Dog.bg Форуми : Хранене на чау-чау

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (22 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Хранене на чау-чау

#1 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 04 November 2008 - 10:35 PM

Видях,че сте съгласни та си викам хайде да пусна темичката.Смятам,че има какво да се каже по нея.Храненето е един от най-важните и основни фактори нашите мечета да растат здрави и красиви и ще се радвам да обменяме опит както и съвети.
Нека всеки сподели с какво храни своите мечета от коя храна е доволен от коя не и изобщо всичко което се сетите витамини,добавки ...  :blink:

Качена снимка
БОН АПЕТИ!!!  ;D :P
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Ерос Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 13-October 08

Публикувано: 12 November 2008 - 05:44 PM

Здравейте и от мен ...реших да ви пусна част от една книга за чау-чау "CHOW CHOWS REVEALED"

ХРАНЕНЕ


Източниците на храна трябва да бъдат търсени в неговата родина. Проблемите предизвикани от храна могат да бъдат необратими някои от тях са : суха ,люпеща се кожа, екземи, инфекция на ухото, проблем с черния дроб, бъбреците.......може да се наложи изстискване на аналната жлеза.
Най-добре храна да бъде приготвена от самите вас.....домашна без консерванти.
Преди много години дори и сега Чау-чау е бил деликатес за китайците. Те са ги хранели предимно с ориз, зеленчуци, пшеница, соя и понякога риба ..а бе горе-долу са си ги угоявали като прасенца. За това челюстта на Чау-Чау  е  различна  от челюстта на другите кучета. Не  се дава на  Чау-Чау говеждо, агнешко , конско , домашни птици. За протеини могат да му се дават яйца,  сирене и лъжичка месо. Оризът е много полезен за него ....за храносмилателната му система ,за кожата ....за козината му ....прави я по лъскава и здрава. Кафявият ориз е по-хранителен.
Здравият Чау-Чау се храни с по 4 купички на ден. Не му давайте да дъвче необработени кожи ........той не може да ги смели. Винаги трябва да има на разположение прясна вода. Оставете го да яде 30-40 минути и после му вдигнете купичката. Когато стане по-голям може да му се дава про-план ...но преди това накисвайте гранулите в топла вода ......иначе получава газове.
:wub:

#3 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 November 2008 - 11:13 PM

Ерос,изключително интересна информация си публикувал.
Стана ми много интересно от написаното в тази статия и въпреки,че може би има известна доза истина не мога да приема,че основното ястие на кучето трябва да бъде ориз,зеленчуци и по-малко месо независимо от породата,независимо,че е чау.
Иначе абсолютно съм съгласна с написаното,че при чау-чау специално храната е от огромно значение за козината,кожата и изобщо цялостното здравословно състояние на чау.Принципно това важи за всяка една порода,но смятам,че при чау-чау е от особено значение защото при най-мъничката грешка в храненето всичко се отразява  скорострелно на козината и кожата на кучето.
Домашната натурална храна е подходяща стига всеки стопанин да има нужното време,пари и познания за да осигури всички необходими дневни хранителни нужди на любимеца си.
Освен това смятам,че за отраснало зряло куче 4 порции на ден са адски много,все пак най-вредното е кучето да се прехранва и да затлъстява.Може би дневната доза разделена на 4 порции е най-доброто решение.
За сега лично аз съм се спряла на гланулата ПроПран и отдавна храня само с нея,като веднъж два пъти седмично давам готвена храна.
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 13 November 2008 - 09:07 AM

храната е основен фактор за красивия вид на чау и според мен.
при отглеждането на Симба съм правела грешки в това отношение,защото тогава нямах опит в гледането на тази порода.давала съм и от вредните цветни гранули,и това че тя ги ядеше с апетит ме е заблуждавало още повече.запознанството ми с keri14  се оказа изключително полезно.тя с доста натрупан опит относно отглеждането на чау ми даде съвети,за които ще съм и благодарна цял живот.тя ми обърна внимание за цветните гранули и ми обясни за оцветителите в тях и колко вредни са те за здравето на кучето,не само за чау.даде ми съвети за готвени храни и най вече за съветите тук във форума.
сега при отглеждането на Айра смея да твърдя,че начина и на хранене е наистина добър и балансиран,и най вече изкл.пълноценен.
Симба и Айра вече са опитали от всички класови гранули(без bosch и юкануба),Р.К. им харесва,особено джуниор.забелязала съм ,че Симба обича повече джуниор храни.може би и харесва самата гранула да и е по-малка.hill's и двете не искат и да я помиришат.
преди около два месеца ми предложиха да пробам Profilum-взех джуниор и мисля,че занапред това е нашата гранула.и двете я харесват и я ядат с апетит.освен това е богатена с витамини и минерали и с мастните к-ни омега 3 и 6,които повлияват на добрия външен вид и лъскава и гъста козина.
относно готвените храни,то Айра не може без ''манджа'' ;D.приготвям им често едно бързо оризче:сварявам някакво месо,от прецедения булион сварявам ориза с настърган морков,слагам понякога домат и тиквичка,правя го не мн гъсто,накрая слагам 2-3 суп.лъжици овесени ядки.след като е сварено нарязвам свареното месо,оставям да изстине и давам.супи сготвени за тях(без сол,лук и подправки)също са мн подходящи,според мен.дреболии-дробчета,сърца,воденички,даже и трътки(мазнички са)трябва да се дават по-рядко.те често създават предпоставка за стом.-чревни разстойства.
и да допълня,че е много полезно да слагате по лъжица зехтин в готвените манджички на вашите любимци.

#5 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 30 November 2008 - 09:23 AM

снощи в един магазин видях пушени пилешки фенери,изглеждаха доста съблазнително и аз взех по един на мойте хуни.естествено още с влизането ме нападнаха и си искаха ;D,аз им ги разчупих на малки парчета и им ги дадох.след старателно дъвчене и облизване нямаше и помен ,че е имало нещо за ядене пред тях.всъщност това беше първото ми даване на кокалчета на Айрийн.да,за кокалите знам,че не трябва да им се дават.въпроса ми е-Полезно или вредно е пушеното месо за нашите чау?разбира се,нямам намерение да ги храня само с пушено месо,но ей така от време на време  ако им се дава,мислите ли,че би им навредило по някакъв начин?
тази седмица вече се налага да вземем и ново чувалче със суха храна.двоумя се м/у бош и белкандо :rolleyes:.някой знае ли дали белкандо имат някакви добавки,витамини?мисля да взема от една марка и храната и витамините.май е най добре.всъщност май и двете нямат мостри,така че е най-добре да взема и от двете по чувалче от 3 кг.и хуните сами ще ми покажат коя им харесва най -много. :blink:
тук дадох по половин кренвирш за награда след разходка.Айра ,разбира се,веднага омете нейния,но Биби беше на вълна да се заяждаме-тя обича аз да я бутам и да и казавам''дай кокала''и тя почва да ме ръмжи и лае.
А Айра пък се присламчваше към нейната дажба.............и най-накрая успя да и я отмъкне ;D

#6 Потребителят е офлайн   petyabg26 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:stara zagora

Публикувано: 30 November 2008 - 11:48 PM

здравейте, бихте ли ме посаветвали как трябва да храня бебе на 47 дена вьв вторник ще си го взема и незнам как да започна да го храня. благодаря ви преджарително

#7 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 30 November 2008 - 11:51 PM

Само не си го взимайте от зоомагазин или борса, ако натам сте се ориентирали. Още имате възможност да се предпазите от тази грешка.

За храненето ще ви кажат знаещите тук. :)
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#8 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 01 December 2008 - 08:03 AM

Цитат

здравейте, бихте ли ме посаветвали как трябва да храня бебе на 47 дена вьв вторник ще си го взема и незнам как да започна да го храня. благодаря ви преджарително

едно кученце на 47 дни вече е отбито и захранено.като начало си вземете стартер на роял канин.добре е да видите дали малкото ще иска да  яде гранулата накисната за малко или ще препочете тя да е изцяло мека.малко е рисковано да му се суха,защото често се задавят.можете да я киснете в пил.булион(от месо,не на кубчета),в прясно мляко,заедно с това да му варите месце(чисто месо без тлъстини),накълцано на ситно,без никакви подправки или сол.разнообразявайте с кис.мляко,извара,варен ориз в пил.булион с овесени ядки.всичко това сготвено в малки количества,за да бъде храната на бебчо винаги прясна.след като изядете едно чувалче стартер,то ще е достатъчно голямо за роял канин джуниор.гранулата също е толкова ситна,но май е доста по вкусна(от опита с моите малки го знам).много е важно да дадете добър старт на бебето,за да расте то здраво и жизнено.ако имате финансова възможност предпочитайте този тип храни-клас премиум и супер премиум.аз съм пристрастна към PROFILUM puppy,която е на почит в моето кучешко с-во ;).
храненията може да се разделят на 5-6 малки порцийки.примерно през 3 часа.според мен нощното хранене вече е отпаднало.ако все пак бебо си го иска ,не се съмнявайте,че ще ви подсети за него.
ще се радвам във вторник да ни запознаете с малкия палавник и да ни разкажете от къде сте го взели,и въобще всичко за него.

#9 Потребителят е офлайн   petyabg26 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:stara zagora

Публикувано: 02 December 2008 - 01:29 AM

здравейте аз не издържах до вторник и още тази вечер отидох да си го взема много е сладак но си мисля че е малко дебеличак но утре като го заведа на вета ще видим иначе е страхотен вземах го от половдив казаха ми че баща му е лео имал спечелени ниакакви титли утре щте кача снимки. благодаря за отговорите

#10 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 02 December 2008 - 04:46 PM

Цитат

здравейте аз не издържах до вторник и още тази вечер отидох да си го взема много е сладак но си мисля че е малко дебеличак но утре като го заведа на вета ще видим иначе е страхотен вземах го от половдив казаха ми че баща му е лео имал спечелени ниакакви титли утре щте кача снимки. благодаря за отговорите

май пак става въпрос за Лео на furia_s.ей много плодовит тоя Лео,спор няма ;D.
за моята Симба също ми казаха,че родителите са от чехия,без родословие,но с отл.ексертни оценки,ма да вярвам ли,да не вярвам ли?нека ти е живо и здраво малкото бонбонче.аз за произхода не можеш да бъдеш сигурна,ако не си видяла и майката и бащата,но това е друга тема......
пиша ти по повод това,че бил дебеличък-в този период те са вечно гладни-това в никакъв случай не означава,че трябва да му даваш храна не прекъснато.те имат склонност често да преяждат,мисля,че 3-4 часа м/у храненията са добре.все пак това коремче не може да е все препълнено ;).трябва да се поинтересуваш кога да е следващото му вътрешно обезпаразитяване.за ваксините прочети в темата за бременността,описано е подробно.
в момента,в който установиш,че малкото има разстройство(често се случва) спри  прясното млякото и давай повече кисело.успех и ни зарадвай скоро със снимки.

#11 Потребителят е офлайн   **БИЖУ** Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3613
  • Регистрация: 01-May 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 02 December 2008 - 10:57 PM

Цитат

Цитат

здравейте аз не издържах до вторник и още тази вечер отидох да си го взема много е сладак но си мисля че е малко дебеличак но утре като го заведа на вета ще видим иначе е страхотен вземах го от половдив казаха ми че баща му е лео имал спечелени ниакакви титли утре щте кача снимки. благодаря за отговорите

май пак става въпрос за Лео на furia_s.ей много плодовит тоя Лео,спор няма ;D.

Не не става въпрос за него.Лео на Фурия никога не е пускан на неродословна женска,освен това те не са от Пловдив а от София.
Лео за който става дума е друго куче и ако не се лъжа собственика му се казва Ангел,да в интерес на истината кучето е с родословие,но често го разплождат с неродословни женски.Жалко.
User's Signature

Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 03 December 2008 - 08:51 AM

Цитат

Лео на Фурия никога не е пускан на неродословна женска

да,и аз така знам.явно съвпадението на имената обърква и заблуждава много хора,вкючително и мен.Поне не са излъгали момичето,че е този Лео,за който си мислех аз.
да ви кажа-вчера взех от борсата BELCANDO-мостри,junior i power energy.отделно си взех този път насипна PROFILUM сенситив и адулт с пиле.от всичкото това дадено по малко на моите моми,разбрах,че май profilum-а си остава нашата гранула.Айра понеже не отказва храна си хапна цялата мостра от белкандо джуниор,и може би ще взема за нея по натам,до колкото разбрах най малкото чувалче е 5 кг-около 50лв.бош нямаха мостри и не взех от тях по тая причина,бяха им останали чували от 15кг и нямаше как да взема по малко количество.белкандо се води премиум клас.пише го на опаковката,а профилума не видях дали обозначен с някакъв етикет,показващ класа.
ще помоля sara92 да сподели отзивите си от белкандо и дали Лъки и Сара все още са тази гранула.
аз по късно ще опиша видовете.

#13 Потребителят е офлайн   valio_fr Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 03-December 08
  • Gender:Male
  • Location:sofiq

Публикувано: 03 December 2008 - 12:11 PM

Zdraveite,az hranq moeto samo Hills i e dobre nqma alergii i e zdravo.
User's Signature

priqtel

#14 Потребителят е офлайн   pivito Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 93
  • Регистрация: 16-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Ямбол
  • Skype:

Публикувано: 03 December 2008 - 12:38 PM

Цитат

...а профилума не видях дали обозначен с някакъв етикет,показващ класа.

Profilum е премиум клас.
И ние от около месец взимаме такава на Лола и в интерес на истината я яде с по-голям апетит и от РК и от ПроПлан.А пък и цената и е по-нормална.За сега смятам да си остане на нея,но ако намеря и Белкандо в Ямбол ще я опитаме и нея ;D
п.п valio_fr Добре дошли!Ще се раздваме да видим снимки на вашият мечок във фотогалерията и да разкажете нещо повече за него :P
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 04 December 2008 - 10:43 AM

                                                        BELCANDO

Белкандо пъпи,състав:
птиче месо(сушено),царевица,ориз,херинга,суроватка на прах,пшеница,птича мазнина,раст.масло,фибри от захарно цвекло,калциев дифосфат,изсушени цели яйца,бирена мая,рожков,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,натриев хлорид.
проимунът стимулира имунната с-ма на кутретата и помага за преодоляване на паузата след отбиването от майчиното мляко
процентно съдържание на месо 80%,от които 70% пиле,10%риба

Белкандо джуниър,състав:
птиче месо(сушено),царевица,херинга,суроватка на прах,пшеница,птича мазнина,раст.масло,фибри от захарно,калциев дифосфат,трици от пшеница,цели изсушени яйца,бирена мая,рожков,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,натриев хлорид.
за млади кучета от едрите и средни породи след третия месец
процентно съдържание на месо 75%:60%от пиле,15%от риба

Белкандо динър,състав:
птиче месо(сушено),царевица,ориз,картофена скорбяла,херинга,пресовани гроздови семки,бирена мая,рожков,фибри от захарно цвекло,птича мазнина,раст.маско,калциев дифосфат,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,натриев хлорид,екстракт от юка.
за кучета с нормални нива на активност
процентно съдържание на месо 75%:60%от пиле,15%от риба

Белкандо мулти крок,състав:
ориз,птиче месо(сушено),трици от пшеница,нудълс,пръжки,костно брашно,раст.масло,зеленчуци(екструдирани),бирена мая,фибри от захарно цвекло,птича мазнина,херинга,калциев дифосфат,птичи черен дроб(хидролизиран),цели изсушени яйца,рожков,набъбваща скорбяла от пшеница,натриев хлорид,калциев карбонат.
за капризни кучета,една изискана гранула.За кучета с нормални нива на активност
процентно съдържание на месо 70%:30%пуешко,5%риба,35%говеждо

Белкандо файнест крок,състав:
птиче месо (сушено),пилешко месо мин.20%,патешко месо мин.10%,ориз,царевица,птича мазнина,раст.масло,херинга,птичи черен дроб(хидролизиран)студено пресовани гроздови семки,бирена мая,рожков,фибри от захарно цвекло,калциев дифосфат,цели изсушени яйца,натриев хлорид,набъбваща скорбяла от пшеница.
за капризни кучета от дребните и средните породи
процентно съдържание на месо 90%:55%от пиле,25%от патица,10%от херинга

Белкандо премиум,състав:
птиче месо (сушено),царевица,пшеница,херинга,птича мазнина,раст.масло,трици от пшеница,калциев дифосфат,студено пресовани гроздови семки,бирена мая,рожков,фибри от захарно цвекло,ленено семе,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,екстракт от юка.
за активни кучета
процентно съдържание на месо 75%:60%от пиле,15%от риба     

Белкандо хай енерджи,състав:
птиче месо (сушено),царевица,пшеница,херинга,птича мазнина,раст.масло,ориз,калциев дифосфат,цели изсушени яйца,пресовани гроздови семки,бирена мая,рожков,фибри от захарно цвекло,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница.
за много активни и кърмещи кучета
процентно съдържание на месо 85%:70% от пиле,15%от риба

Белкандо агнешко и ориз,състав:
ориз(мин.40%),агнешко месо(сушено мин.15%),царевица,птиче месо(сушено),птича мазнина,раст.масло,пресовани гроздови семки,бирена мая,лющещи овесени трици,ленено семе,птичи черен дроб(хидролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,натриев хлорид,екстракт от юка.
за чувствителни кучета с нормални нива на активност
процентно съдържание на месо 75%:35%от пиле,40%от агнешко

Белкандо сеньор & лайт състав:
ориз,царевица,птиче месо(сушено),картофена скорбяла,херинга,лющещи овесени трици,пресовани гроздови семена,бирена мая,фибри от захарно цвекло,птича мазнина,раст.масло,калциев дифосфат,ленено семе,птичи черен дроб(ходролизиран),набъбваща скорбяла от пшеница,плодови олигозахариди,натриев хлорид,екстракт от юка.
за стари кучета или с наднормено тегло
процентно съдържание на месо 70%:50%от пиле,20%риба

Белкандо файнест лайт,състав:
птиче месо(сушено)мин.10%патешко,ориз,царевица,картофи,лющещи овесени трици,херинга,пресовани гроздови семки,бирена мая,рожков,фибри от захарно цвекло,птича мазнина,раст.масло,птичи черен дроб(хидролизиран)калциев дифосфат,натриев хлорид,набъбваща скорбяла,плодови олигозахариди,екстракт от юка.   
за кучета с наднормено тегло и стари кучета от малките и средните породи 
процент на животниския протеин от общия протеин 70%:30%от патица,30%от пиле,10%от риба

Белкандо не използва:
*изкуствени оцветители,подсладители и консерванти
*без соев протеин
*без месо от трупни животни-всички месни продукти са годни за чов.консумация.
*без генетично модифицирани продукти
*без синтетични антиоксиданти,за да се запазят мазнините,ние използваме естествен витамин Е и екстракт от розмарин
всички храни се предлагат в разфасовки от 1кг,2,5кг,7,5кг,15кг   
добър апетит.
                   

#16 Потребителят е офлайн   sara92 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1129
  • Регистрация: 29-February 08
  • Gender:Male

Публикувано: 06 December 2008 - 08:22 PM

gerry_22, да още сме на Белкандо. При нас един килограм е 8.50 до 9 лева в зависимост от състава и като опаковка. 5кг е 35 лева, има и насипно без опаковки, на още по-хубава цена. Агнешко с ориз обичат най-много, но и от останалите взимам за разнообразие. Много сме доволни от храната. :P

#17 Потребителят е офлайн   petyabg26 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 30-November 08
  • Gender:Female
  • Location:stara zagora

Публикувано: 08 December 2008 - 03:19 PM

здражейте искам да попитам до какжа възрас трябва да яде стартер на роял канин. вече е на почти 2м. между другото я яде с голям апетит давам му по 30г. на ядене по 3 пати на ден

#18 Потребителят е офлайн   gerry_22 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 609
  • Регистрация: 28-March 08
  • Gender:Female
  • Location:софия

Публикувано: 08 December 2008 - 06:42 PM

Цитат

здражейте искам да попитам до какжа възрас трябва да яде стартер на роял канин. вече е на почти 2м. между другото я яде с голям апетит давам му по 30г. на ядене по 3 пати на ден

според мен за едно кученце е достатъчно и едно чувалче(2кг).след като я изяде може да вземете РК джуниор,няма разлика в големината на гранулата.вече ще сте преценила дали да я давате суха  или накисната.
п.п.ще помоля за още снимки на бебо във фотогалерията.

#19 Потребителят е офлайн   IA--- Икона

  • Exemplary Сasual Dating - Authentic Ladies
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1620
  • Регистрация: 06-January 09
  • Gender:Male
  • Location:133114
  • Interests:club, discussion
  • Skype:

Публикувано: 08 January 2009 - 01:54 AM

Дали сте запознати с тази храна Eukanuba , много ми я препоръчват да споделите мнение

#20 Потребителят е офлайн   NElvit Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 566
  • Регистрация: 06-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Ботевград
  • Interests:Животни-особено бездомните!Музика и кино.
  • Skype:

Публикувано: 08 January 2009 - 08:22 AM

Храната е добра.Първоначално вземай малко за да видиш дали кучето ще я хареса.Възможно е и най-добрата и скъпа храна да не му се понрави.

  • (22 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни