А относно очите на WW08 - не го виждал на живо и не мога да твърдя какви са. Тази снимка е правена със яка светкавица и то според мен отблизо - виж сянката от ушите върху сакото.
Ето други негови снимки, на които очите изглеждат по-скоро тъмни :




П.П.
Май бъркам за светкавицата - ако беше снимано със светкавица, фотоапарата , ухото и сянката му щяха да са на една линия и сянка нямаше да се вижда ! Сянката се вижда, следователно има друг източник на светлина - може би нещо като сценичен прожектор.
Като знам на колко качествени кучета е баща, едва ли има съществени дефекти.


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +





