Ти питал ли си хората защо се подарява, заради техни си там некакви незгоди и лични проблеми
или защото кучицата има например лоши зъби или друг проблем заради който не става за разплод?
Публикувано: 05 March 2009 - 08:21 PM
Публикувано: 06 March 2009 - 11:38 PM
Публикувано: 07 March 2009 - 11:01 PM
bulldogmen, в Mar 6 2009, 09:38 PM, написа:
Публикувано: 08 March 2009 - 11:43 AM
Публикувано: 08 March 2009 - 06:05 PM


Публикувано: 08 March 2009 - 11:42 PM
Публикувано: 09 March 2009 - 11:30 PM
Публикувано: 10 March 2009 - 12:05 AM
Публикувано: 10 March 2009 - 03:16 PM