Jay, в May 5 2009, 11:55 AM, написа:
Собственикът на Ch.APOLO се казва Румен,
а самият пес е роден брат на ANUBIS и ATINA!
Публикувано: 05 May 2009 - 03:28 PM
Jay, в May 5 2009, 11:55 AM, написа:
Публикувано: 05 May 2009 - 09:51 PM
Публикувано: 06 May 2009 - 10:36 AM
д-р Светла Колева, в May 5 2009, 08:44 PM, написа:
Публикувано: 06 May 2009 - 12:08 PM
Публикувано: 06 May 2009 - 12:42 PM
LucaB, в May 6 2009, 11:08 AM, написа:
Публикувано: 06 May 2009 - 03:37 PM
Публикувано: 06 May 2009 - 05:46 PM
Jay, в May 6 2009, 12:11 PM, написа:
Цитат
Цитат
Публикувано: 06 May 2009 - 07:48 PM
TORMENTOR, в May 6 2009, 11:42 AM, написа:
LucaB, в May 6 2009, 11:08 AM, написа:

Публикувано: 06 May 2009 - 08:19 PM
Jordan staffffff, в May 6 2009, 06:48 PM, написа:
Публикувано: 06 May 2009 - 10:15 PM
Публикувано: 07 May 2009 - 08:32 AM
Публикувано: 07 May 2009 - 08:44 AM
Публикувано: 07 May 2009 - 06:13 PM
bulldogmen, в May 7 2009, 06:32 AM, написа:
!? 
