Dog.bg Форуми : Гончета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Гончета

#1 Guest_FOX_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 August 2005 - 08:43 PM

инфо.за всички гончета.напишете иформация з тези кучета.

#2 Guest_Guest_ICO_*

  • Група: Гости

Публикувано: 12 August 2005 - 08:37 AM

Гончетата са много добри кучета.те се използват за лов на едър дивеч.те са най добрите кучета за лов на дива свиня.нали за това са създадени.те биват два вида:дългокосмести и късокосмести.

#3 Потребителят е офлайн   Konak Икона

  • Зодия Стрелец
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1099
  • Регистрация: 20-January 05
  • Gender:Male
  • Location:Търговище

Публикувано: 14 August 2005 - 08:07 PM

Цитат

инфо.за всички гончета.напишете иформация з тези кучета.

Каква по точно да бяде тази информация? Ако почнем да пишем за абсолютно всички гончета трябва да си вземем отпуск r)
Във форума има тема за български барак.Той също е вид гонче.Спада към твърдокосместите гончета и е отлично ловно куче.Ето и линк към темата за барака. Кликни тук

#4 Потребителят е офлайн   mayaslash Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 18-August 05

Публикувано: 19 August 2005 - 08:54 AM

Можеш да си намериш много и интесна информация с помощта на която и да било търсачка. Google например. По този начин аз намерих информация на български, английски, немски за моето куче, което е порода фараонова хрътка. Разпечатах си даже и снимки на кучета от тази порода.

Опитай и ти. Със сигурност ще намериш.

#5 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 19 August 2005 - 09:34 AM

Имате фараоново куче ? Страхотно, досега си мислех, че фараоновата хрътка в БГ е само една. Ходи ли на лов ? Разказвайте ... r) А тук е форума на фараоновото куче - тук

#6 Потребителят е офлайн   mayaslash Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5
  • Регистрация: 18-August 05

Публикувано: 19 August 2005 - 01:10 PM

Благодаря, че ми посочихте форума за фараоновите хрътки. Влязох в него и четох. И аз ще се прехвърля там, стига да намеря прекия път към него, не през любезно предоставената ми иконка.

Иначе кучето ми е страхотно бързо - най-бързото от всички кучета в неговата кучешка агитка в един много зелен софийски квартал. Името му е Цезар, но си има и прякор : Баязид-Бързата-Стрела. На година и половина е.

Много обича да си играе на гоненица, но не да гони, а да го гонят. Обяснимо е, като се има предвид, че никое куче не може да го настигне. Той тича с лекота, другите му приятели се пънат да го настигнат, имам чувството, че понякога им се присмива : завърти си главата назад и продължава да тича, сякаш иска да им каже :"Айде, тичай де... Нали си много голям..."

Може да тича много, много дълго, без да се умори и да поддържа равномерно и бързо темпо.

Недоверчив е към непознати, домашните ги е приел всчиките като свои стопани, подчинява се безпрекословно. Имам фотография с неговата приятелка котката Плюшка. Само е на нея е на 4-5 месеца. Ще го снимам и ще ви изпратя снимка.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни