Американски Стафордшир Териер Говорилня
#719
Публикувано: 24 March 2009 - 06:32 PM
Agility
UAGI United Agility I
UAGII United Agility II
UACH United Agility Champion
UACHX United Agility Champion Excellent
UGRACH United Grand Agility Champion
Conformation
CH Champion
GRCH Grand Champion
NGRCH National Grand Champion
NBOB National Best of Breed
Dog Sports
FO Family Obedience
AOB Protection Alert Obedience
PA Protection Alert
OB1 Protection 1 Obedience
P1 Protection 1
Obedience
UCD United Companion Dog
UCDX United Companion Dog Excellent
UUD United Utility Dog
UOCH United Obedience Champion
GOCH United Grand Obedience Champion
Weight Pull
UWP United Weight Puller
UWPCH United Weight Pull Champion
UWPCHX United Weight Pull Champion Excellent
UWPV United Weight Pull Champion Versatile
UWPO United Weight Pull Champion Outstanding
UWPS United Weight Pull Champion Supreme
#723
Публикувано: 25 March 2009 - 11:43 AM
#724
Публикувано: 25 March 2009 - 11:51 AM
#726
Публикувано: 26 March 2009 - 07:14 PM
#728
Публикувано: 26 March 2009 - 07:32 PM
AKC/Can CH Blue River's Bell O The Ball

Sire: Ch.R-U Popeye
Dam: Ch.Stonyham's Seascape's Magic
#730
Публикувано: 26 March 2009 - 08:00 PM
Виж още една хубавица от същия развъдник !
AKC CH.Alpine's Jamaika Me Crazy ,RN,CGC

Sire: Ch.Raging Moon's Iced Cappuccino
Dam: Ch.Timberland's Pixie Stick
#733
Публикувано: 26 March 2009 - 08:19 PM


Sire: Ch.Sindelar's Touch O Class Orion
Dam: Ch.Sindelar's RU DeeDee
За бащата на това куче ще оставя да говори Тихомир...
Кучката е имбрийдна,бащата е и прадядо по майка,дали е сполучлива връзката си направете изводите сами... на 17 месеца става шампион на Америка .
#734
Публикувано: 26 March 2009 - 08:22 PM
#736
Публикувано: 26 March 2009 - 10:08 PM
Добри живвотни си постнал с перфектна и много истинска кръв, всеки би бил горд да
притежава кученце от което и да било от тях. Аз също бих бил горд с такова животинче!
Я ми кажи какво мислиш за това "мелезче" - AKC CH & UKC GR CH Gaff's CATHERINE ZETA ?
#737
Публикувано: 27 March 2009 - 08:33 AM
А относно "мелеза" ти Тишо
#738
Публикувано: 27 March 2009 - 08:48 PM
bulldogmen, в Mar 27 2009, 07:33 AM, написа:
Хубави думи ако са искрени!Аз лично ще стискам палци.Импорт !

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !


Вход
Регистрация
Помощ





Горе
Цитиране +






