ariari, в Jun 23 2009, 07:30 PM, написа:
Чл. 7. (1) Забранява се проявата на жестокост към животните.
(2) За жестокост се смятат:
19. купиране на ушите и опашките с цел промяна на външния вид на животните.
!!!
И да искаш,не можеш!
Публикувано: 23 June 2009 - 09:35 PM
ariari, в Jun 23 2009, 07:30 PM, написа:
Публикувано: 23 June 2009 - 10:19 PM
Публикувано: 24 June 2009 - 02:51 PM
dog.bg, в Jun 23 2009, 08:44 PM, написа:
Публикувано: 24 June 2009 - 03:20 PM
TORMENTOR, в Jun 24 2009, 03:51 PM, написа:
dog.bg, в Jun 23 2009, 08:44 PM, написа:
Публикувано: 24 June 2009 - 03:32 PM
Публикувано: 24 June 2009 - 04:07 PM
ariari, в Jun 24 2009, 02:27 PM, написа:
Публикувано: 24 June 2009 - 04:24 PM
Публикувано: 24 June 2009 - 08:41 PM
Публикувано: 24 June 2009 - 08:42 PM
Публикувано: 24 June 2009 - 08:46 PM