

Илко, я гледай бай доктор от Румъния (Мариус Неделчу), какво си е внесъл от Америка !!!
колко е голямо това зверче на тая снимка ?
Незнам приятел! Гледам в родословието пише че е родено на 06.05.2009 година, обаче
кога точно е снимано палето не мога да ти отговоря. Знам само, че в момента е вече Ръмънче!
НАЙ СЕТНЕ ДА ВИДЯ ЕДИН ДОБЪР ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ПОРОДАТА АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР ... БРАВО ...


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +










