Dog.bg Форуми : Спорове, разяснения, коментари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Спорове, разяснения, коментари

#161 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 June 2011 - 07:34 PM

И.Митев, изказванията ти са като на кон с капаци. Плюеш по храна, която има повече привържении, от тази която рекламираш. Преди известно време едно момче Данаилов, пък плюеше точно срещу нея. В развъждането на кучето си, ти си се повлиял поне в три неща от една личност.
1. Храната Империал е най добрата кучешка храна.
2. Кучето Хадес е най доброто КК в България.
3. Няма нужда да спазваш изискванията на клуба, можеш да направиш снимка за дисплазия, където си пожелаеш.
4. Продължаваш да твърдиш, че изискванията на клуба са, да се прави снимка точно при д-р Георгиев, а това далеч не е така.

Препоръчвам ти да прочетеш подробно отново това което е писал Владо. Макар и рядко да се изказва, има какво да се прочете от него.

#162 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 26 June 2011 - 08:22 PM

Митко, за съжаление серификатът не е легитимен. Пращам ти списък с лекарите, които са сертифицирани. До представянето на такъв сертификат, не мога да задействам процедура по издаване на родословия.

http://www.grsk.org/...ieder_liste.htm
Поздрави: Владо
......................................................................................този Митко съм аз ,Митко Русев

Поредната лъжа лансирана тук. Всичко до което се докосвате мирише,лъжа ,клеветене,манипулиране. Не ти отива Владо да лансираш лъжа,извъртате се.През всичките тези години, през които бе част от управлението на КККБ ти държеше изследването да се прави при ветринари завършили института в Германия и тъй като в България нямаше друг техен ученик,такъв се явяваше Георгиев.В подкрепа на думите си е и емайла до мен,където кучето нямаше такъв ,а бе направен при друг вет ренгенолог признат от цяла федерация и то не в България.Това породи проблем и едва след намесата на капитаните на родната федерация получих родословията си след 90 дни.Тогавашното ръководство така и не отговори на писмата ми отправени към клуба с една цел -официален отказ.Не го получих,но получих родословията си.
Едно ще кажа,вървят промени в клуба ,но има какво да се желае,лошо е че след вас и потоп,неуредици,грешни решения,злоупотреби, противоречия със закона.Сега новите управляващи имат много работа и им пожелавам успех.Дано понесете отговорността за случилото се в периода на вашето управление.Трябва още да се кълцат болните места и личности,които не могат да работят в екип.Пожелавам им го от сърце.Едно нещо което каза много вярно и на място Елриша- само се уронва името на КККБ и амбулатните търговци печелят от това!!!!Браво Митко,върха си,супер си,успех в начинанията,няма друг като теб ако иска да забърка лай....!!!
Ако някой се противопостави на вашето монополно решение за изследване на дисплазия, това е развъдника ни,защото прозряхме уловката. Никога не говоря нещо без да го докажа.Ще има развитие!!!!

#163 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 June 2011 - 08:23 PM

Данчо, хайде стига вече, а! Не разбирам каква е тази мания за конфронтация?! Не ви ли писна вече да се дърляте като малки деца?!

#164 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 26 June 2011 - 08:34 PM

Показване на мнениетоelrisha, в 26 June 2011 - 08:23 PM, написа:

Данчо, хайде стига вече, а! Не разбирам каква е тази мания за конфронтация?! Не ви ли писна вече да се дърляте като малки деца?!

Защото така е най-лесно да плюеш някой скрит зад монитора.Жалко е ,че тук почти не се срещат хора с "мъжко поведение".Лошо е някой да се надскача.На теб лека вечер ,а на вредителите утрото е по-мъдро от вечерта.
ПП Дори Хан им се чуди,какъв поглед :ab_041:

#165 Потребителят е офлайн   Pr1nc3ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 25-June 11
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 26 June 2011 - 08:41 PM

Показване на мнениетоIzrodGaden, в 26 June 2011 - 07:34 PM, написа:

И.Митев, изказванията ти са като на кон с капаци. Плюеш по храна, която има повече привържении, от тази която рекламираш. Преди известно време едно момче Данаилов, пък плюеше точно срещу нея. В развъждането на кучето си, ти си се повлиял поне в три неща от една личност.
1. Храната Империал е най добрата кучешка храна.
2. Кучето Хадес е най доброто КК в България.
3. Няма нужда да спазваш изискванията на клуба, можеш да направиш снимка за дисплазия, където си пожелаеш.
4. Продължаваш да твърдиш, че изискванията на клуба са, да се прави снимка точно при д-р Георгиев, а това далеч не е така.

Препоръчвам ти да прочетеш подробно отново това което е писал Владо. Макар и рядко да се изказва, има какво да се прочете от него.



1. След като почнах да я храна с Империял видях резултати, който споделих с Вас. Ако ще рекламирам нещо то ще е моят бизнес www.betamet-bg.com.
2. Като голям човек имам мнение обосновано на наблюдение и да Хадес е най-добрия мъжки за мен. Не само като визия ами и като характер. Познавам и други клубни мъжки и този най ми допада. Въпрос на избор кво да правиш.
3.Интересно ми е защо Мира преди месец обясняваше на сестра ми как само при Георгиев и само при Владо като ОРД?
4. А на Владо противоречията край нямат(докато беше ОРД той прокара Георгиев като специялист). Така че стига с тези драми. Противоречите си с всеки пост.


пп. А твойта женска е такава мърша, че не знам как не те е срам от нея? Не знам тоя съдия нещо го беше напекло слънцето ли че да я предпочете пред Принцес. Това беше мнението и на присъстващите(помниш ли как я оплюха твойта след изложбата в южния парк).

#166 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 June 2011 - 09:31 PM

Няма друга личност, която толкова много да е оплювала и уронвала авторитета на КККБ и да е търсила конфронтация, както Димитър Русев.
Всичко друго е прах в очите.


И.Митев, не мислех че си падаш по мъже, докато непрочетох последното ти изказване! Явно любовта ти към Русев те е заслепила!
Бих ти казал на кого да викаш мърша, но така ще засегна и сестра ти! Жив и здрав!

#167 Потребителят е офлайн   Pr1nc3ss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 45
  • Регистрация: 25-June 11
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 26 June 2011 - 09:33 PM

Показване на мнениетоIzrodGaden, в 26 June 2011 - 09:31 PM, написа:

Няма друга личност, която толкова много да е оплювала и уронвала авторитета на КККБ и да е търсила конфронтация, както Димитър Русев.
Всичко друго е прах в очите.


И.Митев, не мислех че си падаш по мъже, докато непрочетох последното ти изказване! Явно любовта ти към Русев те е заслепила!
Бих ти казал на кого да викаш мърша, но така ще засегна и сестра ти! Жив и здрав!



И тебе ще те харесам спокойно... Давай в същия дух... И на мен ще ми звънят от РУП нали? Смешник

#168 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 09 July 2011 - 02:57 PM

Е немога да не се обадя на това изказване. Кога пък някой ви е критикувал за избора на мъжки ? Критикувани сте, че ползвате куче което не е снимано за дисплазия при сертифициран лекар. Но пък кое ли ваше куче е снимано при такъв? За вас е важен екстериора, не здравословното състояние на кучетата

#169 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 10 July 2011 - 10:07 AM

Месец февруари 2011 г кръчме на ул."Константин величков"-общо събрание на КККБ за 2011г
Цитирам теб и още един експерт- "Кво ми го хвалиш този Гвидо,всички знаем как Блазич си купува титлите,то я виж брат му каква е катастрофа.Нема дисплазия при "Георгиев" ,че ми го ползваш за заплод? Хай сиктер с този Гвидо"
Къса е паметта на някой хора,забравяте бързо някой,но това е в стила ти ИЗРОДЕГАДЕН. И знаеш ли какво,за уронване на името на развъдника ще настоявам да бъдеш изключен от клуба.Как не ти омръзна да сипеш лъжи,вече си смешен!!
За твое сведение кучета собственост в развъдника GOD OF TROY изследвани при Георгиев и негови "FCI" колеги
BOSS CORSO IMPERIUM HD-B
ELANKA CORSO IMPERIUM HD-A
DARK HELSEA CORSO IMPERIUM HD-B
ZENDA CUSTODI NOS HD-B при колега на Георгиев в Сърбия

единствено JASMINA SANGUE MAGNIFICA изследвана при проф.Аминков HD-B
ACHILLES GOD OF TROY 10месечно-не се изследва още
ALFA GOD OF TROY 10 месечно-не се изследва още

Е ИЗРОДЧЕГАДНО,ще се извиниш ли ???Толкова си прост
Стига спекулирали с темата дисплазия.АКО НЯКОЙ ДОКАЖЕ ,ЧЕ ПРИ КУЧЕТА С ДИПЛАЗИЯ ДО "В" СЕ РАЖДАТ ВИНАГИ ЗДРАВИ ДЕЦА БЕЗ ДА ИМА С "С" И НАГОРЕ,ЩЕ ПРИЕМА ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА НАЙ-ВАЖНОТО ПРЕДИ ЕКСТЕРИОРА . АКО НЯКОЙ ОТХВЪРЛИ ТВЪРДЕНИЕТО ,ЧЕ ОТ КУЧЕТА С ДИСПЛАЗИЯ "С" НЕ СЕ РАЖДАТ ЗДРАВИ КУЧЕТА ЩЕ МУ СЕ ИЗСМЕЯ. ИЗСЛЕДВАНЕТО ДИСПЛАЗИЯ ИМА ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЕЛЕКЦИЯТА ,НО НЕКА ОБЪРНЕМ И ВНИМАНИЕ НА ЕКСТЕРИОРА. Смешен си Изродче......

#170 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 July 2011 - 02:39 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 10 July 2011 - 08:07 AM, написа:

Месец февруари 2011 г кръчме на ул."Константин величков"-общо събрание на КККБ за 2011г
Цитирам теб и още един експерт- "Кво ми го хвалиш този Гвидо,всички знаем как Блазич си купува титлите,то я виж брат му каква е катастрофа.Нема дисплазия при "Георгиев" ,че ми го ползваш за заплод? Хай сиктер с този Гвидо"
Къса е паметта на някой хора,забравяте бързо някой,но това е в стила ти ИЗРОДЕГАДЕН. И знаеш ли какво,за уронване на името на развъдника ще настоявам да бъдеш изключен от клуба.Как не ти омръзна да сипеш лъжи,вече си смешен!!
За твое сведение кучета собственост в развъдника GOD OF TROY изследвани при Георгиев и негови "FCI" колеги
BOSS CORSO IMPERIUM HD-B
ELANKA CORSO IMPERIUM HD-A
DARK HELSEA CORSO IMPERIUM HD-B
ZENDA CUSTODI NOS HD-B при колега на Георгиев в Сърбия

единствено JASMINA SANGUE MAGNIFICA изследвана при проф.Аминков HD-B
ACHILLES GOD OF TROY 10месечно-не се изследва още
ALFA GOD OF TROY 10 месечно-не се изследва още

Е ИЗРОДЧЕГАДНО,ще се извиниш ли ???Толкова си прост
Стига спекулирали с темата дисплазия.АКО НЯКОЙ ДОКАЖЕ ,ЧЕ ПРИ КУЧЕТА С ДИПЛАЗИЯ ДО "В" СЕ РАЖДАТ ВИНАГИ ЗДРАВИ ДЕЦА БЕЗ ДА ИМА С "С" И НАГОРЕ,ЩЕ ПРИЕМА ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА НАЙ-ВАЖНОТО ПРЕДИ ЕКСТЕРИОРА . АКО НЯКОЙ ОТХВЪРЛИ ТВЪРДЕНИЕТО ,ЧЕ ОТ КУЧЕТА С ДИСПЛАЗИЯ "С" НЕ СЕ РАЖДАТ ЗДРАВИ КУЧЕТА ЩЕ МУ СЕ ИЗСМЕЯ. ИЗСЛЕДВАНЕТО ДИСПЛАЗИЯ ИМА ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЕЛЕКЦИЯТА ,НО НЕКА ОБЪРНЕМ И ВНИМАНИЕ НА ЕКСТЕРИОРА. Смешен си Изродче......

МУАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ Е тука от напъване направо се насра !!! Само да отбележа, че въобще не ме цитираш мен или когото и да било, а си измисляш и лъжеш като дърт циганин! Подобно изказване е на хиляда години от моя стил. Не си позволявам да коментирам твоите кучета, пък камо ли на Бранко ! Ай не ми се занимава повече с теб, но всеки път като видя че се биеш в гърдите и украсяваш нещата по твой си начин, който няма нищо общо с истината ще се обаждам. Твоята роля на винаги онеправдания вече добре я знам, ще дойде момент в който и останалите хора ще я научат. Много държиш някой да ти се извинява, хайде тогава кажи къде е изследван Гвидо Санге Магнифика, защото само него не си го посочил в твоя пост!

#171 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 10 July 2011 - 09:34 PM

ИЗИСКВАМ да се спазва добрият тон в този форум,за да не се стига до драстични мерки и мрънканици!!!!!!!!

Крайно време е да си решите проблемите ЛИЧНО !!!!

#172 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 10 July 2011 - 11:14 PM

Данчо,КРАЙНО време е да спреш с глупостите!Ако имаш да ми казваш нещо - имаш ми телефона!

#173 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 12 July 2011 - 12:04 AM

Да сменим темата и да се порадваме на малко снимки от Париж 2011

http://www.facebook....4408.1161940100
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#174 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 July 2011 - 07:31 AM

Не Модератор, нямам нищо тайно да ти казвам!

И не съм съгласен, че говоря глупости!

#175 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 12 July 2011 - 12:32 PM

Показване на мнениетоIzrodGaden, в 12 July 2011 - 07:31 AM, написа:

Не Модератор, нямам нищо тайно да ти казвам!

И не съм съгласен, че говоря глупости!

НЕ Е ПРАВИЛНА ДУМАТА ГЛУПОСТИ,ПО-ПРАВИЛНАТА Е ЛЪЖИ И КЛЕВЕТИ!!!!
ЗА ТВОЯ ИНФОРМАЦИЯ И НЕДОБРОЖЕЛАТЕЛИТЕ НА РАЗВЪДНИКА ИЗСЛЕДАНИЯТА НА КУЧЕТАТА НИ ,КОИТО СА НИ ДОПУСНАТИ ДО РАЗВЪЖДАНЕ
CH BOSS CORSO IMPERIUM
Прикачена снимка
CH ELANKA CORSO IMPERIUM
Прикачена снимка
CH ZENDA CUSTODI NOS
Прикачена снимка
CH DARK CHELSEA CORSO IMPERIUM
Прикачена снимка
CH JASMINA SANGUE MAGNIFICA
Прикачена снимка

А ТУК МАЛКО ИНФО ЗА ГВИДО И НЕГОВАТА ДИСПЛАЗИЯ
Прикачена снимка

#176 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 July 2011 - 02:24 PM

Е толкова ли трудно беше ? Ами освен да ви поздравя за резултатите на Еланка!
И да се ИЗВИНЯ за изказването си преди това, в което изказвам съмнения, че кучетата ви са снимани при сертифициран доктор!
Предполагам недържите на това извинение и не ви пука, но просто съм длъжен да го напиша, след като толкова време се съмнявах в коректноста на развъдник ГОД ОФ ТГРОЙ!
Резултата на Jasmina, можеше и без него.

Редактирано от Модератор!

#177 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 July 2011 - 09:39 PM

Така... Данчо, от тук насетне искам да знаеш,че всичките ти коментари,съдържащи оценки относно външен вид, здравословно състояние,разчитане на ренгенови снимки, подмятания,откровени интриги и тем подобни,ще бъдат изтривани!!!
Ако трябва,ще стоя денонощно в този форум за да те корегирам!Всичките ти "компетентни оценки" вече идват в повече!

Не само,че прекаляваш,но и смятам,че поведението ти отдавна премина границите на детинското!

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 7
  • 8
  • 9
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни