Американски Стафордшир Териер Говорилня
#661 Guest_LucaB_*
Публикувано: 19 March 2009 - 03:46 PM
#663
Публикувано: 19 March 2009 - 05:12 PM
#665
Публикувано: 19 March 2009 - 09:36 PM
#666
#667
Публикувано: 19 March 2009 - 11:10 PM
д-р Светла Колева, в Mar 19 2009, 09:54 PM, написа:
А вие какво бихте посъветвали човек, който има голямо желание да има домашен любимец и конкретно куче: "Вземи си стафче, едно от най- добрите е за целта" (или друго питиподобно), или: Вземи си някое дребно, което не иска опит при гледане, някое по- безопасно, което не преставлява грижи, бе за какво ти е това куче, я си вземи морско свинче, че то най ти пасва на изискванията и възможностите " ?
#670
Публикувано: 21 March 2009 - 12:24 PM
LucaB, в Mar 16 2009, 08:26 PM, написа:
...относно играта с метален нашийник-
[color="#8B0000"]Намирам въпросът за изчерпан
Тц, тц, тц...забравих аз да влизам, а пък то тука сте си спретнали купонче.

Представете си само каква тишина щеше да настане,
ако хората говореха само това, което знаят.
#672
Публикувано: 21 March 2009 - 01:41 PM
#673
Публикувано: 21 March 2009 - 03:36 PM
причините поради които е използван и предполагаемите нещастия които би довел...
Какво ще кажете за тоя мъник с окастреното ушенце?
#675
Публикувано: 21 March 2009 - 04:06 PM
Ако се купират ушите ще трябва да бъде много ниско.
#676
Публикувано: 21 March 2009 - 11:36 PM
dimo, в Mar 21 2009, 03:06 PM, написа:
Ако се купират ушите ще трябва да бъде много ниско.
Ей набито око имаш бе братко подбалкански, няма лабаво с тебе!
Точно тяхно бебе е това "скастрено" в ушото пале!
Димчо и на мен ми е много интересно как ли ще се развие съдбата му, дали и
как ще купират ушите му или ще ги остват в такъв "естествен" вид?
#678
Публикувано: 22 March 2009 - 12:02 PM
bulldogmen, в Mar 16 2009, 09:28 PM, написа:
И ако си спомням добре,последния ти бан беше поради факта,че комуникацията ти с хората е на много пошло ниво...ако целта ти е да се правиш на интересна и да разваляш темата,моля те не тук!
От теб акъл неща...нито едно мое куче не е било наранено от този нашийник,така че много моля да не припадате от глупост !Айде стига коментари за моя нашийник,дадохте мнение,благодаря!
ТЕМАТА Е ЗА КУЧЕТА НЕ ЗА НАШИЙНИЦИ !!!
- НАКЪДЕТО и да са насочени шиповете- навън или към врата на кучето -все си е тъпо.Защото ако са към врата ,то е за корекции и се слага Хипотетично САМО И ЕДИНСТВЕНО ДОКАТО СЕ ОБУЧАВАТЕ,прави се с поставен до ушите нашийник и се корегира съответно (доста спорно ,обаче като метод при кучетата бул и по мое лично мнение тотално ненужен и безмислен ,пореди ред причини, специфични за породите ,както и изобщо поради принципа на работа с това изобретение
ПРИЧИНЯВАЩО БОЛКА,създадено на принципа на насянето на болка!). Висящият хлабаво строг нашийник, на чийто и да е кучешки врат е тъпотия . Обърнатият с шиповете навън такъв е тъпотия в пъти - дори малкият шанс да се нарани така чуждо куче е ясен.Както вече писах - виждала съм при игра да се избиват зъби заради това ,че едното куче с провесен строг нашийник играейки си.
- АКЪЛ може да не шещ ,то и никой не ги го дава .Остава и да ми кажеш кога ,за какво и как да пиша или не във форума.А моят единствен засега (никога не е късно за друг) бан тук беше, за твое сведение ,когато преди време попитах собственика на сайта защо изчезват и се появявят през минути постове в една щекотлива тема- за кинолозите и кучешките боеве.
-ТЕМАТА тук е за кучета, да ,в т.ч. и за нашийници ,поводи , аксесоари, храни
отглеждане, обучение и каквото там в тази връзка.Темата е И образователна и няма нищо по-нормално от това да се поговори и обсъди кое ,защо, как ,да или не ,още повече за нещо, което е забранено в Бг със закон ,като употребата на строг нашийник.

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
#679 Guest_LucaB_*
Публикувано: 22 March 2009 - 01:32 PM
agalina, в Mar 22 2009, 11:02 AM, написа:
bulldogmen, в Mar 16 2009, 09:28 PM, написа:
И ако си спомням добре,последния ти бан беше поради факта,че комуникацията ти с хората е на много пошло ниво...ако целта ти е да се правиш на интересна и да разваляш темата,моля те не тук!
От теб акъл неща...нито едно мое куче не е било наранено от този нашийник,така че много моля да не припадате от глупост !Айде стига коментари за моя нашийник,дадохте мнение,благодаря!
ТЕМАТА Е ЗА КУЧЕТА НЕ ЗА НАШИЙНИЦИ !!!
- НАКЪДЕТО и да са насочени шиповете- навън или към врата на кучето -все си е тъпо.Защото ако са към врата ,то е за корекции и се слага Хипотетично САМО И ЕДИНСТВЕНО ДОКАТО СЕ ОБУЧАВАТЕ,прави се с поставен до ушите нашийник и се корегира съответно (доста спорно ,обаче като метод при кучетата бул и по мое лично мнение тотално ненужен и безмислен ,пореди ред причини, специфични за породите ,както и изобщо поради принципа на работа с това изобретение
ПРИЧИНЯВАЩО БОЛКА,създадено на принципа на насянето на болка!). Висящият хлабаво строг нашийник, на чийто и да е кучешки врат е тъпотия . Обърнатият с шиповете навън такъв е тъпотия в пъти - дори малкият шанс да се нарани така чуждо куче е ясен.Както вече писах - виждала съм при игра да се избиват зъби заради това ,че едното куче с провесен строг нашийник играейки си.
- АКЪЛ може да не шещ ,то и никой не ги го дава .Остава и да ми кажеш кога ,за какво и как да пиша или не във форума.А моят единствен засега (никога не е късно за друг) бан тук беше, за твое сведение ,когато преди време попитах собственика на сайта защо изчезват и се появявят през минути постове в една щекотлива тема- за кинолозите и кучешките боеве.
-ТЕМАТА тук е за кучета, да ,в т.ч. и за нашийници ,поводи , аксесоари, храни
отглеждане, обучение и каквото там в тази връзка.Темата е И образователна и няма нищо по-нормално от това да се поговори и обсъди кое ,защо, как ,да или не ,още повече за нещо, което е забранено в Бг със закон ,като употребата на строг нашийник.


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +
















