Dog.bg Форуми : Храната ..

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (28 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Храната ..

#541 Потребителят е офлайн   ralu Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 24-February 16
  • Gender:Female

Публикувано: 24 February 2016 - 04:03 PM

Здраевйте, понеже съм нова в отглеждането на домашен любимец, а именно френски булдог, можете ли да ми кажете какво трябва да яде едно малко кученце на 45 дни? :)

#542 Потребителят е офлайн   anelia_888 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 481
  • Регистрация: 16-August 12

Публикувано: 14 March 2016 - 10:27 PM

Показване на мнениетоralu, в 24 February 2016 - 05:03 PM, написа:

Здраевйте, понеже съм нова в отглеждането на домашен любимец, а именно френски булдог, можете ли да ми кажете какво трябва да яде едно малко кученце на 45 дни? :)


Свържете се с развъдчика си и се поинтересувайте с какво е захранено кученцето. Мисля, че до втория месец се дава стартер на Роял Канин (не съм сигурна, да не ви объркам), а след това вие преценете към коя марка ще се насочите. Назад в темата има доста отзиви за различните марки храни - прочетете и преценете. Успех! :md_064:
User's Signature

Качена снимка

#543 Потребителят е офлайн   chostoi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 14-May 16

Публикувано: 16 May 2016 - 04:54 PM

аз го храня също с роял канин стартер,Кучето е на 55 дни,но навсякъде различни съвети ми дават.Интересува ме по колко пъти на ден и по колко супени лъжици.едни викат 3 пъти на ден сутрин обед ве4ер по една малка шепа,други казват пулни тои ще яде колкото си иска,трети казват по 5-6 пути на ден по 2 лъжици.кажете моля ви.Благодаря.....

#544 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 17 May 2016 - 09:55 AM

Когато се определя доза за хранене на куче , вие ще си я определите най добре .- 2-3 5- льжици ....какви лъжици , каква гранула , шепа ??? замислете се
Гледате на чувала на храната, с която храните има табличка с килограми , възраст и дневна доза на съответната гранула.Мерите си кучето , и гледате таблицата ,после на кухненско кантарче си измервате грамажа , ако искате да сте точни до грам , елементарно .
Развъдчика трябва да ви е казал по колко пъти , но обикновенно малки кученца се хранят 3-4 пъти на ден и разделяте дневната доза на 3-4 пъти ( но той би трябвало да ви каже и с какво и по колко да храните , а не да се чудите :tb_195: )
След като сте направили това , гледате как се отразява тази доза на кучето ви и ако трябва коригирате - всички са различни , за някой може да е много за други малко
User's Signature

Качена снимка

#545 Потребителят е офлайн   chostoi Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 14-May 16

Публикувано: 18 May 2016 - 08:26 AM

Благодаря ти.Ами да човека от който го купих ми каза три пъти на де по една шепичка роял йанин,именно така и го храня досега.На 55 дни е и е 2,2,100кг.Благодаря ти още веднъж

#546 Потребителят е офлайн   Delchev Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 13-June 16
  • Gender:Male
  • Location:Veliko Tarnovo
  • Skype:

Публикувано: 13 June 2016 - 07:21 PM

Здравейте !
Какво ви е мението за Josera?
Някой дали има набюдения над тази храна?
Мъника ми е на 8 месеца тежи 8 килограма досега само с нея е хранен мисля да сменя с някоя друга марка дали е добра идеята и ако е ако може някой съвет тепърва навлизам в тяхния свят :smile:

#547 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 23 June 2016 - 09:10 AM

Прилична гранула е Йосерата . Щом добре се отразява на кученцето ви и нямате проблеми , не я сменяйте .
User's Signature

Качена снимка

#548 Потребителят е офлайн   Vessy_ Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 21-June 16
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 23 June 2016 - 09:38 PM

Ние имаме бигъл на 4 месеца и го храним с Йосера Минис Бест и Йосера Сензи Джуниър и той я харесва и му се отразява добре. Отзивите са добри и доста хора са доволни - храната е премиум клас. Най - важно е как се отразява на вашето куче..

  • (28 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни