Dog.bg Форуми : ЗА куче в кола

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

ЗА куче в кола

#1 Потребителят е офлайн   Morti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 894
  • Регистрация: 18-February 05

Публикувано: 12 November 2008 - 08:52 AM

Ето няколко много яки идеи за колата ви:)Хем кучо е добре,хем вие сте доволни,че не си прави всичко в кал и косми. И аз мисля да се възползвам от това си откритие :yahoo:

Постелки и прегради за коли:)

#2 Потребителят е офлайн   MarKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 76
  • Регистрация: 17-June 08
  • Location:София

Публикувано: 13 November 2008 - 07:57 AM

Благодаря! Има добри идеи, но това последното - "Рампа за кучета" искренно ме разсмя....  ;D Струва ми се, че и по-възрастно куче не би изпитало затруднения да се качи в колата само, а това от снимката, рекламираща продукта...

#3 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 17 November 2008 - 11:10 AM

Теее, хубави са нещата, само мирно да стои кучето. ;D Рик ако може на главата ще ми се качи,  и гледката от страни е потресваща-аз говоря постоянно(но не в хендсфрий-то), кучето прави в лиги  прозорците и се мести.
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#4 Потребителят е офлайн   katrini Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 04-December 08

Публикувано: 04 December 2008 - 10:06 AM

Значи не само моя е идиот. Щом се кача в колата, той ляга върху мен и започва безмилостна борба (за мен) да отместя 30-те килограма жива маса от себе си, а сега е още малък, ами като порасне? Моля ви, ако някой може да даде съвет за възпитание на куче в кола, помогнете. За всичко останало слуша, но в колата е кошмар!!!

#5 Потребителят е офлайн   arcana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 147
  • Регистрация: 24-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 04 December 2008 - 11:30 AM

Има една хватка с повода, но преди това да питам, къде се вози кучето - задни седалки, багажник (ако модела на колата позволява)?

#6 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 04 December 2008 - 04:38 PM

вози се в/у нея ^_^ ;D
защо разрешавате на кучето да се качва отпред при вас? там има две седалки, не три ;D мисля че със строгост когато сте в колата ще се получи :blink: когато се качи в/у теб му се карай строго и не му обръщай внимание...ако и така не стане започнете с лакомства...ако колата е комби и искате кучето да се вози отзад, има си специални прегради за целта, слагате и куч остава назад без да ви досажда :blink: аз поне всичко, на което съм научила Тара е било със строгост, желание и търпение :blink:...в кола много обича да се вози и понякога също досажда, но не й се разрешава да е отпред при нас, а като се увира не й обръщаме внимание, бутаме я назад и след малко тя се успокоява и примирява :blink: може да опитате доста начини докато достигнете желания резултат :blink:

#7 Потребителят е офлайн   jikata01 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 254
  • Регистрация: 23-May 06
  • Location:Варна

Публикувано: 04 December 2008 - 05:20 PM

Моя също е голям беснилник и като беше по-малък го слагахме на седалките. После обаче ми дойде акъла и му намерих цаката - понеже колата е седан и багажника е огромен, махам кората на багажника и слагам едно одеало на задната седалка на облегалката отгоре за да не я лигави и готово... Хем на кучето му е удобно и просторно долу горе, хем е отделен от задната седалка и няма как да прескочи и да досажда... А и има прекрасна гледка като се обърне назад и вижда всичко през задното стъкло  ;D

#8 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 04 December 2008 - 05:22 PM

ние слагаме одеало на заадната седалка, тя си сяда и си гледак отстрани :blink: лятото е с главата на вън и е мног смешна ;D даже не й трябваме ние, рядко ни досажда ;D

#9 Потребителят е офлайн   jikata01 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 254
  • Регистрация: 23-May 06
  • Location:Варна

Публикувано: 04 December 2008 - 05:34 PM

Е при нас няма как да стане този номер, защото сме подложени на постоянно душене и близане и "гальовно милване" с огромните лапи, след което резултата е ужулена кожа хахаахх  ;D , а да не говорим какво му е на този който е принуден да седи до него отзад  :P

#10 Потребителят е офлайн   arcana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 147
  • Регистрация: 24-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 04 December 2008 - 07:38 PM

Чудно! Кеф направо! Много лесно можете да омирите кучетата си в кола, така че да няма пострадали.
Ама ще ви изчакам да се наприказвате първо ...

#11 Потребителят е офлайн   Mahorec Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 384
  • Регистрация: 20-March 08

Публикувано: 04 December 2008 - 09:01 PM

Наща пък спокойно си ляга на задната седалка и не се качва на никой на главата седи си кротко дори си отваря прозорците и си показва главата  ;D в къщи врати се научи да отваря а сега и прозорци на коли. :blink: Но само отваря без да затваря. ;D ;D

#12 Потребителят е офлайн   MarKA Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 76
  • Регистрация: 17-June 08
  • Location:София

Публикувано: 04 December 2008 - 09:50 PM

Чаро също обожава да се вози, още от първото му пътуване. Като по-малък досаждаше само като му се доиграе, но в повечето случаи си спи на задната седалка, само дето сега я заема почти цялата, а е само на 6 месеца... Като не му обърнем внимание повечко време и ни целува по главите отзаде  ;D

#13 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 04 December 2008 - 11:08 PM

Цитат

Чудно! Кеф направо! Много лесно можете да омирите кучетата си в кола, така че да няма пострадали.
Ама ще ви изчакам да се наприказвате първо ...

ЪъЪъЪъЪ...кфо желаеш па сега?!?! като искаш нещо да кажеш - казвай... или специална покана чакаш?!

#14 Потребителят е офлайн   Lynx Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 125
  • Регистрация: 26-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Skype:

Публикувано: 05 December 2008 - 10:20 AM

Цитат

Чудно! Кеф направо! Много лесно можете да омирите кучетата си в кола, така че да няма пострадали.
Ама ще ви изчакам да се наприказвате първо ...

Няма какво да ги чакаш. Аз ще им кажа на хората, които не могат да осмирят кучетата , че
утре (да не дава Господ) ще се случи нещо просто,защото той толкова гальовно си се вози и си се гушка при вас...е как да го спрете,как да му се скарате , как да го укротите? :huh: За това - кучето отзад в багажника (ако е голям и има място), ако е в клетка най-добре, ако е отпред при вас - защипвате повода между прозореца и вратата с възел от външната страна, за да може кучето да е ограничено в движенията си и да не ви пречи докато карате,защото повярвайте ми, може да ви коства много това негово глезене...
User's Signature

Качена снимка
Success is never final.Failure is never fatal.It is courage that counts!
Ето защо кучетата са по-добри от хората.

#15 Потребителят е офлайн   katrini Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 04-December 08

Публикувано: 05 December 2008 - 12:46 PM

Много благодаря за отговорите, ще видим кое ще даде резултат. Просто имам чувството, че има страх от колата, не знам защо, от малък се притеснява да се качва в кола, а може би го разглезих като бебе, защото го държах и го гушках в себе си. Иначе е много послушно дете, за всичко останало слуша.

#16 Потребителят е офлайн   Morti Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 894
  • Регистрация: 18-February 05

Публикувано: 05 December 2008 - 01:32 PM

Цитат

... а може би го разглезих като бебе, защото го държах и го гушках в себе си....

:palec: най-вероятно сме се разглезили:)И нещем да стоим мирни ;D

#17 Потребителят е офлайн   princessdidi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 496
  • Регистрация: 10-January 08
  • Gender:Female

Публикувано: 05 December 2008 - 07:15 PM

Цитат

Няма какво да ги чакаш. Аз ще им кажа на хората, които не могат да осмирят кучетата , че
утре (да не дава Господ) ще се случи нещо просто,защото той толкова гальовно си се вози и си се гушка при вас...е как да го спрете,как да му се скарате , как да го укротите? :huh: За това - кучето отзад в багажника (ако е голям и има място), ако е в клетка най-добре, ако е отпред при вас - защипвате повода между прозореца и вратата с възел от външната страна, за да може кучето да е ограничено в движенията си и да не ви пречи докато карате,защото повярвайте ми, може да ви коства много това негово глезене...

а, евала :palec: :palec:

#18 Потребителят е офлайн   danissa Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 541
  • Регистрация: 24-April 05
  • Gender:Female
  • Location:Sf

Публикувано: 06 December 2008 - 09:42 PM

Кучето на  седалката до шофьора не е ли по опасно отколкото отзад(насочвам въпросите си само към малките коли,в джипове е ясно как комфортно се возим всички).
Та мойта е фиат пунто.Качвам Рик отзад  и бих искала да не ми закрива огледалото за обратно виждане. Тоя номер не става при нас. Притеснителна съм, разсейвам се да гледам пътя и кучето, постоянно давам команди, но той се мести, най-редовно седи по средата и леко навежда глава за да  вижда и пътя пред нас дори.Клюкарка...
User's Signature

В тъгата потънах самичка, неразбиране в смях се обръщаше,[br]моята стара усмивка от бездушие се поглъщаше..[br]В скута ми леко потъна лапа,а поглед човешки с топлина ме обгърна...[br]`Само хората правите грешки`.

#19 Потребителят е офлайн   4iko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 20
  • Регистрация: 17-January 09

Публикувано: 06 February 2009 - 11:41 AM

Кучето ми е на 2-месеца,предстои ни път около 80км и трябва да го вземем със себе си,понеже ще отсъстваме от вкащи за 1 вечер.Въпроса ми е дали не е много малак за такова пътуване?Надявам се да получа отговор.

#20 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 06 February 2009 - 11:49 AM

Цитат

Кучето ми е на 2-месеца,предстои ни път около 80км и трябва да го вземем със себе си,понеже ще отсъстваме от вкащи за 1 вечер.Въпроса ми е дали не е много малак за такова пътуване?Надявам се да получа отговор.


на двумесечна възраст кучето не понася особено добре дългите пътувания, но ако няма друг начин пътувайте. добре е да се спира по-често и да го оставяте да се поразтъпче. за да не повръща можеш да му дадеш половин таблетка Церукал половин час преди тръгването.
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни