Dog.bg Форуми : SOS! спешно трябва видео-нещо

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

SOS! спешно трябва видео-нещо

#1 Потребителят е офлайн   Apso Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2548
  • Регистрация: 19-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:08886080270
  • Skype:

Публикувано: 14 December 2008 - 08:14 PM

Трябва ми помощ! :sos: Моят старият фотоапарат вече не иска да прави клипчета, а аз нищо не знам за видеокамери.
Има фотоапарати кои правят видеоклип и има видеокамери какво е по добре?цена/качество камера или фотоапарат за да качвам клипчета в интернет или на пример croxbox.bg  .
User's Signature

Кога човек взима ски- пьрво,той идва да се научи как да ходи на тях. Кога човек купува кола, то идва в училище да се научи как да кара тази кола. Но кога човек взима куче, вместо сам да научи как да общува със куче, той опитва да учи куче! Тотално объркана работа!
Качена снимка
училище

#2 Потребителят е офлайн   goldroks Икона

  • ● -๑- ●
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5064
  • Регистрация: 04-November 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 20 December 2008 - 07:14 PM

Цитат

Трябва ми помощ! :sos: Моят старият фотоапарат вече не иска да прави клипчета, а аз нищо не знам за видеокамери.
Има фотоапарати кои правят видеоклип и има видеокамери какво е по добре?цена/качество камера или фотоапарат за да качвам клипчета в интернет или на пример croxbox.bg  .

С моя (скромен) опит ще ти кажа, че според мен е по-добре да вземеш отново фотоапарат с видеоклип, защото хем по-хубави снимки, хем по-компактен размер и видео  ;) Ако вземеш видеокамера клиповете които ще направиш ще са твърде големи за да бъдат качвани в интернет с добра резолюция и трябва да си играеш пак на програми да намаляш клиповете и накрая ще станат пак със същото качество както ако са били направени с фотоапарат.  ;) Надявам се да съм била от полза.
User's Signature



#3 Потребителят е офлайн   Apso Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2548
  • Регистрация: 19-October 04
  • Gender:Female
  • Location:Sofia
  • Interests:08886080270
  • Skype:

Публикувано: 20 December 2008 - 08:08 PM

Благодаря  :blink:
User's Signature

Кога човек взима ски- пьрво,той идва да се научи как да ходи на тях. Кога човек купува кола, то идва в училище да се научи как да кара тази кола. Но кога човек взима куче, вместо сам да научи как да общува със куче, той опитва да учи куче! Тотално объркана работа!
Качена снимка
училище

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни