Dog.bg Форуми : Американски Стафордшир Териер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (239 Страници) +
  • « Първа
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Американски Стафордшир Териер Говорилня

#1119 Потребителят е офлайн   Kaloyan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 482
  • Регистрация: 15-November 06

Публикувано: 11 May 2009 - 06:19 PM

чакахме някакви снимки май :oc_171: пък тия с бански и без бански, как ще ги дочакаме незнам :wf_039:

#1120 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 08:12 PM

Привет на всички :ae_085: - след като си отпочинах и събрах свежи сили :vh_178: , вече надявам се мога да Ви зарадвам със снимков материал! За самата изложба какво да кажа- снимките говорят сами за себе си- атмосфера, брой кучета и т.н., само адската жега няма как да се усети от тях...! Времето беше адски горещо, задушно и морно- това естествено се отрази както на хората, така и на кучетата- Peny например в ринга беше много вяла, почти не желаеше да тича, горещината бе изсмукала цялата и енергия - пътя и топлината безспорно се отразиха на тонуса на двамката; Lukas пък беше изнервен и хиперактивен /тоя по принцип мрази да е безработен :ac_007: :dog:- слънцето го удря в главата, а на него му идва да скочи, да стигне небето и да го изгаси :ac_007: /! Но така се свиква с големите рингове- още от малки трябва да се подготвяме да се приспособяваме към всякакви обстановки и различни атмосферни условия :td_192: :tg_115: ! Като изключим жаркото майско слънце, всичко останало беше невероятно- така че пролятата пот си заслужаваше :zz_223: !

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1121 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 08:24 PM

:oc_171:


Последните четири снимки са от конкурса за развъдна група - Don и неговата челяд- Breeding group - първо място King of Ring!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1122 Потребителят е офлайн   fireogi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1176
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 11 May 2009 - 08:32 PM

Господа (започвайки от dimo и продължавайки напред) с какво съм заслужила подобно отношение към лиността си?!
Шега шега, но веднъж вече намекнах, че не е особено приятна и уместна! Бива да те вземат на мезе, но за всяко нещо си има граници. :ea_103:
Все пак това е форум за кучета и по-точно тема за нашите любими АСТ, тъй че ще ви помоля (след като от намеци не разбирате) да си насочите темата пак към кучетата...

п.п. а снимки с бански или без бански на Арес ако искате, то това е друга тема...


п.п2 Мила браво за представянето и "репортажчето". Понеже съм сигурна, че имаш още какво да разкажеш и покажеш от изложбата сме в очакване :)))
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1123 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 08:40 PM

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1124 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 08:47 PM

Качена снимка

Качена снимка


Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1125 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 08:54 PM

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1126 Потребителят е офлайн   Kaloyan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 482
  • Регистрация: 15-November 06

Публикувано: 11 May 2009 - 09:04 PM

Показване на мнениетоfireogi, в May 11 2009, 07:32 PM, написа:

Господа (започвайки от dimo и продължавайки напред) с какво съм заслужила подобно отношение към лиността си?!
Шега шега, но веднъж вече намекнах, че не е особено приятна и уместна! Бива да те вземат на мезе, но за всяко нещо си има граници. :ea_103:
Все пак това е форум за кучета и по-точно тема за нашите любими АСТ, тъй че ще ви помоля (след като от намеци не разбирате) да си насочите темата пак към кучетата...



след постовете на Димо, нямаше подобен въмутителен пост - напротив, след моя, обаче се появи, така, че поемам, че това е отпарвно към мен - ЛИЧНО!

Наистина не тук е мястото за подобни закачки и шеги, без добре да се познават потребителите, а и форума е обществен!
Предполагам сте засегната, че аз в тези среди съм известен, като кучеубиец, пък си позволявам да пиша! И това не е далеч от истината, напротив това е смата истина !!! Аз си позволих само да напиша добронамерено мнение относно фототехника, а в последствие се разигра разговоро за по непонятни причини за АКТОВА фотография, съжалявам, поддадох се - извинете ме, няма да видите повече мой пост тук!
Бъдете радостни и щастливи с кучетата си и техните снимки!

#1127 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 09:05 PM

PANNONIA TERRIER SHOW
NOVI SAD 10.05.09

136 кучета АСТ :ug_119:



Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1128 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 09:21 PM

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1129 Потребителят е офлайн   dimo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1045
  • Регистрация: 13-November 06
  • Gender:Male
  • Location:Казанлък
  • Skype:

Публикувано: 11 May 2009 - 09:24 PM

fireogi , извинявам се !!!
User's Signature


Good blood doesn't lie !
Dimanovs Kennel

#1130 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 11 May 2009 - 09:30 PM

Качена снимка

Качена снимка

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#1131 Потребителят е офлайн   fireogi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1176
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 May 2009 - 08:23 AM

dimo благодаря! Знам, че беше на майтап, просто ми се ще повече да няма такива майтапи на мой гръб :wd_043:
Калояне, мисля вече веднъж изказах своето мнение относно инцидента с кучетата. Нелеп е, много си страдал и не съм аз тази която има право или съвест или желание да ти държи сметка за случилото се!
Знам, че страдаш защото си обичал тези кучета и невиждам изобщо какво общо има историята с разигралия се майтап?!
За мене лично ти, както и всеки обичащ породата има право да пише тук и невиждам защо така извъртя нещата!
Не че имам общо с инцидента, но ми си ще да се спре с раздуването му, на мене лично ми е мъчно да се обсъжда този въпрос и незнам защо все се намира някой да го зачепка :zz_219:
Вярно, че тука и породите ни са малко по-така, ама до кога все интриги и скандали при нас? Не може ли най-после да се вземем в ръце и така или иначе при условие, че сме тук от любов към породата да си водим темата за нея, а не да обсъждаме нашите житиета и битиета, а?
Единствената ми молба, беше да не ме взимате мене на мезе!

И понеже мисля доста изместихме темата, ще ми се LucaB да ни зарадва с още снимки от изложбата :)
User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1132 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 May 2009 - 11:36 AM

Както е редно, тъй като и мойто име фигурираше във постовете с шегички - ИЗВИНЯВАЙ fireogi!!! Наистина бяха само хеги. Щом обаче си се засегнала правилно и редно е да поднесем извиненията си. Толкова по тази тема, за да не забравяме наистина, че сме тук заради кучетата...


LucaB страхотни снимки на хубави кучета! Ще се радвам ако наистина има още снимки да се опитаме да се потопим в атмосферата!
User's Signature

Качена снимка

#1133 Потребителят е офлайн   fireogi Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1176
  • Регистрация: 19-October 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 May 2009 - 11:55 AM

Показване на мнениетоceasar, в May 12 2009, 12:36 PM, написа:

Както е редно, тъй като и мойто име фигурираше във постовете с шегички - ИЗВИНЯВАЙ fireogi!!! Наистина бяха само хеги. Щом обаче си се засегнала правилно и редно е да поднесем извиненията си. Толкова по тази тема, за да не забравяме наистина, че сме тук заради кучетата...
...

Взех да се чувствам вече като някаква сухарка :zz_219:
Ще ми се просто да забравим и продължим напред...

За да не продължавам да спамя и моралиствам (има ли такава дума изобщо) ето и малко старички снимки от нас...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка Качена снимка

#1134 Guest_LucaB_*

  • Група: Гости

Публикувано: 12 May 2009 - 01:23 PM

...страхотни бебешундерски снимки :ae_085: - та в този дух ето снимчица на Armando Stars of Dante- 3,5 месеца :va_010: :wub: - този сладур ми идваше да вляза в ринга и да го изям...!

Качена снимка

#1135 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 May 2009 - 02:16 PM

Показване на мнениетоLucaB, в May 12 2009, 02:23 PM, написа:

...страхотни бебешундерски снимки :ae_085: - та в този дух ето снимчица на Armando Stars of Dante- 3,5 месеца :va_010: :wub: - този сладур ми идваше да вляза в ринга и да го изям...!

Качена снимка



Голям сладур е наистина! :ba_025: :ba_025: :ba_025:
User's Signature

Качена снимка

#1136 Потребителят е офлайн   tigu_1199 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 63
  • Регистрация: 15-November 08

Публикувано: 12 May 2009 - 06:25 PM

:zz_218:

#1137 Потребителят е офлайн   ceasar Икона

  • Лунатик
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4415
  • Регистрация: 18-May 07
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 12 May 2009 - 06:27 PM

Показване на мнениетоtigu_1199, в May 12 2009, 07:25 PM, написа:

:zz_218:


???
User's Signature

Качена снимка

#1138 Потребителят е офлайн   StyleBullet Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1556
  • Регистрация: 12-October 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 12 May 2009 - 06:38 PM

LucaB, възхищавам се на етусиазма ви с Илко :ba_025: . :xb_035: браво и на двама ви! А малките сладури, вече са станали големи и много хубави :wink: . Радвам им се, като ги гледам как добре се развиват и печелят, сред такава голяма и не за подценяване конкуренция :ba_025: Продължавайте все по-нагоре и по-нагоре :bc_086: , много ни кефите :flagbg:

  • (239 Страници) +
  • « Първа
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни