Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1022
Публикувано: 04 May 2009 - 06:50 PM
Доволен съм, че имах възможност лично да го видя на живо. Въобще цялата специалка си беше преживяване. Запознах се с много хора, които обичат и успешно развъждат тази порода. Чух от техните уста накъде върви породата. Видях и толкова страхотни кучета. Приживяването си заслужаваше усилията!
За отбелязване е и броят на участващите кучета. Според мен това е много добре. Така се развива породата с участие на много хора в развитието й, а не с ограничаване на възможностите за това.
#1023
Публикувано: 04 May 2009 - 07:18 PM
Жалко, че не успявам да намеря пълното класиране.
На първата снимка са двамата братя : IMPERIAL JESSE JAMES и IMPERIAL JOHN WAYNE "DRAGO". Драго е млад шампион на Румъния, собственост на Глад от развъдник Diamonkings. В този развъдник е и Yellow Yankees Top Secret Diamondkings - сестра на малката ми кучка. На втората снимка е Top Secret / на второ место/ , заедно с Srckys Zebras Go crazy For Thunder Rock's /първо място/ . Top Secret е в клас млади а Зебра е по-възрастна, така че вероятно нашата сестра е класирана първа при женските в клас млади, а Зебра е първа в открития клас.
#1026 Guest_LucaB_*
Публикувано: 04 May 2009 - 08:06 PM
dimo, в May 4 2009, 06:18 PM, написа:
...първата снимка е от CACIB-a, втората от специалката! На втората снимка са Srckys Zebras Go crazy For Thunder Rock's и сестричката на Беси- Yellow Yankees Top Secret Diamondkings!
Srckys Zebras Go crazy For Thunder Rock's е родена на 15.12.2007г., сиреч е на 17 месеца и половина, т.е. все още e в клас Junior - тя стана победителка в класа, с горда подгласничка Top Secret
Цитат
Браво, Мила!!!!!!Страхотни сте!!!!
Поздрави и целувкии от нас!!!!!
Сърдечно БЛАГОДАРЯ
#1027
Публикувано: 04 May 2009 - 08:18 PM
#1028 Guest_LucaB_*
Публикувано: 04 May 2009 - 08:37 PM
dimo, в May 4 2009, 07:18 PM, написа:
#1029
Публикувано: 04 May 2009 - 08:56 PM

http://amstaffworldw...c...ra&start=30
#1030 Guest_LucaB_*
Публикувано: 04 May 2009 - 09:19 PM
dimo, в May 4 2009, 06:56 PM, написа:

http://amstaffworldw...c...ra&start=30
#1033 Guest_LucaB_*
Публикувано: 05 May 2009 - 10:23 AM
#1036 Guest_LucaB_*
Публикувано: 05 May 2009 - 12:01 PM
Jay, в May 5 2009, 09:43 AM, написа:
...а според мен цепиш мрака с фенерче
...единственият сигурен начин да знаеш какво куче си купуваш и каква кръв носи то, е това да стане от развъдник- в противен случай се сдобиваш с куче без произход и не ти остава нищо друго освен да гадаеш за генетичната идентичност на животинчето......
#1038
Публикувано: 05 May 2009 - 12:44 PM
Jay, в May 5 2009, 11:34 AM, написа:
Свързваш се със УПРАВАТА на БККАСТ и същите люде ще те насочат точно там, където трябва!
Джей, защо не отовори на въпроса за Аполо? От къде "изрови" таз негова снимка и на няк'во паленце?
#1039
Публикувано: 05 May 2009 - 12:55 PM


Вход
Регистрация
Помощ

Горе
Цитиране +
, син на Don King of Ring's и Tyron Starr Imperial Misstress!







[img]

