dimo, в May 29 2009, 12:11 PM, написа:
TORMENTOR, в May 28 2009, 10:29 PM, написа:
пристигна много интересно куче от Америка, което до преди да дойде в
съседката ни из ония дни, беше при друг мой приятел Мануел Мартин Бланко
от Фуенте ел Сас (Мадрид, Испания). Кучето ще е тук до световното в Братислава!
Ch.USA Cicero the Big Show "Havoc"
( Ch.Sierra's Hunky Brewster + Ch.Cicero's Sascha Girls )
http://www.imagesfor...01_P3167594.JPG
http://www.imagesfor...00_P3167586.JPG
Направо не мога да откъсна очи от тези снимки !!!
Песа е жесток - от него лъха толкова сила и енергия, адски е балансиран и е в отлична кондиция.
Добре замускулен , без да е излишно тежък.
Има визията на истинския стаф - здраво и енергично животно, голямо куче в малка опаковка.
http://ciceroamstaff...d.com/id46.html
http://dogchampions...._en.php?id=5022
http://www.youtube.c...h?v=X_6yAikr5-0
http://www.youtube.c...feature=related
Няма спор Димчо, кучето е жестоко - погледнато отвсякъде!
Прекрасно замускулено животно, но не тежко и със интересна кръв!


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +



















