Цитат
Много добре върви малката ПЕНИ, все повече и повече ми харесва!
Публикувано: 19 April 2009 - 10:02 AM
TORMENTOR, в Apr 18 2009, 08:02 PM, написа:
Публикувано: 19 April 2009 - 10:11 AM
Публикувано: 19 April 2009 - 11:10 AM
Konak, в Apr 19 2009, 08:02 AM, написа:
TORMENTOR, в Apr 18 2009, 08:02 PM, написа:
...нали се разбрахме, в крайна сметка, кой с отбора на народа....! И тъй като днес е празник, боя по 'каската' ще ти се размине
Публикувано: 19 April 2009 - 11:18 AM
bulldogmen, в Apr 19 2009, 11:11 AM, написа:
Публикувано: 19 April 2009 - 03:05 PM
ceasar, в Apr 19 2009, 10:18 AM, написа:
Публикувано: 19 April 2009 - 11:13 PM
Публикувано: 22 April 2009 - 06:40 AM
Публикувано: 22 April 2009 - 12:48 PM
д-р Светла Колева, в Apr 21 2009, 09:25 PM, написа:
...да е живо и здраво малкото съкровище, и да ни показваш повече такива като него
!Цитат