Американски Стафордшир Териер Говорилня
#380
Публикувано: 20 February 2009 - 10:43 PM
Аз лично преглеждам някои развъдници да се възползвам от опцията на DenicC...току виж ме огрее да се върне с някое американче... :P :P :P :P :P
Чакам и да видя снимки на новите сладури на Илко, ама на нищо няма....Гледам си старите снимки само... :D :D :D :D
#383
Публикувано: 20 February 2009 - 11:03 PM
приказки тук относно нови собственици и продажби на сайта? ;)
А това мъжкарче трябва да е ГАЛАКСИ Лонг Степ на Дарко Живанович?
В интерес на истината не ме кефят тия Дарковите кучета! Кофти ми са нещо в гърба! :(
#384
Публикувано: 20 February 2009 - 11:07 PM
#385
#386
#389
Публикувано: 20 February 2009 - 11:41 PM
#391
Публикувано: 21 February 2009 - 01:47 AM
да се поразровя из чуждите форуми и ето че намерих, не една а цели три снимки на двамата участника от Румъния! ;)
Thunder Rocks Prince in SPOTIKA "SPIKE" - 2X EXC 1; 2 X CAC; 2 X CACIB; 2 X BOB (тигров мъжки)
JCh.ROMANIA G for SPOTIKA von Augustinwald "GHIA" - 2 X EXC 1; 2 X CAC; 2 X CACIB (пясъчна женска)
#392
Публикувано: 21 February 2009 - 10:03 AM
#394
Публикувано: 21 February 2009 - 10:21 AM
Янко,сняг няма много,но студа е вповечко :P .
#395
Публикувано: 21 February 2009 - 11:08 AM
Toва ще Ви го пусна, защото не можах да Ви поздравя за празниците... B)

Представете си само каква тишина щеше да настане,
ако хората говореха само това, което знаят.
#396
Публикувано: 21 February 2009 - 11:19 AM
bulldogmen, в Feb 21 2009, 10:21 AM, написа:
Тук проблема е, че вече започна да се топи снега, но въпреки това има много къде да се тича.... :P :P :P
Да ви дадем малко от нашия сняг пък не ви щем студа.... :D :D :D
#397
Публикувано: 21 February 2009 - 11:27 AM


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +







