Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1039
Публикувано: 05 May 2009 - 12:55 PM
#1040
Публикувано: 05 May 2009 - 03:28 PM
Jay, в May 5 2009, 11:55 AM, написа:
Собственикът на Ch.APOLO се казва Румен,
а самият пес е роден брат на ANUBIS и ATINA!
#1041
#1042
Публикувано: 05 May 2009 - 09:51 PM
#1043
Публикувано: 06 May 2009 - 10:36 AM
д-р Светла Колева, в May 5 2009, 08:44 PM, написа:
А сега сериозно, едва ли някой ще ти отговори, само като ни показваш една снимка...
Разгадахме произхода на бебето-стаф и брат му!
Наистина са деца на Аполо и на родословна кучка, но за
съжалние те ще останат без родословия поради ред причини...
#1044 Guest_LucaB_*
Публикувано: 06 May 2009 - 12:08 PM
#1045
Публикувано: 06 May 2009 - 12:42 PM
LucaB, в May 6 2009, 11:08 AM, написа:
Гледай сега Луци, по моя информация Румбата бил "изпуснал" кучетата и те вземали та
свършили белята. За това после и проблема със папирите. Кучката е сестра на "гулевица"...
#1047
#1048
Публикувано: 06 May 2009 - 03:37 PM
Така, че чакам ви аз лично с нетърпение и ви желая само много успехи!
#1049 Guest_LucaB_*
Публикувано: 06 May 2009 - 05:46 PM
Jay, в May 6 2009, 12:11 PM, написа:
Цитат
Гледай сега Луци, по моя информация Румбата бил "изпуснал" кучетата и те вземали та
свършили белята. За това после и проблема със папирите. Кучката е сестра на "гулевица"...
...какво да ти кажа- неприятна работа! Познавам и други развъдчици, на които им се е случвала белята с изпускането- наистина е неприятно, ала за съжаление никой не е застрахован- всички допускаме грешки - разбира се говорим за неволните, защото при волните вече разсъжденията отиват в друга насока..
Цитат
От както не сме влизали вие сте изписали много нещо! Честито на всички, много изложби много нещо!
Ние още си се въргаляме по поляните, но скоро ще ни видите и нас по ринговете
Успех по ринговете и само напред
#1050
Публикувано: 06 May 2009 - 07:48 PM
TORMENTOR, в May 6 2009, 11:42 AM, написа:
LucaB, в May 6 2009, 11:08 AM, написа:
Гледай сега Луци, по моя информация Румбата бил "изпуснал" кучетата и те вземали та
свършили белята. За това после и проблема със папирите. Кучката е сестра на "гулевица"...
Ъф Тишовица...

БЪЛГАРСКИ КИНОЛОЖКИ КЛУБ АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР - КАЧЕСТВО БЕЗ КОМПРОМИСИ!
www.amstaffbg.com/forum
www.amstaffbg.com
#1051
Публикувано: 06 May 2009 - 08:19 PM
Jordan staffffff, в May 6 2009, 06:48 PM, написа:
http://img407.images...41170017225.jpg
Абе Джорданчо, как тъй се пристраши да пишеш тука?
##########################################
#1052
Публикувано: 06 May 2009 - 10:15 PM
Виждам, че Jordan се опитва да каже нещо, ама май е объркал темата и форума
#1053
Публикувано: 07 May 2009 - 08:32 AM
А какво да кажа за Джорданчо
#1054
Публикувано: 07 May 2009 - 08:44 AM
Единствения начин да си спокоен, че си вземаш наистина стаф, е да си вземеш куче, което си има редовно издадено родословие. Дали ще е от България или от чужбина - ти си решаваш. Знам, че човек като го хване мерака и понякога е готов на компромиси, но се опитай да се въздържаш от прибързани покупки.
Разгледай хубаво из нета, ако можеш виж и по изложбите, макар че за жалост, в БГ броя на стафовете в ринга е много малък. Не се задоволявай да видиш само майката и бащата - виж и кучетата, от които те произлизат.
Лично аз, когато си търсех куче , влязох във връзка с няколко човека, чиито женски кучета бях харесал, и ги разпитах дали ще заплождат скоро и с кои мъжкари. Има случаи когато малките от дадено кучило са ангажирана предварително или пък се раждат едва 1-2.
Желая ти успех !
#1055 Guest_LucaB_*
Публикувано: 07 May 2009 - 06:13 PM
bulldogmen, в May 7 2009, 06:32 AM, написа:
...о-о-о, я недей изпада в делириум
!? 

...и стига вече сме обръщали внимание на блудкавите, ограничени, изхабени, плоски и безсъдържателни заигравки!
Колкото по-нависоко летим , толкова по-малки изглеждаме на онези , които не са способни да летят


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +






















