Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1341
#1342
Публикувано: 09 June 2009 - 01:54 AM
ceasar, в Jun 8 2009, 07:15 PM, написа:
JaneS здравей!

Здраво на сите!
TORMENTOR, в Jun 8 2009, 07:51 PM, написа:
Тая сестра на Джон Бул Фекет Домино преди беше на Мирца, сега твоя ли е приятел? 
...да сестра е на John Bull Fekete Domino, но од повторено легло...и веќе некое време е моја!

Argeadi & Bambi's Gentle Beasts

Amstaff & Ca de Bou
#1344
#1345
#1346
Публикувано: 09 June 2009 - 03:08 PM
LucaB, в Jun 9 2009, 03:39 AM, написа:
JaneS, ЗДРАВЕЙ и добре дошъл!
! Поздравления за твоята Sacramento Fekete Domino!
[/color]
Благодарам, поздрав и за вас!
TORMENTOR, в Jun 9 2009, 06:56 AM, написа:
Браво JaneS, интересна ти е кучата!
Дано те дари със още по хубави кученца!
Дано те дари със още по хубави кученца!
Благодарам TORMENTOR и јас се надевам!

Argeadi & Bambi's Gentle Beasts

Amstaff & Ca de Bou
#1347
#1349
Публикувано: 09 June 2009 - 08:16 PM
Прав си , много е стиснат !
#1350
Публикувано: 09 June 2009 - 08:24 PM
Nitra - CACIB 2009.06.06
- Castle Rocks Gold Rush for Sbigstaff: Junior BOG, Res.BEST OF DAY

- Billie Jane of Daft Raptors: CAC, CACIB, BEST OF BREED, BEST OF GROUPIII.
- Castle Rocks Gold Rush for Sbigstaff: Junior BOG, Res.BEST OF DAY

- Billie Jane of Daft Raptors: CAC, CACIB, BEST OF BREED, BEST OF GROUPIII.
#1351
Публикувано: 09 June 2009 - 08:48 PM
Тихомире,юрни се малко и ти бре ! Дай някоя снимчица
...знам,че има с какво да ни изненадаш винаги .
Димо,тези "Sbigstaff" мисля доста напредват с материяла
напоследък имат доста победи по ринговете,което говори само по себе си как работят. Аз очаквам тяхно куче да се представи много добре на световното в Братислава,но това ще видим в близкото бъдеще !
Димо,тези "Sbigstaff" мисля доста напредват с материяла
#1355
Публикувано: 09 June 2009 - 11:10 PM
Jay, да ти е жив и здрав малкия !
Пусни още снимки и информация за родителите му.
Пусни още снимки и информация за родителите му.
#1356
Публикувано: 10 June 2009 - 08:05 AM
Jay,да ти е жив и здрав бебока ! Явно най-накрая си се решил да имаш тасманийски дявол вкъщи
. Пожелавам ти много весели мигове и успехи по ринговете !


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +





