Ако "Мистър най- хармонично тяло" беше куче, щеше да изглежда така :) Много е красив!
Американски Стафордшир Териер Говорилня
#2001
Публикувано: 17 October 2009 - 06:07 PM
Как да не ги помня ?
То Лора, Хъч и Зов Капоне на Стою от Балчик си ходеха на някои от излозжбите в нашия тараф.
Само да кажем на приятелите тук във форума, че в далееееечната 1997 година на един "отдалечен CAC"- Добрич участваха 15 АСТ
А един от тях грабна R.BIS-2, нещо много шокиращо за онези времена
... Оооох, спомних си добрите стари времена... и като се позамисля малко как на някои "елементи" им разрешихме да се гаврят и унищожат породата в БГ, лошо ми става
Ако преди 12 години на "малка"национална изложба излизаха по 15 ( петнадесет) стафа, колко ли трябва днес да участват, ако всичко беше наред и имаше Fair Play ?!?
#2002
Публикувано: 17 October 2009 - 06:39 PM
#2003
Публикувано: 17 October 2009 - 06:44 PM
Абсолютно съм съгласен! Надявам се в скоро време нещата да се променят към по-добро!
#2004
Публикувано: 17 October 2009 - 07:12 PM
#2005
Публикувано: 17 October 2009 - 07:30 PM
#2006
Публикувано: 17 October 2009 - 10:13 PM
Как да не ги помня ?
То Лора, Хъч и Зов Капоне на Стою от Балчик си ходеха на някои от излозжбите в нашия тараф.
Само да кажем на приятелите тук във форума, че в далееееечната 1997 година на един "отдалечен CAC"- Добрич участваха 15 АСТ
А един от тях грабна R.BIS-2, нещо много шокиращо за онези времена
... Оооох, спомних си добрите стари времена... и като се позамисля малко как на някои "елементи" им разрешихме да се гаврят и унищожат породата в БГ, лошо ми става
Ако преди 12 години на "малка"национална изложба излизаха по 15 ( петнадесет) стафа, колко ли трябва днес да участват, ако всичко беше наред и имаше Fair Play ?!?
Ама си и запомнила точната бройка, брех мамка му и време - точно толкова са били !!!
Заради теб е сега се разрових в огромния си архив и изнамерих каталога от тази изложба,
състояла се на 06.09.1997 г. на стадионът на ФК"Добруджа" в гр.Добрич със съдия Христо Тотев!
Помниш ли, че тогава БОБ взе оня белия ХЪЧ на Стойчо от Балчик? Това куче беше със супер интересен цвят
на косъма, чисто бял цвят по цялото тяло - със абсолютно тъмен пигмент на кожата. Такова нещо не бях виждал
никога преди това! Само вие от Варна бяхте извели 6 кучета, Стойчо заедно с брат си и Борето от Добрич още пет, Светлана от Русе с Бела, Краси от Добрич с Берта и ние със Митко бяхме с Чомито (Ред Хоук) и Финито (Ред Лейди)!!!
Да, ама тогава времената бяха други и кучетата също. Пак имаше завистници и комплексари в породата, обаче хората
си гледаха кучетата за кеф и не ги блазнеха нито големите цени на кученцата, нито европейските и световни изложби!
Прикачени снимки
#2007
Публикувано: 18 October 2009 - 08:49 AM
#2008
Публикувано: 18 October 2009 - 02:03 PM
От известно ввреме само следя споровете и разсъжденията относно стфчетата-родословие,състезания,родители пък дали са известни или не..........всякакъв вид щуротии от сорта!И все повече разбирам,че съм късметлийка-моета сладурана ми я подариха и ми казаха че е АСТ.Нямаме родословие,не съм питала дали и родителите имат,но честно казано не ме и интересува!Тя си е моя
#2009
Публикувано: 18 October 2009 - 02:14 PM
Желая ви много радост и късмет с вашия любимец!

"Животът е трагедия за този, който чувства и комедия за този, който мисли" Фрасоа дьо Ларошфуко
"Можеш да победиш другите със собствените си доводи. Но да ги убедиш можеш само с техните."
Жозеф Жобер, "Мисли, максими и есета"
God says: Animals are my quite beings. Now they remain silent to cruelty but the day of reckoning they will talk!.." Mevlana Celaleddin Rumi
#2010
Публикувано: 18 October 2009 - 04:16 PM
Да, ама има и няколко други по-интересни факти:
- почти всички участващи АСТ са РОДНО, БГ-производство
- няма участващи в клас бебе или подрастващи, а само 5 "младежа" - на възраст между 14-15,5 месеца - произведени в БГ
- всички АСТ са само от североизточна България
#2011
Публикувано: 18 October 2009 - 10:47 PM

Lord King of Ring's
Игорь надеюсь, что не сердитесь на меня.
#2013
Публикувано: 19 October 2009 - 07:33 AM


...чакам коментар за това куче


#2014
Публикувано: 19 October 2009 - 11:01 AM
http://www.schiavoam...ns-password.jpg
http://www.schiavoam...ee_password.jpg
...чакам коментар за това куче
http://www.schiavoam..._1255640480.jpg
http://www.schiavoam..._1255640480.jpg
http://www.schiavoam...s-password2.jpg
Де бре тоз Илко !!!
Приятел, ти май нарочно го
пускаш тоя "син тиграк" и искаш
да чуеш мнението на другите защото
имам чувството че си го заплюл като мъж
на "дяволето". Ако е тъй, вземи кажи без бой?
Мойто скромно мнение е че брат му е по-хубав от него
и аз лично бих се огледал в него, пък макар и да не е син...
#2015
Публикувано: 19 October 2009 - 12:34 PM

#2016
Публикувано: 19 October 2009 - 01:55 PM






Като разгледах подробно сайтът на собствениците, видях че PLAYBOY е "носител" на АТАКСИЯ !!!
Това обаче няма да попречи да го харесвам и да мисля, че все пак може да се използва за разплод със
женски, които са "чисти" от тази коварна и за съжаление широко разпространена болест. Кучето е добро и за
сведение на тези които го харесват се намира в Сърбия, не в Италия. Той е в Белград или Смедерево, незнам точно...




#2017
Публикувано: 19 October 2009 - 06:18 PM
#2018
Публикувано: 19 October 2009 - 06:23 PM
Илко, направо ме настъпа по мазола с младежите
Двете братчета са супер за възрастта си, имайки предвид, че са почти 100 процента Wood's !
Би трябвало след 1-2 години да изглеждат още по-впечатляващо, защото при Wood's кръвна линия пълното физическо съзряване и боди шейпинг се наблюдава по-късничко.
Няма да е зле, ако в България се влее малко такава кръвчица
#2019
Публикувано: 19 October 2009 - 06:36 PM
Да се влее в какво? Няма смисъл да се налива и налива нова кръв в България, при условия че тия кучета НЯМА да са български.. Нито ще имат нормално БЪЛГАРСКО поколение с нормални български родословни документи. Изобщо нищо няма да става по НОРМАЛНИЯ начин.


Вход
Регистрация
Помощ



Горе
Цитиране +












