Изчезнахте и никой не ще да пише, защо така?
Харесва ли ви този - AKC & UKC Ch.Gaff's SILVER SIMBA?
Публикувано: 25 March 2009 - 11:43 AM
Публикувано: 25 March 2009 - 11:51 AM
Публикувано: 26 March 2009 - 07:14 PM
Публикувано: 26 March 2009 - 07:32 PM

Публикувано: 26 March 2009 - 08:00 PM

Публикувано: 26 March 2009 - 08:19 PM


Публикувано: 26 March 2009 - 08:22 PM
Публикувано: 26 March 2009 - 10:08 PM
Публикувано: 27 March 2009 - 08:33 AM
Публикувано: 27 March 2009 - 08:48 PM
bulldogmen, в Mar 27 2009, 07:33 AM, написа:
