Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1120 Guest_LucaB_*
Публикувано: 11 May 2009 - 08:12 PM
#1122
Публикувано: 11 May 2009 - 08:32 PM
Шега шега, но веднъж вече намекнах, че не е особено приятна и уместна! Бива да те вземат на мезе, но за всяко нещо си има граници.
Все пак това е форум за кучета и по-точно тема за нашите любими АСТ, тъй че ще ви помоля (след като от намеци не разбирате) да си насочите темата пак към кучетата...
п.п. а снимки с бански или без бански на Арес ако искате, то това е друга тема...
п.п2 Мила браво за представянето и "репортажчето". Понеже съм сигурна, че имаш още какво да разкажеш и покажеш от изложбата сме в очакване :)))
#1126
Публикувано: 11 May 2009 - 09:04 PM
fireogi, в May 11 2009, 07:32 PM, написа:
Шега шега, но веднъж вече намекнах, че не е особено приятна и уместна! Бива да те вземат на мезе, но за всяко нещо си има граници.
Все пак това е форум за кучета и по-точно тема за нашите любими АСТ, тъй че ще ви помоля (след като от намеци не разбирате) да си насочите темата пак към кучетата...
след постовете на Димо, нямаше подобен въмутителен пост - напротив, след моя, обаче се появи, така, че поемам, че това е отпарвно към мен - ЛИЧНО!
Наистина не тук е мястото за подобни закачки и шеги, без добре да се познават потребителите, а и форума е обществен!
Предполагам сте засегната, че аз в тези среди съм известен, като кучеубиец, пък си позволявам да пиша! И това не е далеч от истината, напротив това е смата истина !!! Аз си позволих само да напиша добронамерено мнение относно фототехника, а в последствие се разигра разговоро за по непонятни причини за АКТОВА фотография, съжалявам, поддадох се - извинете ме, няма да видите повече мой пост тук!
Бъдете радостни и щастливи с кучетата си и техните снимки!
#1129
Публикувано: 11 May 2009 - 09:24 PM
#1131
Публикувано: 12 May 2009 - 08:23 AM
Калояне, мисля вече веднъж изказах своето мнение относно инцидента с кучетата. Нелеп е, много си страдал и не съм аз тази която има право или съвест или желание да ти държи сметка за случилото се!
Знам, че страдаш защото си обичал тези кучета и невиждам изобщо какво общо има историята с разигралия се майтап?!
За мене лично ти, както и всеки обичащ породата има право да пише тук и невиждам защо така извъртя нещата!
Не че имам общо с инцидента, но ми си ще да се спре с раздуването му, на мене лично ми е мъчно да се обсъжда този въпрос и незнам защо все се намира някой да го зачепка
Вярно, че тука и породите ни са малко по-така, ама до кога все интриги и скандали при нас? Не може ли най-после да се вземем в ръце и така или иначе при условие, че сме тук от любов към породата да си водим темата за нея, а не да обсъждаме нашите житиета и битиета, а?
Единствената ми молба, беше да не ме взимате мене на мезе!
И понеже мисля доста изместихме темата, ще ми се LucaB да ни зарадва с още снимки от изложбата :)
#1132
Публикувано: 12 May 2009 - 11:36 AM
LucaB страхотни снимки на хубави кучета! Ще се радвам ако наистина има още снимки да се опитаме да се потопим в атмосферата!
#1133
Публикувано: 12 May 2009 - 11:55 AM
ceasar, в May 12 2009, 12:36 PM, написа:
...
Взех да се чувствам вече като някаква сухарка
Ще ми се просто да забравим и продължим напред...
За да не продължавам да спамя и моралиствам (има ли такава дума изобщо) ето и малко старички снимки от нас...
#1138
Публикувано: 12 May 2009 - 06:38 PM
#1139 Guest_LucaB_*
Публикувано: 13 May 2009 - 06:19 AM
StyleBullet, в May 12 2009, 05:38 PM, написа:
БЛАГОДАРЯ за подкрепата и хубавите думи!

Вход
Регистрация
Помощ

Горе
Цитиране +

























