Dog.bg Форуми : Спорове, разяснения, коментари

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Спорове, разяснения, коментари

#1 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 24 September 2010 - 12:02 PM

Извинявам се ,искам да обърна и внимание върху обявеният развъдник АРЕС.Доколкото знам същият не работи в посока развъждане на кане корсо,но един добре организирал се господин от Пловдив се възползва от факта и ползва името с успех за не регламентирано развъждане,което противоречи на всички правила и е във вреда на породата ,както и новите собственици закупили куче от там.Ако не се лъжа всеки би трябвало да се борба с подобни форми на измама,мисля че това е правилната формулировка.

#2 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 28 October 2010 - 05:39 PM

Понеже явно друг няма да отговори, г-н Русев, сигурна съм,че вашият развъдник ще се появи в списъка тогава,когато станете пълноправен КЛУБЕН член и на кученцата от вашия развъдник се издават родословия.

#3 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 31 October 2010 - 08:20 AM

Тъй като действително няма кой да отговори ,пък и това не е задължително, все пак се радвам да ми отговори човек на такъв пост в клуба.Хубаво си се опитала да ми отговориш,но не виждам нещо смисленно поне за мен! Затова ще попитам конкретно няколко въпроса ,пък не е нужно да ми отговаряш! Първо-развъдник под името Арис в Генерал Тошево ,член ли е собственика му на клуба /платен членски внос за 2010 год./ или на БРФК поне и ако не е, има ли двоен стандарт??Второ-ако един развъдник в България,който е регистриран в FCI,а собственика е член на клуб към БРФК , няма ли право да присъства в списъка с развъдници занимаваши се с развъждането на кане корсо в този Форум!!!???Трето-не пише ли някъде там в устава на клуба ,че една от целите е да се съдейства на други клубове и членове на БРФК с помощ,информация и,,,,,,,,,,,,,или това са неща дето се пишат ,пък кой ще ги изпълнява!!??А ако издаването на родословия е основна цел на клуба,това ще е жалко,надявам се някога това да се промени! Има много повече неща да се преследват,и дано това не съм аз :db_046: :md_064: .Последен въпрос-как виждаш работата на клуба в борбата/ако има такива цели??/ с нерагламентираното развъждане и безброй развъдчици в България,които в голяма степен подвеждат любителите на породата,създават брак и ...,пример за това е вече споменатият от мен "развъдник " АРЕС в Пловдив!! На този въпрос не си се опитала да ми отговориш,а мисля ,че е важно за бъдещите собственици на кане корсо.И вместо да си драскаме по форумите,да вземете да/не ме поканите на един управителен съвет и да намерим консенсус по много теми,стигал съм уронвал престижа пък и вече съм господин Русев,бяхме неграмотни ,дано сме научили нещо ,което да е от полза за породата, БРФК и БЪЛГАРИЯ. :flagbg:
Ще използвам да благодаря на Владо за коректното отношение към нас и развъдника ни и се надявам нещата да намерят своята пътека.

#4 Потребителят е офлайн   elrisha Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 20-January 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 01 November 2010 - 01:52 PM

Съдейки по досегашното ти/ви поведение, дори и да отговоря на въпросите - отново ще има патардия до небето.
И аз бих задала доста въпроси към теб/вас ,но едвали ще ти харесат. За това по-добре да замълчим и двамата,достатъчно циркове имаше!

ПП: За престижа на Клуба на се притеснявам,хората не са глупави и могат да четат,да преценяват сами...

#5 Потребителят е офлайн   tanta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 28-June 06

Публикувано: 03 November 2010 - 07:18 PM

Мод: Редакция.

#6 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 03 November 2010 - 09:38 PM

Кои сте вие ?

#7 Потребителят е офлайн   tanta Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 28-June 06

Публикувано: 04 November 2010 - 11:34 AM

Аз съм от Варна

#8 Потребителят е офлайн   rysev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 121
  • Регистрация: 11-July 10
  • Gender:Male

Публикувано: 06 November 2010 - 09:25 PM

Tanta,много сухо,дай малко повече информация! Може да разкажеш повече освен ,че си от морската ни столица и имате бебета.

#9 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 06 November 2010 - 09:26 PM

Показване на мнениетоtanta, в 04 November 2010 - 11:39 AM, написа:

Аз съм от Варна

A кучето? А мъжкия? А бебетата? Не помня да съм давал направление за подобна връзка, така че ще Ви помоля да не я съобщавате тук в нарушение на правилата на форума.
User's Signature

Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 11 November 2010 - 06:45 PM

Развъдници,връзки и кучила.... Няма ли модератор в тази тема ?

Мод: темата е почистена. Моля използвайте бутона за информиране на модератор по предназначение.

За участниците: клубни въпроси в компетенцията за УС / ОС се решават на въпросните регламентирани събрания, не и във форум. За общи въпроси - координатите на КККБ са известни.


#11 Потребителят е офлайн   lolera Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 263
  • Регистрация: 24-January 08
  • Gender:Male
  • Location:Габрово

Публикувано: 27 April 2011 - 09:09 PM

Хора, полудявате.....
След като знаеш, че ще получиш критики и негативно отношение, защо обявяваш връзката ?
Знаеш, че това е клубен форум и подобни прояви не се толерират, както и че темата ще бъде изтрита...
Толкова ли е трудно да играеш по правилата?Толкова ли са важни парите??Какво лошо виждаш в кучето си, че го съсипваш?
Много въпроси на които аз не намирам отговор...
Жалко е...

п.п. Радвам се, че не ти продадох куче, когато искаше.

#12 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 28 April 2011 - 04:00 PM

Показване на мнениетоlolera, в 27 April 2011 - 09:09 PM, написа:

Хора, полудявате.....
След като знаеш, че ще получиш критики и негативно отношение, защо обявяваш връзката ?
Знаеш, че това е клубен форум и подобни прояви не се толерират, както и че темата ще бъде изтрита...
Толкова ли е трудно да играеш по правилата?Толкова ли са важни парите??Какво лошо виждаш в кучето си, че го съсипваш?
Много въпроси на които аз не намирам отговор...
Жалко е...

п.п. Радвам се, че не ти продадох куче, когато искаше.

Сажалявам за грешката,която съм допуснал.Незнаех,че кучето трябва да ходи на изложба преди да се допусне на заплождане.Мисля,че щом има всички документи(родословие и тест за дисплазия е годна за майка)Също така родословията и на двете кучета доказват,че са с перфектна кръв и не виждам причина да ми триете снимките понеже в клубния форум е пълно с такива на кучета без родословие.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#13 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 29 April 2011 - 06:56 PM

В кой клубен форум е пълно със снимки на родили кучета без родословия ???

#14 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 29 April 2011 - 07:54 PM

Показване на мнениетоangareva, в 29 April 2011 - 06:56 PM, написа:

В кой клубен форум е пълно със снимки на родили кучета без родословия ???

Спокойно,мойто все още не е родило.И още един път повтарям!ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ само не знаех,че изложбите са задължителни.Мисля,че на снимките се вижда с каква визия е,а ако някой иска да я оценява може да заповядa.
Мерлино също е с родословие,а за баща му Ares dei silvanbul нямам думи.
Ето и негова снимка кажете вие дали е истински.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#15 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 April 2011 - 08:41 PM

Показване на мнениетоdanailov12, в 29 April 2011 - 07:54 PM, написа:

...И още един път повтарям!ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ само не знаех,че изложбите са задължителни.Мисля,че на снимките се вижда с каква визия е,а ако някой иска да я оценява може да заповядa.
Мерлино също е с родословие,а за баща му Ares dei silvanbul нямам думи.
Ето и негова снимка кажете вие дали е истински.


Явно смятате аудиторията за малоумна щом повтаряте, че ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ, ма недейте, разбрахме ви още първия път! :mc_004:
Кучката ви, че е родословна хубаво, но нима не знаете, че родословието не е гаранция за хубост?!? Хубостта се определя на друго място, уважаеми danailov12. Викат му изложба и определено се оценява от един човек, наречен съдия, а не от дошлите на сладка раздумка у вас гости :ma_006: А пък дали да отидете на изложба си е лично ваш проблем. Само не го правете и наш, само защото не смятаме, че "ваш,то гардже е най-Убавото!" :tb_195:
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#16 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 29 April 2011 - 09:00 PM

Показване на мнениетоdmm, в 29 April 2011 - 08:41 PM, написа:

Показване на мнениетоdanailov12, в 29 April 2011 - 07:54 PM, написа:

...И още един път повтарям!ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ само не знаех,че изложбите са задължителни.Мисля,че на снимките се вижда с каква визия е,а ако някой иска да я оценява може да заповядa.
Мерлино също е с родословие,а за баща му Ares dei silvanbul нямам думи.
Ето и негова снимка кажете вие дали е истински.


Явно смятате аудиторията за малоумна щом повтаряте, че ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ, ма недейте, разбрахме ви още първия път! :mc_004:
Кучката ви, че е родословна хубаво, но нима не знаете, че родословието не е гаранция за хубост?!? Хубостта се определя на друго място, уважаеми danailov12. Викат му изложба и определено се оценява от един човек, наречен съдия, а не от дошлите на сладка раздумка у вас гости :ma_006: А пък дали да отидете на изложба си е лично ваш проблем. Само не го правете и наш, само защото не смятаме, че "ваш,то гардже е най-Убавото!" :tb_195:

Даи да видя твоите гарги господин разбирач мойте съм ги качил слеп ли си?

#17 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 April 2011 - 09:19 PM

Показване на мнениетоdanailov12, в 29 April 2011 - 09:00 PM, написа:

Даи да видя твоите гарги господин разбирач мойте съм ги качил слеп ли си?


Орнитологията не ми е силна наука! Никъде не твърдя, че съм разбирач ... на гарги. :db_046:
Писах за нещо, от което отбирам, пък дали сте ме разбрали - je n'aime pas! И се включих, НЕ за да си ги "мерим", а за да се осъзнаете къде пишете и как стават нещата, но явно "чукнах на кухо" :ab_041:
Едно нещо научих за толкова години - силен вятър и прости хора - нЕмат спирки!!!

Сполай ви във въденето на кутрета от кучетата, за които нЕмате думи! В тази тема обаче, оставете да пишат хора, които имат какво да покажат! :tb_195:
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#18 Потребителят е офлайн   danailov12 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 81
  • Регистрация: 09-November 09
  • Gender:Male

Публикувано: 29 April 2011 - 10:00 PM

Показване на мнениетоdmm, в 29 April 2011 - 09:19 PM, написа:

Показване на мнениетоdanailov12, в 29 April 2011 - 09:00 PM, написа:

Даи да видя твоите гарги господин разбирач мойте съм ги качил слеп ли си?


Орнитологията не ми е силна наука! Никъде не твърдя, че съм разбирач ... на гарги. :db_046:
Писах за нещо, от което отбирам, пък дали сте ме разбрали - je n'aime pas! И не се включих, за да си ги "мерим", а за да се осъзнаете къде пишете и как стават нещата, но явно "чукнах на кухо" :ab_041:
Едно нещо научих за толкова години - силен вятър и прости хора - нЕмат спирки!!!

Сполай ви във въденето на кутрета от кучетата, за които нЕмате думи! В тази тема обаче, оставете да пишат хора, които имат какво да покажат! :tb_195:

Като гледам ти си поредния комплексар в тоя форум.Не съм ти искал мнението,исках ако можеш дами покажеш ти какво имаш,може и да си сверя часовника.Ще се радвам да науча нещо от някои по напреднал.Не съм тръгнал да търся интриги,ако имаш да показваш нещо показвай,ако не не си ми интересен,лека нощ.

#19 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 29 April 2011 - 10:47 PM

Що, ти от кой форум си? Някой дето само ти си знаеш или дето ти си някакъв свободен електрон и искаш всички да те знаем???
Досега що не си свери часовника, ами побърза да се типосаш тук и чак сега се сети да се ориентираш??? :ud_009: Пък си и нахален ...Не разбра ли, че сверяването се прави преди, а не след, ама айде да не обяснявам повече , че като гледам продължаваме да си ги "мерим", а не обичам да се хабя ...
Спирам до тук, защото нищо вече не е по темата, каквото е всъщност всичко от появата ти насам.
Адиос! :zz_211:

С поздрав най-сърдечен, от един реалист вечен:)))) :rc_036:
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#20 Потребителят е офлайн   angareva Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 82
  • Регистрация: 21-October 10

Публикувано: 30 April 2011 - 05:50 PM

Показване на мнениетоdanailov12, в 29 April 2011 - 07:54 PM, написа:

Показване на мнениетоangareva, в 29 April 2011 - 06:56 PM, написа:

В кой клубен форум е пълно със снимки на родили кучета без родословия ???

Спокойно,мойто все още не е родило.И още един път повтарям!ХЕРА Е С РОДОСЛОВИЕ само не знаех,че изложбите са задължителни.Мисля,че на снимките се вижда с каква визия е,а ако някой иска да я оценява може да заповядa.
Мерлино също е с родословие,а за баща му Ares dei silvanbul нямам думи.
Ето и негова снимка кажете вие дали е истински.

Ако не се лъжа сте член на Кане Корсо Клуб България от миналата година.Не си спомням да съм Ви виждала обаче на общо събрание.Ако бяхте дошли поне на едно щяхте да знаете какви са изискванията за заплождане на куче.Несериозно е да продължавате така.По всяка вероятност ще има официално становище от УС на КККБ.

  • (9 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни