказан произход..Направо съм възмутена от бития пазар за кучета, на който сте обърнали тази тема..голяма простотия и невежество и голямо въдене на безпородни така наречени "мини пинчери" :eg_033:

А сега да ошеам и тебе ми аз претижавам най вярното и любящо куче на света ЛОРА може и смок да я е раждал но е куче даже за твое свединие може и съм я чувал да лае значи си е куче....
тук повечето хора имат пинчероподобни както аз се изразявам и само както казах тренертг има право да ми оспорва мнението а що се отнася до чихита джуде или как там ги каза има такива да ти кажа че май само дето имаш постове пък май си назад с материяла ...най дребното куче в света е или беше чихуа но те също са с родословие не само едрите...да знаеш просто ти казвам че виждам че не си компетентна...и между другото не ме забърквай с иван че ми е приятел та тои има най добрите чихита на балканите.....но за чихитата има друг форум пиши си там ако обичаш....а за мойте помияри ме остави да си бера гайлето сам ...и другото по горе има номера на вета ми може да му звъннеш да видим на кой му са болнави кучетата и на кой не са ...и другото ако искаш да те просветя малко че тамън съм се наел ....нещо като мойсей ще съм към теб бедното непросветено шопче/ кой знаи от кои села са ваште ма нали заради вас строят магистрали да се прибирате по селата си през почивните си дни/имам кучета от тридесет години и знам че мелезите са най здравите кучета а родословните са по болнави защото им правят ибридинг ли как се казва точно не ме интерисува там смесват дъщеря и баща сестра и брат и т.н. за да се получи нещо но тия кравосношения някога правят изроди мога да дам пример с бултериера за да запазят белия цвят смесват роднини и повечето кученца излизат чисто бели но са глухи...и т.н....затова че не ми казвай че родословните са здравите кучета а драгливите мойте са болни...ха ха ха ...та да не мислиш че нямам и родословни..А?..имам но другите са ми по здрави.....
да ме извини гетова нямам предвид нейните красавци пък и заради някой непросветени взе да се осира форума та и аз като иван май ще ви оставя да се давите


Да ти кажа ти май си инавалид и в мисленето, от опит знам ,че с психично болни и много ограничени хора, не се спори..така че най-добре не давай мнения за чихуахуа, които все още съм убедена, че няма да разпознаеш ако ще и да ти ги нарисуваме как изглеждат..едно си знаеш, едно си баеш..понеже създаваш разни измислени от теб породи кучета те най ти и харесват, но трътлестите чихуахуа не ги закачай ако обичаш, защото те не са лъжица за твоята уста..Най-малкото куче в света ти пожелавам ти да го създадеш щом това ти е мечтата, аз лично не харесвам пинчери нито тойове и се ужасявам при мисълта, че куче може от елементарен скок от стол да си счупи крак примерно. А на такива като теб трябва да им забранят със закон да се доближават до животни, кой знае в какви условия ги гледаш и какви немислими неща ги караш да правят за пари и си тръгнал да се изказваш в киноложки форум без дори да си премахмеш ДИАЛЕКТА в писането, което е крайно неуважително към останалите :eg_033:
Не се мъчи да отговаряш, не мисля повече и да чета в тази тема, отвратена съм :zz_020:
User's Signature

Ние, хората, можем само да мразим като кучето – със сини пламъци в очите, но да обичаме като кучето, ние не можем! - Йордан Радичков

Качена снимка

#11846 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 25 July 2011 - 02:37 PM

Показване на мнениетоpinchera, в 23 July 2011 - 06:33 PM, написа:

Здравеите
незнам от каде да започна че то толкова помия се изсипа върху мене че направо ми идва да ви тегля една и да ви оставя да се мъчите защото българина когато не се тъпчи и не се мъчи все ште намери как да те зарини с лаина..аз изказах ено мнение и вие се осрахте...защто когато хората имаха нужда от помош не се включихте да кажете нешто ми само аз и д.р.Гетова се притекохме на помош..А?

Ancheto: ще е добре да спасиш хората от глупавите си писаници, защото по-некомпетентни и абсурнти тъпотии не съм чела из форума!
но да започна с ана че я знам..та анче ти зашто си купи пак руски той териер че го и заплоди с бонапард ? нали са болнави кучета и зашо не задържа бонапард при теб ми го даде на иван това толкова красиво създание ..наи красивото и хубавото тойче на балканите..А?и като казвате за неродословни болнави кучета твойта тойка с импортно родословие ли е ...не не е и как тогава ще извадиш на предстоящите кученца родословие?...неможеш ...това значи ли че ще имаш някакви болнави помияри макар че бащата е най добрия той?а и цената им от 900-1000 лв ?която ти ми каза?..не е ли по добре да четем хубаво и да помислим какво е написано после да си даваме некомпетентното мнение?а тоз дето си го видяла се казва антон и е от черпан и кучето му е чихуа...и кой ти каза че няма дребно чихуа ми чукни в нета и ще видиш кое е най дребното куче в света...и да се оточним накрая хората искат куче дето да мяза на м.п а това са единствените две породи дето ги знам има и оште някаква дето незнам как ий е името и затова съм си дал мнението така..а чихоато не прилича на м.п....малко четете и после пишета...ако ми изкараш ено чихи цялото в мусколи и с паднала задница и опънато като струна тогава ще ми кажеш че не са трътлести чихитата а за болнавоста ти сама каза за антоновото и това е при всички дребни чихита ...падат им капачките имат епилепсия и еклампсиа че и захар дори...и да не драскам повече желая ти много и здрави бончовци и да кажа на теб и другите че в този форум може да ми се прави забележка само от
д.р.Гетова
всички други нямате м.п. и може само да си мечтаете за тези зверове.....

Ти какво имаш ,а ? ТИ НЯМАШ НИТО ЕДНО КУЧЕ РУСКИ ТОЙ!!!! ИМАШ МЕЛЕЗ ЯСНО ЛИ ТИ Е И ГО ВЪДИШ С ЖЕНСКИ ПИНЧЕРОДОБЕРМАНОДАКЕЛОПОДОБНИ КУЧКИ И ПОСЛЕ ЛЪЖЕШ ХОРАТА , ЧЕ КУПУВАТ ТОЙТЕРИЕРИ.Айде стига си се дуел , че ми писна да те търпя!! Кучките ти са по минимум 5-7 кг коне и какво се пънеш , че си вадил тойчета. Нямаш и капка представа от породата! Освен това тойката е при мен още когато купихме Бончо и не съм я заплождала- както искаш го разбирай. А родословие Сказка има и е породиста, а не мелез!!!Ти имаш ли родословен мъжки ,а ? Айде да видим родителите :md_064: Та замълчи, замълчи и не се закачай повече !
И не ми изопачавай думите!! Аз описах не чихуахуа а едно безобразно същество с проблеми , което няма НИЩО ОБЩО с породата чихуахуа. Кучето е описано от собственика си за чихуахуа , защото цената на чихуахуа е в пъти по-висока от тази на пинчерите и тойтериерите. Както се казва "Интереса клати феса"...нали? Та и ти затова се пънеш , че продаваш тойчета като даже нямаш представител на тази порода... :ab_041:

#11847 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 July 2011 - 02:49 PM

Оставете го човека.. Той като му видиш мненията за храната(хубавата храна била "силна" и вредяла) :ab_041: може да си направиш сметка от какво разбира. Прави някакви безумни скачки с онова мелезче-"той териера", за да извади по-дребно куче, което ще се продаде по-лесно и това е. :ab_041: даже и обявите му седяха до скоро.

#11848 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 25 July 2011 - 03:03 PM

valnata, Ричко прилича много на първата ми пинчерка и като го гледам на снимките и ми става много мило. Да ти е жив и здрав и много енергичен :wub:

#11849 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 25 July 2011 - 03:06 PM

Показване на мнениетоpinchera, в 23 July 2011 - 07:47 PM, написа:

анче ето ит чихито на антон

Това не е чихуахуа дори и така да пише в паспорта му :md_064:

#11850 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 July 2011 - 08:26 PM

Показване на мнениетоAncheto, в 25 July 2011 - 03:03 PM, написа:

valnata, Ричко прилича много на първата ми пинчерка и като го гледам на снимките и ми става много мило. Да ти е жив и здрав и много енергичен :wub:


Мерси! Дано да е здрав дълги години. :ab_041: Иначе кипи от енергия и не спира да скача, да бяга..Мислех, че след кастрацията ще напълнеее, ама той изгаря всички калории като му пусна "анимал планет". :ab_041: Много весело куче е и няма умора. За съжаление едни "разбирачи"-развъждачи като оня го``син по-горе за седем месеца от живота му са му нанесли травми, които ще го мъчат цял живот. И те смятали хубавата храна за "силна" и затова го тъпчели с чипс и хляб.. сега има проблеми с коремчето. Боя няма да го коментирам.. :zz_020: майната им на такива разбирковци. Добре че го спасихме, иначе сега щеше да умрял.

Ама да оставим развъждачите на една страна.

Ето едно клипче на Ричко http://www.vbox7.com/play:3826eba73a

Прикачена снимка Прикачена снимка

#11851 Потребителят е офлайн   Dani000 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-July 11

Публикувано: 26 July 2011 - 01:28 AM

Здравейте!
От дълго време искам да си взема пинчер, но все по някакви причини това не ставаше. Късметът бе на моя страна и на 5 август нашето семейство става с 1 член повече. От месец набирам всичко нужно за кученцето, но искам да ви попитам - грижата за козината трябва да става с четка или с гребен и каква/какъв ?

#11852 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 26 July 2011 - 10:51 AM

този вид гумена четка е подходящ за всеки вид късокосместо куче - има ги в повечето зоо-магазини
Качена снимка

#11853 Потребителят е офлайн   n_nova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 51
  • Регистрация: 20-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 27 July 2011 - 04:13 PM

Здравейте!
По принцип пиша рядко, но сега не мога да се сдържа. Още повече, че Анчето е споменала точно за нашето мъниче. Няма да влизам в спор с никой, искам само да апелирам - Спрете с безразборното развъждане на кучета с дефекти.
Няма какво друго да кажа. Малката ще оперираме през септември, всичко е уговорено вече. Няма да описвам как се чувствам след гадната диагноза и колко мисли бушуват в главата ми. С операцията наведнъж ще направим и задължителната кастрация. Казвам задължителна, защото нямам намерение да произвеждам болни и измъчени същества. Пари се печелят, здраве и щастливи моменти - НЕ. Ще се включа пак, когато дойде време за интервенцията - ще Ви държа в течение. Надявам се Бри да има късмет и всичко да мине по план. Стискайте палци от сега - имаме нужда!!!!


User's Signature

Качена снимка

#11854 Потребителят е офлайн   Galka43 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 430
  • Регистрация: 28-July 09
  • Gender:Female
  • Location:Бургас

Публикувано: 28 July 2011 - 09:57 AM

Показване на мнениетоn_nova, в 28 July 2011 - 04:13 AM, написа:

Здравейте!
По принцип пиша рядко, но сега не мога да се сдържа. Още повече, че Анчето е споменала точно за нашето мъниче. Няма да влизам в спор с никой, искам само да апелирам - Спрете с безразборното развъждане на кучета с дефекти.
Няма какво друго да кажа. Малката ще оперираме през септември, всичко е уговорено вече. Няма да описвам как се чувствам след гадната диагноза и колко мисли бушуват в главата ми. С операцията наведнъж ще направим и задължителната кастрация. Казвам задължителна, защото нямам намерение да произвеждам болни и измъчени същества. Пари се печелят, здраве и щастливи моменти - НЕ. Ще се включа пак, когато дойде време за интервенцията - ще Ви държа в течение. Надявам се Бри да има късмет и всичко да мине по план. Стискайте палци от сега - имаме нужда!!!!

Здравей Наде! :wub: Стискам Ви палци и съм сигурна,че всчико ще мине както трябва. Имаш ми тел. дрънни ми да ме информираш......да не забравиш да видят и зъбите ..... :wub:
User's Signature

Качена снимка

#11855 Потребителят е офлайн   n_nova Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 51
  • Регистрация: 20-October 10
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 28 July 2011 - 01:16 PM

Показване на мнениетоGalka43, в 28 July 2011 - 09:57 AM, написа:

Показване на мнениетоn_nova, в 28 July 2011 - 04:13 AM, написа:

Здравейте!
По принцип пиша рядко, но сега не мога да се сдържа. Още повече, че Анчето е споменала точно за нашето мъниче. Няма да влизам в спор с никой, искам само да апелирам - Спрете с безразборното развъждане на кучета с дефекти.
Няма какво друго да кажа. Малката ще оперираме през септември, всичко е уговорено вече. Няма да описвам как се чувствам след гадната диагноза и колко мисли бушуват в главата ми. С операцията наведнъж ще направим и задължителната кастрация. Казвам задължителна, защото нямам намерение да произвеждам болни и измъчени същества. Пари се печелят, здраве и щастливи моменти - НЕ. Ще се включа пак, когато дойде време за интервенцията - ще Ви държа в течение. Надявам се Бри да има късмет и всичко да мине по план. Стискайте палци от сега - имаме нужда!!!!

Здравей Наде! Качена снимка Стискам Ви палци и съм сигурна,че всчико ще мине както трябва. Имаш ми тел. дрънни ми да ме информираш......да не забравиш да видят и зъбите ..... Качена снимка


Обезателно Галенце. Ще държим връзка. Ние на 01-ви август ще пътуваме към Бургас /Бри ще е с нас/. Искам преди операцията да се наиграе хубаво на морето, да смени въздуха и обстановката - дано преодолее по-лесно последващата интервенция. Мога да ти се обадя, да те проверя и ако си в Бургас да се видим на по кафенце. Ще е в периода между 01-06 август. На 7-ми ще си пътуваме за София. Това е от мен.
За зъбките - няма да забравим.... Ще ги включим в плана.Качена снимка
User's Signature

Качена снимка

#11856 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 31 July 2011 - 05:59 PM

Мони на аджилити днес :)

Качена снимка

много се забавлява и намира все повече приятели ... Още не сме разпънали напълно препятствията , а той вече тича по трасето .

#11857 Потребителят е офлайн   trenertg Икона

  • ветеринарен лекар -етолог
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2307
  • Регистрация: 22-December 04
  • Gender:Female
  • Location:Cофия
  • Interests:обучение на кучето , клинична етология и изследване на поведението при кучето и котката, зоопсихология .
    немско овчарко куче :) , боксер , мин пин
  • Skype:

Публикувано: 31 July 2011 - 06:17 PM

Показване на мнениетоpinchera, в 23 July 2011 - 05:45 PM, написа:


кучето ти е страхотно както аз се изразявам е пинчероподобно-така аз викам на кученцата който приличат на пинчерите макар че само добермана мяза на тях но имат сходство ако се загледа човек а и в б.г. викат на всичко дребно с прави уши мини пинчер а на тия дето са на гетова сигурно ий викат ../ ма булка какви са тия недорасли добермани не ги ли храните? защо са толкова малки дали ще пораснат още или ще останат такива дребосъци...кой знай кой те е прецакал да ти продаде тия дребни добермани ...и т.н..../..та това сме ние б.г. просто сме българи и нищо друго.....


Хахаха
наистина ме питат защо тези добермани не са пораснали ? Верно е ! Накрая ми писна да обяснявам какво е пинчер и последния път казах, че са доберман джуджета след като не ми повярваха, че са пинчери ;)
Наскоро ми обявиха и че това стандартите за породата нищо не значели и че само в борсата в Кърджали имали пинчерчета дето ставали до1,5кг а моето въпреки документите изложбите и прочие са мелези там с нещо си и тези съдии нищо не разбират :)



Скоро не очаквам да има промяна - но все пак дано се намерят истински ценители на мин пин и станем повече в БГ

#11858 Потребителят е офлайн   Чопър Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 28-May 11
  • Gender:Female

Публикувано: 01 August 2011 - 10:30 AM

Здравейте! Преди 5 дена забелязах едно мехурче с гной на гърдите на Чопър, пипнах за да видя какво е точно и то се спука и изтече, стана раничка... На другия ден забелязах че по тялото има 3 ранички от същото нещо...В събота забелязах че се чешка зад ушенцето, взех го да погледна и...същото нещо, погледнах и имаше и на другото уше, 2 не спукани меурчета (после явно си е е чешкал там защото сега са ранички ), обадих се на вета, той каза че нищо му няма, но аз се притеснявам. Реших че може да се получават от прахта като излизаме на разходки и за това 2 дена не сме излизали, но тази сутрин забелязах 2 нови и нямам представа какво може да е това Качена снимкаако на някой му се е случвало подобно нещо, нека пише...

#11859 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 02 August 2011 - 10:15 PM

n_nova, стискам ви палци и вярвам, че ще се справите и скоро всичко ще е наред с дребосъка. :ba_025: :ba_025: :ba_025: :ba_025: :ba_025:
Чопър, отидете на ветеринар май няма да се получи само с консулт по телефона.

trenertg, сега на изложбите на Албена е само за вас. Има много записани за участие кучета. Неуспях да снимам, но имам една снимка от далече докато тренираха една сладурана в стойка.
Качена снимка

#11860 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 02 August 2011 - 10:16 PM

.

  • (625 Страници) +
  • « Първа
  • 591
  • 592
  • 593
  • 594
  • 595
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни