Dog.bg Форуми : ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложба

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложба

#1 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 October 2008 - 10:53 AM

Уместно ли е точно в този форум да се рекламира изложбата?
Забравихте ли как той нееднократно бе квалифициран като "жълт" и злостно оплюван?
Забравихте ли как усърдно прокламирахте агитация срещу него?
Забравихте ли как твърдо се разграничавахте от него, от пишещите и от написаното в него?

:-
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#2 Потребителят е офлайн   Ofika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 394
  • Регистрация: 30-December 05

Публикувано: 21 October 2008 - 11:05 AM

Цитат

Уместно ли е точно в този форум да се рекламира изложбата?
:-

А аз мислех, че подфорумът е за изложби на котки, а не за изясняване на лични отношения.  :huh:

Нека всеки сам да прецени дали да ходи и дали да участва.
User's Signature

New concept in the dog world http://www.doginfo.info

#3 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 21 October 2008 - 11:16 AM

Питах се дали е уместно да бъде отделено място точно на това съобщение и именно в този форум след нелицеприятните дискусии за него?! Не мисля, че има смисъл да бъдат припомняни.
Така е - всеки сам преценява дали си струва и дали има интерес да участва в изложбата.
Успех!
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#4 Потребителят е офлайн   fantik Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 397
  • Регистрация: 16-February 05
  • Location:София

Публикувано: 21 October 2008 - 12:34 PM

Офика, тук не става въпрос за лични отношения, защото такива НЯМА, а за принципни неща. Аз напълно подкрепям модератора, затова, че остави все пак анонс към изложбата, но не и реклама за нея. Извинявай, но ако на теб ти е приятно да бъдеш използвана само, когато си нужна на някога, то на други им е известно какво значи да се поупотребен и изхвърлен, ако се опитваш да отстояваш принципите си, дори когато те са в разрез с интересите на върхушката. Ние сме врели в този казан и знаем, че за някои хора безпринципността и личните им интересите са нещо като сутрешното кафе.
User's Signature

Развъдник за персийски котки Star Night (CFA & FIFe registered)[br]www.starnightpersians.com

#5 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 21 October 2008 - 06:03 PM

Очевидно за някои хора не е проблем да бъдат използвани за подлоги, а за други е!
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 22 October 2008 - 05:53 PM

това е форум и всеки може да пуска теми за каквито си иска изложби на котки. ролята на модератора не е да коригира обявленията, а да следи за спазване на правилата на форума. тук те са нарушени единствено от модератора, който си позволява да ЦЕНЗУРИРА  :(

#7 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 22 October 2008 - 06:00 PM

Едно от най-важните неща е пишещите в този форум да го уважават, а не само да го използват, когато им е нужен. Мисля, че модераторът съвсем ясно обясни позицията си.
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 22 October 2008 - 06:03 PM

модераторът няма право да ОЦЕНЯВА мненията в техният смисъл. има единствено задължението да коригира НАРУШЕНИЯТА на правилника на форумите на дог.бг в цялост, и на отделите посветени на фелинология конкретно. модераторът има право да изясни позицията си като ПОТРЕБИТЕЛ на форума, но не и да я налага, или да коригира тази на останалите използвайки модераторския си панел когато НЯМА нарушение.
и Рагдол ли е човекът, който не уважава този форум?

#9 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 22 October 2008 - 06:09 PM

Наистина е трудно да се съберат 150 котки за изложба, особено когато си направил всичко възможно да си развалиш отношенията с не един и два развъдника. Заради това разбирам отчаяните ходове за реклама, но човек трябва да може да вижда малко по-далеч от ръба на собствената си чиня и да обмисля предварително какви могат да бъдат последиците от действията му.
Иначе им пожелавам успех!
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 22 October 2008 - 06:12 PM

Ръководството на НФФе не уважава този форум, а изложбата се организира от тях. Не мисля, че има какво повече да се обсъжда.
На мен лично много ми допада начина на модериране на нашия модератор, на който не му харесва има и други форуми.  :P
User's Signature

Качена снимка

#11 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 22 October 2008 - 10:04 PM

Цитат

и Рагдол ли е човекът, който не уважава този форум?


И рагдол ли е човекът, който уважава този форум?

:-

Въпросът за мен е приключен. Прекалено дълго време, в това число благодарение на моята заетост, този форум търпеше подигравки - директни и завоалирани. Така намерих за добре - така направих. Еднолично не съм го решила. Допитах се до мненията на други форумници. Е, не всички, но не мисля, че съм длъжна да се съобразявам с почти вечно отсъстващите от тук, а явяващи се само когато има дребно-дребнави поводи за заяждане. Освен това модераторът изобщо не е оценявал мненията в техния смисъл. Хич дори. Нито има намерение да прави това. Всъщност, сега се замислям май най-добре беше дори и без анонс, нейсе, в свръх-негативно-отричане щях да бъда обвинена.  :blink:
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#12 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 23 October 2008 - 12:39 AM

Аз предлагам на модератора просто да изтрие тази ненужна тема. Според мен е абсолютно безсмислено да си губим времето с дребнавите заяждания на клакьорите на НФФе. Нали си имат един чудесен форум изпълнен с положителна енергия и конструктивизъм, в който всеки има по няколко ника за да се създава впечатление за голяма посещаемост и обществена ангажираност. Смях!!!  ;D ;D ;D
User's Signature

Качена снимка

#13 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 23 October 2008 - 09:31 AM

МОД: Независимо от дадените обяснения защо първото съобщение (вече изтрито!) в тази тема бе редактирано от модератора, потребител рагдол си позволи неправомерно да включи в подписа си линк към някакъв друг форум, в който открито и непрекъснато се ръсят неистини за форум Фелинология на Дог.бг и директно се окарикатуряват определени негови потребители. Затова съгласно т. 6, т. 7 и т. 15 и сл. от Правилата на форумите на Дог.бг в сила от 01/02/2008 г. модераторът отправя предупреждение към потребител рагдол да преосмисли действията си и ако желае занапред да има право на свободни изказвания из темите в настоящия форум да преразгледа личното си отношение към пишещите и четящите тук, в частност към форум "Фелинология" като цяло.
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#14 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 24 October 2008 - 03:43 PM

Най-много се забавлявам как някои хора в завистта и безсилието си стават смешни на цялата публика и вместо да слабеят от непрекъснатата злоба която бълват, те точно обратното.  ;D
Изглежда смяната на членството на много от нас, е голям трън в очите на другарите ръководни кадри. Толкова време не могат да го преживея и непрекъснато това им е в устата. Живейте си животеца спокойно и престанете да се занимавате с нас, станахте скучни дори на себе си.
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   shu_shu Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 28-October 08

Публикувано: 28 October 2008 - 01:00 PM

Добър ден!

Бих искала да се обърна към "безпристрастната" модераторка на този форум.Винаги съм се чудила кой ви е казал,че можете да се изживявате като някакъв гестаповец в свободното интернет пространство.Чудя се как може човек да е толкова дребнав и злобен.Вие нямате ли си друга работа по цял ден та само следите кой от НФФе е решил да изкаже мнението си по даден въпрос.Винаги сте казва ли,че форума е в името на котките и т.н.т ,но май сами не си вярвате.Вие г-жо Алекян за мен сте една много ограничена и изключително невъзпитана жена,която има нужда от определен вид помощ.........ако изобщо някой може да ви помогне.Изложбата на котки е събитие,което трябва да е повод за радост,защото е в името на тези така обичани от нас животни,а не поредната причина да оплювате някой,който не ви е симпатичен.Г-жо Алекян вие сте модератор,не го забравяйте и както казаха някои -вие сте тук за да поправяте нарушенията свързани с правилата на форума ,а не за да триете публикации,взависимост от това кой вие симпатичен и мнението,което е изказано.Убедена съм ,че и тази публикация ще бъде изтрита,но по този начин вие само ще затвърдите казаното до тук.А и да не я изтриете, няма да промените нищо.
И ако прочете някой от другите форуми,които така усилено черните,можете да вземете за
пример- как хорат общуват въпреки различията си.Като се замисля сигурно доста висите там,защото вагабонтина има подробна инфорамция за юзърите там.Когато човек надникне в тайните на кухнята,споделени от главния готвач,уханието на ястията е съвсем друго-благодарим за ценната
информация.
Всеки съди за другите по себе си.
Вие имате късмет,че не сте попаднали на човек, който да Ви постави на мястото Ви и си мислите ,че винаги ще е така.Историята показва,че всеки си намира майстора- моля не го считатйте за
заплаха, просто това е историческа фактология.За съжаление Вие също сте част от историята.
Вместо хората да пишат за котки и изложби, те се занимават с Вас-просто нелепо.
Обещавам повече да не пиша тук и да смущавам задружната Ви атмосфера

#16 Потребителят е офлайн   SeNedra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 41
  • Регистрация: 25-September 07

Публикувано: 28 October 2008 - 01:29 PM

Ей, значи, не ви стигнаха всичките злобни теми дето сте изгенерирали в "по-добрия" форум, ами и тук дойдохте да досаждате. Стойте си там и си разказвайте приказки и пишете от името на 1232749 ника.
User's Signature

Качена снимка

#17 Потребителят е офлайн   vagabogo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 498
  • Регистрация: 30-March 05
  • Gender:Male
  • Location:Люксембург

Публикувано: 28 October 2008 - 01:35 PM

Скъпо shu_shu, нито Ви знам, нито Ви познавам, а честно казано нямам и желание, но щом толкова пищите срещу тъй наречената цензура, налагана от г-жа Алекян, тогава трябва по-добре да се запознаете с вашия си форум - този на федерацията. Модераторът там, понеже не можа да преживее факта, че не го направиха модератор тук, си създаде собствен форум, където да се изживява като царица-майка - трие съобщения, заключва теми и т.н., така че изобщо не ми говорете къде каква била цензурата. Съветвам Ви първо да погледнете в собствената си градинка. Говорите как тук се оплюват хората, как тук сме нападали и какво ли още не, но аз не мога да намеря нито една тема в този форум, чиято задача е очернянето на някого, докато във форума на "фелинолозите" този тип теми са най-активните и представляват значителна част от общия обем. Отидете и проверете последните 50 съобщения в смешното ви форумче в какъв дух са.
Много ми е интересно как модерирането на този форум пробуди така силно гражданската Ви съвест, а модерирането на федерацията остава така удобно незабелязано. Мисля, че отдавна е време да се обърне внимание на важните неща, а не както винаги сме свикнали в нашата мила Родина, да се пускат кьорфишеци, за да не се вижда некадърността на хората, които управляват една или друга структура. Тези, които управляват, донякъде ги разбирам, на тях така им е удобно и по този начин постигат точно това, което целят, но най-странно ми е как може да има толкова много овце, които сляпо вървят след тях и вярват на лъжите и глупостите, които говорят. Очевидно е кои са неудобните на групичката псевдо-управленци на федерацийката. В различни периоди се взима на мушка по някой от отцепниците и започва да се бълват клевети, обиди и всевъзможни глупости по негов адрес.
Скъпи комплексирани драскачи, не се ли убедихте, че това са напразни напъни и само показвате собствената си злоба и безсилие? Живейте си мизерния животец и не занимавайте хората с менталните си проблеми!
User's Signature

Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 October 2008 - 02:05 PM

Обобщение - shu_shu 
Екранно име: shu_shu
Мнения: 1 (N/A на ден)
Позиция: Newbie
Регистрация: Днес в 10:17:39 am
Последно Активен: Днес в 01:07:43 pm


Местоположение: София
Провайдер: Спектрум Нет

;D ;D B) има ли смисъл от коментари?  :blink:
Безсилието поражда много злоба, ама пак все тъй безсилно си остава.

Хубав ден!  :blink:
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#19 Потребителят е офлайн   Ofika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 394
  • Регистрация: 30-December 05

Публикувано: 28 October 2008 - 04:15 PM

Цитат

Местоположение: София
Провайдер: Спектрум Нет


Може би е излишно. :-

Всичко във форума е кристално ясно, правилата и законите също.
:blink:

Лек и ползотворен ден.
User's Signature

New concept in the dog world http://www.doginfo.info

#20 Потребителят е офлайн   radocats Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 477
  • Регистрация: 25-July 06
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 28 October 2008 - 06:52 PM

Аз съветвам Мод да модерира без да се обяснява много и да е по-безкомпромисна в заличаването на постове и теми целящи скандализиране на форумците. То не бяхме бедни, глупави, в калта ... Господа гледайте си продажбите или пък се концентрирайте в организацията на изложбата си и не ни занимавайте повече
User's Signature

"Success is dependent on effort." ~ Sophocles
www.radocats.com

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни