...ей дъртия мнооо готин
Американски Стафордшир Териер Говорилня
#1526
Публикувано: 04 July 2009 - 09:44 PM
#1527
Публикувано: 04 July 2009 - 09:53 PM
Димо,пак ни удари в земята със снимки...
! Тази Беси голям бяс
...
#1529
Публикувано: 04 July 2009 - 10:02 PM
Жената е виновна !!!!!!!
Тя го кръщава и ми урочаса животинката !
Тя го кръщава и ми урочаса животинката !
#1532
Публикувано: 06 July 2009 - 09:32 PM
Малко снимки от гостуването в Пловдив
.




#1534
Публикувано: 06 July 2009 - 09:56 PM
...още...




#1535
#1536
Публикувано: 06 July 2009 - 10:34 PM
Абе ще слънчасате по тия тепета !!!
Хубава група сте заформили !
Хубава група сте заформили !
#1537
#1538
Публикувано: 07 July 2009 - 10:26 AM
dimo, в Jul 6 2009, 11:34 PM, написа:
Абе ще слънчасате по тия тепета !!!
Хубава група сте заформили !
Хубава група сте заформили !
После се постарахме да възстановим модният баланс в организмите ние с по някоя биричка, кои с някое и друго узо, а хайваните за тяхно съжаление само с водичка. Беше страхотна разходка и въпреки ранният час все пак си бе доста топличко.
#1539
Публикувано: 07 July 2009 - 11:57 AM
bulldogmen, в Jul 6 2009, 08:02 PM, написа:
Намерих гооооо, ама не е италианец, даже не е от континента хахахахаха


Вход
Регистрация
Помощ




Горе
Цитиране +













, но и фотографа си го бива!


