dimo, в Jun 9 2009, 04:45 PM, написа:
/и скромен/
Да бе скромен, по-скоро пипащ тънко материята, присъщо и за професията му!
ceasar, в Jun 9 2009, 06:14 PM, написа:
Иначе снимките са наистина трепач!!!
dimo, в Jun 9 2009, 06:16 PM, написа:
Ще видим в събота, кой е стиснат!
bulldogmen, в Jun 9 2009, 06:48 PM, написа:
Няма кой да ми помага в снимането бе хора, мойта жена не е толкова добра с фотоапарата като съпругата на Димо...


Вход
Регистрация
Помощ






Горе
Цитиране +


















