LucaB, в Apr 22 2009, 01:48 PM, написа:
Цитат
ПОЗДРАВЛЯЮ МОЮ ДЕВОЧКУ С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!!
ЯНОЧКЕ 2 ГОДА!!!!
ЗДОРОВЬЯ ТЕБЕ И ВСЕГО САМОГО...САМОГО...
ТЫ НЕ ТОЛЬКО СОБАКА,ТЫ МОЯ СЕМЬЯ!!!!!
ЯНКА СКОРО СТАНЕТ МАМОЙ
Greeting!
Thanks!
Публикувано: 25 April 2009 - 03:39 PM
Публикувано: 25 April 2009 - 08:13 PM
Публикувано: 25 April 2009 - 08:15 PM
Публикувано: 25 April 2009 - 09:03 PM
Публикувано: 25 April 2009 - 09:04 PM
Публикувано: 25 April 2009 - 10:05 PM
dimo, в Apr 25 2009, 07:15 PM, написа:
Браво за днешния успех! Пожелавам това да е само началото на едно блестящо рингово представяне, в което Беси ще доказва класата си, покорявайки рингове и сърца! Не се и съмнявам в това- както са казали древните римляни аb hinc vincere 

Публикувано: 26 April 2009 - 12:19 PM
Публикувано: 26 April 2009 - 12:23 PM


Публикувано: 26 April 2009 - 02:20 PM
Публикувано: 26 April 2009 - 03:12 PM