





Кучето е Quirina Rockstone /Cobra/ , дистанцията е 450 метра по равен горски път, използвана е 300 грама кръв. Направени са две кървави петна, следата е със завои, накрая трябва да се намери кракът от лос.
Публикувано: 28 January 2009 - 07:17 PM






Публикувано: 28 January 2009 - 10:20 PM
Публикувано: 28 January 2009 - 10:26 PM
Публикувано: 28 January 2009 - 10:49 PM
Цитат
Такива обяви НЕ са за тук! Във форума 'Да пазим и развиваме породите', под-форум 'Представяне на кучила' може би ДА!
! Тази тема не е за търговия! Винаги ми е правило лошо впечатление, без значение в коя тема чета, като се появи пост 'продавам еди-какви си кучета'..., не ми се иска сега отново да разтягаме темата за търговците, набедените 'развъдчици', зоомагазините, 'гарантирания' произход на кучетата и т.н. Просто призовавам да не разваляме темата с подобни постове! Винаги съм била против и позицията ми остава непроменена- по никакъв начин няма да стимулирам нечистопородното развъждане и ни най-малко ми се четат такива обяви тук! Ако говорим за родословни кучета- тогава форума 'Да пазим и развиваме породите' си е идеалното място за това...
Публикувано: 29 January 2009 - 05:57 PM
Цитат
Публикувано: 29 January 2009 - 07:35 PM
Публикувано: 29 January 2009 - 09:43 PM
Публикувано: 29 January 2009 - 10:00 PM
Цитат
Публикувано: 29 January 2009 - 11:11 PM

Публикувано: 30 January 2009 - 09:53 AM
Цитат

Публикувано: 30 January 2009 - 04:36 PM


Публикувано: 30 January 2009 - 11:46 PM
Публикувано: 31 January 2009 - 01:13 PM


