Dog.bg Форуми : Спорове, разяснения, коментари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Спорове, разяснения, коментари

#41 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 May 2011 - 12:47 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 03 May 2011 - 10:09 AM, написа:

Ето това вече ме накара да взема отношение по темата. Владо,много добре знаеш ,че това което пишеш е далеч от истината. Едно е жалко,че доста рязко се обърна на 180 градуса след като напусна УС на клуба КККБ и заемания пост отговорник по развъдната дейност. Знам ,че си бил за "истината" и ще ти кажа едно,няма дори прилика с това с което искаш да сравниш в ситуацията получила се в развъдника ни.

Митко, не знам от къде извади това заключение. И друг път сме допускали представяне на документите след заплождането. За да сме точни около 5 пъти. Не знам защо реши че търся някакви прилики.
User's Signature

Качена снимка

#42 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 May 2011 - 01:40 PM

Показване на мнениетоvlado zoo, в 03 May 2011 - 12:47 PM, написа:

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 03 May 2011 - 10:09 AM, написа:

Ето това вече ме накара да взема отношение по темата. Владо,много добре знаеш ,че това което пишеш е далеч от истината. Едно е жалко,че доста рязко се обърна на 180 градуса след като напусна УС на клуба КККБ и заемания пост отговорник по развъдната дейност. Знам ,че си бил за "истината" и ще ти кажа едно,няма дори прилика с това с което искаш да сравниш в ситуацията получила се в развъдника ни.

Митко, не знам от къде извади това заключение. И друг път сме допускали представяне на документите след заплождането. За да сме точни около 5 пъти. Не знам защо реши че търся някакви прилики.


Кои документи са допускани след заплода да се представят,заявление за заплод или докуметите следващи това заявление. Най-малкото от наша страна си получавал предварително обаждане за намеренията ни/това се отнася за първият заплод/, а за последвалите си бил уведомяван и писменно и по телефона. Така ,че говорим за поведението на ваш член на клуба,който търси оправдание за случилото се.Това или е недостатък на управлението на клуба или поредният цирк ,който иска да зивърти Данаилов.Това е неговото амплоя,аз съм напълно убеден в това .Аз лично се интересувам как ще протече неговото бъдеще като член на КККБ,не за друго,а за да се спазват правилата определени от устава и записани там.Над клуба има правови институции и те трябва да се спазват както се е старал всеки да го стори.Тук не става въпрос за недоглеждане или неразбиране, а едно гаменско поведение и незачитане на правилата.Тона не е важен,а резултата.

#43 Потребителят е офлайн   GOD OF TROY Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 306
  • Регистрация: 28-March 11
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 03 May 2011 - 01:59 PM

Нещо не те разбирам да не би да те е яд,че не ти дадох 500евра който ми искаше за заплождане и женати ме убеждаваше,че ще ми извади сръбски родосложия или те е яд,че ми счупи телефон да си купя от долнопробната храна,която само ти познаваш като марка.
Сигурно тогава пак не ме познаваше.

Много е слесно да си пускаш филми,щрак копчето и филма върви. Един от разъдчиците те отряза макар да му се слагаше с поздрави и снимки на красавицата. Мен ме излъга да си купиш куче от развъдника и не ме предизвиквай да развалим нормалните отношения,това е лестно.
А телефона ти е доста счупен да проявявам интерес към него,вярно е че сме водили разговор по темата храна .Това бе в телефонен разговор и то е свързано с представителя ми в Дупница.Просто те уведомих ,че има такъв ако проявяваш интерес да знаеш . Така ,че не ми се изпъвай много,че си много търсен от мен. А за мнението ти за храната ,това е равно да те изпитвам по математика или история.... За думите долнопробна много лесно може да се извиниш,но нека оставим времето да реши. Ще поставя по-късно снимка на брат на твоята Бренда и видиш разликата,поне ребрата не му се броят,това навярно е от храната.Успех Данаилов в дворното размножаване и да знаеш,не от всяко дърво свирка става.Аз лично чакам резултата от заплода с интерес ,защото това ще е поредният опит,а той носи и своите изводи.

Писаното в поста ми по-горе бе обърнат не толкова към теб Данаилов ,а клуба като цяло са се направят изводи!!!!!!!!! Но ти не си го разбрал.И отговор на въпросите не получих !!!!

#44 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 04:39 PM

Показване на мнениетоGOD OF TROY, в 03 May 2011 - 01:59 PM, написа:

Нещо не те разбирам да не би да те е яд,че не ти дадох 500евра който ми искаше за заплождане и женати ме убеждаваше,че ще ми извади сръбски родосложия или те е яд,че ми счупи телефон да си купя от долнопробната храна,която само ти познаваш като марка.
Сигурно тогава пак не ме познаваше.

Много е слесно да си пускаш филми,щрак копчето и филма върви. Един от разъдчиците те отряза макар да му се слагаше с поздрави и снимки на красавицата. Мен ме излъга да си купиш куче от развъдника и не ме предизвиквай да развалим нормалните отношения,това е лестно.
А телефона ти е доста счупен да проявявам интерес към него,вярно е че сме водили разговор по темата храна .Това бе в телефонен разговор и то е свързано с представителя ми в Дупница.Просто те уведомих ,че има такъв ако проявяваш интерес да знаеш . Така ,че не ми се изпъвай много,че си много търсен от мен. А за мнението ти за храната ,това е равно да те изпитвам по математика или история.... За думите долнопробна много лесно може да се извиниш,но нека оставим времето да реши. Ще поставя по-късно снимка на брат на твоята Бренда и видиш разликата,поне ребрата не му се броят,това навярно е от храната.Успех Данаилов в дворното размножаване и да знаеш,не от всяко дърво свирка става.Аз лично чакам резултата от заплода с интерес ,защото това ще е поредният опит,а той носи и своите изводи.

Писаното в поста ми по-горе бе обърнат не толкова към теб Данаилов ,а клуба като цяло са се направят изводи!!!!!!!!! Но ти не си го разбрал.И отговор на въпросите не получих !!!!

Напротив аз филми не гледам а ти,като толкова държиш на чистопородното развъждане и кучката ми е извън стандарт,защо не ме отби а беше готов да лапнеш 500 евро и се чудя защо бяхте готови да ми извадите Сръбски родословия за същата тази нестандартна кучка,а сега вдигате вой до небесата.А що се отнася до размножаването ти в моя двор не гледай,от заплода също няма смисъл да се интересуваш понеже и там няма да те огрее Сръбски родословия няма да има.Успех и на теб в развъдната дейност и дано някой ден се похвалиш с нещо отгледано от теб.Стига си събирал Сръбските ,,шампиони,,

#45 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 04:57 PM

Нека аудиторията да каже коя е по красива.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#46 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 May 2011 - 05:33 PM

За всички мнения свързани с клубни работи не ви ли се струва по -подходящо мястото http://www.clubcanec...um/index.php. ???

#47 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 May 2011 - 07:30 PM

На мен пък ми се струва,че точно тук е мястото на тези мнения.Нека ако има и други неразбрали как се развъжда правилно да се поучат и да не допускат същите грешки.Нали с неродословните кучила,пък и макар от родословни родители се борят клубовете.Не са един и двама,които си мислят,че като имат родословно куче и край-това е достатъчно и малките да са с родословие.
Аз лично много неща съм научила точно от такива теми.Затова и не вярвам на версията Ама аз не знаех,няма повече да правя така.
Силно съм заинтригувана,като любител на породата как ще процедира Клубът в тази ситуация.А собственикът на мъжкото куче,което също е родословно и предполагам член на някой клуб(не намерих инфо на кой,нито кой е собственикът) носи ли някаква отговорност?
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#48 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 07:59 PM

Показване на мнениетоdesi79, в 03 May 2011 - 07:30 PM, написа:

На мен пък ми се струва,че точно тук е мястото на тези мнения.Нека ако има и други неразбрали как се развъжда правилно да се поучат и да не допускат същите грешки.Нали с неродословните кучила,пък и макар от родословни родители се борят клубовете.Не са един и двама,които си мислят,че като имат родословно куче и край-това е достатъчно и малките да са с родословие.
Аз лично много неща съм научила точно от такива теми.Затова и не вярвам на версията Ама аз не знаех,няма повече да правя така.
Силно съм заинтригувана,като любител на породата как ще процедира Клубът в тази ситуация.А собственикът на мъжкото куче,което също е родословно и предполагам член на някой клуб(не намерих инфо на кой,нито кой е собственикът) носи ли някаква отговорност?

10godini zatvor.

#49 Потребителят е офлайн   desi79 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1592
  • Регистрация: 09-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Испания

Публикувано: 03 May 2011 - 08:05 PM

Нямаше да е зле :ab_041:
Радвам се,че приемаш с насмешка нещата.Жалко е,че имаш две женски кучета и да те изключат все ще ти е тая.Ще продължиш с това,което си започнал.При всички положения губещият няма да си ти за съжаление.
User's Signature


Никой не може да те накара да се чувстваш посредствен без твоето съгласие.
Елинор Рузвелт

#50 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 03 May 2011 - 08:14 PM

Не затвор 10 години, ами изключване от клуба и да нямат право повече да развъждат! Да се обяви кучето и собственика за да го разберат по цял свят. Повечето се борят да спре търговията с животни, да спре мъката по пазарите и безразборното развъждане и болни кучета, но се явява някой "член" на клуба, който видиш ли не бил разбрал.. Смях!! То уж е член на клуб, има родословно куче, пък не разбрал, не прочел и плоди и показва снимки на които пита кое било по-красиво.Кой да каже кое по-красиво?.. :ab_041: "Иванчо" или съседа, дет някой каза, че много ги разбира тия кучета.. :mg_062: Това е у нас! Докато такива хора се оставят ненаказани и се допускат в клубове и др. ще има анархия и няма да се развива нищо. Ето откъде идват неродословните и болни кучета. Клубовете, трябва да почистят собствените си дворове. После се сърдите като хората нямат доверие. Еми как човек да купи куче от тука, като членове на клуба въдят по този начин и остават ненаказани? :zz_020: Същия случай беше с един НОК осиновен от приют и после заплождан... Еми няма наказания, няма обяснения.. Що да не си въди "развъдчика" :ab_041: :ab_041: Нека баламите да се бъхтят и да се борят за репутация!!!

#51 Потребителят е офлайн   IL DIO DI GUERRA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 11-February 11
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 08:21 PM

малко са 10 г. направо доживот и за двамата...
сега сериозно: Всеки преди да стане ЧЛЕН на дадена организация е ДЛЪЖЕН да изисква от организацията / в случея КККБ / да му предостави установените устав и правилници включващи правата и задълженията на настоящи и бъдещи членове, регламент за развъдна дейност, а също и нередбите за легална дейност на клуба... след това за членове се считат всички, които се задължават да спазват гореизброените установени правила. В дадената организация не членуват хора, които не са съгласни с тях и спазването им.. В случея това не е клубен форум и не виждам какво толкова е сгрешил danailov.. заплодил си е кучката, не е обявил връзката клубно.. няколко страници по назад сърби си ''веят байряка'' както си искат и си рекламират каквото си искат - факт!! - те членове ли са на КККБ? или пък искат ''благословията'' ВИ като разплождат? пак двоен стандарт...

п.п. относно сравнението по снимките това в дясно ми мяза на Дог..

#52 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 May 2011 - 08:25 PM

/5/.Членството в КККБ се прекратява при напускане, изключване, прекратяване на членството при прекратяване на сдружението.

а/ напускането на КККБ става с писмена молба, придружена от кратка писмена мотивация за напускане, подадена един месец преди датата на напускането и адресирана до УС. УС се произнася по молбата след изтичане на едномесечен срок от датата на подаването й. В едномесечния срок от датата на подаване молбата може да бъде оттеглена. Не се ли оттегли в този срок, напускането става окончателно и неоспоримо.

б/изключването от КККБ се извършва в следните случаи: 1. когато е получено членство в КККБ по неправомерен начин;

2. при неплащане на членския внос в определения срок, включително и след двукратна писмена покана за плащане през 30 дни, отправена до забавилия плащането член. В тези хипотези изключване не се извършва, ако с писмена молба до УС, е било поискано отсрочване на плащането и УС е дал писмено съгласие за това;

3. при нарушаване на Устава, правилниците и другите нормативни документи на КККБ;

4. при неизпълнение на решенията на органите на КККБ;

5. при неспортсментско поведение и незаконна търговия с кучета;

6. при извършване на действия застрашаващи и/или увреждащи интересите и престижа на КККБ и БРФК;

Управителният съвет разглежда конкретния случай и взема решение за изключване при наличие на предпоставките за това.

#53 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 May 2011 - 08:26 PM

Показване на мнениетоIL DIO DI GUERRA, в 03 May 2011 - 08:21 PM, написа:

малко са 10 г. направо доживот и за двамата...
сега сериозно: Всеки преди да стане ЧЛЕН на дадена организация е ДЛЪЖЕН да изисква от организацията / в случея КККБ / да му предостави установените устав и правилници включващи правата и задълженията на настоящи и бъдещи членове, регламент за развъдна дейност, а също и нередбите за легална дейност на клуба... след това за членове се считат всички, които се задължават да спазват гореизброените установени правила. В дадената организация не членуват хора, които не са съгласни с тях и спазването им.. В случея това не е клубен форум и не виждам какво толкова е сгрешил danailov.. заплодил си е кучката, не е обявил връзката клубно.. няколко страници по назад сърби си ''веят байряка'' както си искат и си рекламират каквото си искат - факт!! - те членове ли са на КККБ? или пък искат ''благословията'' ВИ като разплождат? пак двоен стандарт...

п.п. относно сравнението по снимките това в дясно ми мяза на Дог..


Пак нещо не си видял, това е клубен форум.

#54 Потребителят е офлайн   IL DIO DI GUERRA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 34
  • Регистрация: 11-February 11
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 08:34 PM

Още по добре.. сърбите от предишните страници според регламента на КККБ ли развъждат та им е позволено да си рекламират кучилата ТУК?

#55 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 03 May 2011 - 08:36 PM

Клубен или не, подобни хора отказват бъдещи собственици и опропастяват труда на съвестните развъдчици.. Един такъв човек е способен да съсипе хората, които наистина работят и произвеждат истински кучета. Нито съм развъдчик, нито смятам да бъда такъв, но все пак знам правилата(не всичко, но поне ми е ясно, че кучето трябва да има оценки от изложби)!! Срамота е член на клуб да не знае подобно нещо.. Пиша, защото това за мен е много грозно и ако един ден реша да купя такова куче трудно бих се доверил на наши развъдчици и клубове! То не се научихме, че правилата трябва да се спазват и че е нужно наказания да има. не поправка, не глоба 20 лева "щото той не знаел"... :ab_041:

#56 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 May 2011 - 08:52 PM

И още нещо.Давате ли си сметка господа Данаилов и Михайлов,че ако в този клубен подфорум имаше модератор нямаше да можете да напишете и дума тук,странно е че и двамата сте с аватар на развъдчици.

#57 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 03 May 2011 - 08:57 PM

Показване на мнениетоdesi79, в 03 May 2011 - 08:05 PM, написа:

Нямаше да е зле :ab_041:
Радвам се,че приемаш с насмешка нещата.Жалко е,че имаш две женски кучета и да те изключат все ще ти е тая.Ще продължиш с това,което си започнал.При всички положения губещият няма да си ти за съжаление.

Ти що не си береш ягодки в Испания.И не ми бери ядове дали губя или печеля това си е моя работа.На мен бизнеса не ми е продажба на кучета.
А що се отнася до клуба,да вярно е подадох молба за членство,но не съм подписвал нищо така,че оставете хората на мира.Също така,кучката си е моя и мога да си я заплождам,колкото си искам.Като се появи някой,който си е купил куче от мен и съм му казал,че е клубно а то не е тогава може да ме съдите.Аз не мога да разбера,щом природата е отредила това животно да се разгонва и да ражда,какви сте вие да го спирате.Решението си е мое какви кучета да отглеждам родословни клубни и така на татък.Като се появи някой измамен от мен тогава може да ми говорите.Гледайте си в паничките и в дворчетата и забравете за тази тема.Пуснах снимки защото форума е за кане корсо,никаде не съм споменал,че съм член на клуба и чакам клубно и родословно кучило.

#58 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 May 2011 - 09:00 PM

Показване на мнениетоdesi79, в 03 May 2011 - 06:05 PM, написа:

Нямаше да е зле :ab_041:
Радвам се,че приемаш с насмешка нещата.Жалко е,че имаш две женски кучета и да те изключат все ще ти е тая.Ще продължиш с това,което си започнал.При всички положения губещият няма да си ти за съжаление.

РЕСПЕКТ !

#59 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 May 2011 - 09:07 PM

Показване на мнениетоIL DIO DI GUERRA, в 03 May 2011 - 06:21 PM, написа:

малко са 10 г. направо доживот и за двамата...
сега сериозно: Всеки преди да стане ЧЛЕН на дадена организация е ДЛЪЖЕН да изисква от организацията / в случея КККБ / да му предостави установените устав и правилници включващи правата и задълженията на настоящи и бъдещи членове, регламент за развъдна дейност, а също и нередбите за легална дейност на клуба... след това за членове се считат всички, които се задължават да спазват гореизброените установени правила. В дадената организация не членуват хора, които не са съгласни с тях и спазването им.. В случея това не е клубен форум и не виждам какво толкова е сгрешил danailov.. заплодил си е кучката, не е обявил връзката клубно.. няколко страници по назад сърби си ''веят байряка'' както си искат и си рекламират каквото си искат - факт!! - те членове ли са на КККБ? или пък искат ''благословията'' ВИ като разплождат? пак двоен стандарт...

п.п. относно сравнението по снимките това в дясно ми мяза на Дог..

Всеки желаещ да членува в дадена организация, трябва да е наясно каква е тази организация, да се запознае с устава и правилницте И. САМ !!!
Ама чакай ти беше от Пазарджик и сигурно схващаш бавно.
Ще станеш член на алкайда и после ще кажеш, че не са ти изпратили устава и правилниците и затова няма да се самоубиваш, въпреки че това би било едно добро дело!

п.п. Двоен стандарт ? Олеле колко си болен ! Сърбите си въдят родословни кучета по правилницте на тяхната киноложка организация, те си важат за Сърбия. Тук е БЪЛГАРИЯ! И важат правилата на КККБ !

#60 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 03 May 2011 - 09:09 PM

Показване на мнениетоdanailov12, в 03 May 2011 - 08:57 PM, написа:

Показване на мнениетоdesi79, в 03 May 2011 - 08:05 PM, написа:

Нямаше да е зле :ab_041:
Радвам се,че приемаш с насмешка нещата.Жалко е,че имаш две женски кучета и да те изключат все ще ти е тая.Ще продължиш с това,което си започнал.При всички положения губещият няма да си ти за съжаление.

Ти що не си береш ягодки в Испания.И не ми бери ядове дали губя или печеля това си е моя работа.На мен бизнеса не ми е продажба на кучета.
А що се отнася до клуба,да вярно е подадох молба за членство,но не съм подписвал нищо така,че оставете хората на мира.Също така,кучката си е моя и мога да си я заплождам,колкото си искам.Като се появи някой,който си е купил куче от мен и съм му казал,че е клубно а то не е тогава може да ме съдите.Аз не мога да разбера,щом природата е отредила това животно да се разгонва и да ражда,какви сте вие да го спирате.Решението си е мое какви кучета да отглеждам родословни клубни и така на татък.Като се появи някой измамен от мен тогава може да ми говорите.Гледайте си в паничките и в дворчетата и забравете за тази тема.Пуснах снимки защото форума е за кане корсо,никаде не съм споменал,че съм член на клуба и чакам клубно и родословно кучило.
По добре спрете с глупостите ,ако не ,ще покажа молбата ви за членство в клуба.

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни