Dog.bg Форуми : Работно НОК

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

Работно НОК

#181 Потребителят е офлайн   Мария 76 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 300
  • Регистрация: 28-February 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 03 January 2010 - 11:14 PM

Цитат(Мария 76 @ Jan 3 2010, 03:18 PM) <{POST_SNAPBACK}>
За състезание ли говориш или за изпит?......имам МАЛКА разлика.

Vonpav , опитах се да те предупредя.

Честно , голяма реклама направи на Галя....не , че има нужда......но никога не е излишна.

И такаааа, по темата за работните кучета....видяхме клипчета на Галя , мисля , че е редно да видим и нещо твое.

User's Signature

Незнанието и невежеството не ме оправдават, че години наред крещях "браво" за неща които не разбирах...

Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват!


#182 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 03 January 2010 - 11:21 PM

Цитат(tok4ev @ Jan 3 2010, 09:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
..... 3х70=240т. Значи няма как куче, което е постигнало резултат по-малък от 240 точки да получи сертификат за защитено ИПО.


Бах маа му,Вече нищо не разбирам ud_009.gif
В Пловдив 3х70=240 точки. vg_095.gif
В Смолян 210 mg_062.gif
А сега Вие ми кажете кой крив,кой прав db_046.gif
Ама поне разбрах,ЧЕ С 163 ДА ГРАБНЕШ ИПО НЕ може ea_103.gif ...ни с диплом,ни със сертификааат fa_067.gif
Честито на печалившите oc_171.gif
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#183 Потребителят е офлайн   NANIOX Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 777
  • Регистрация: 09-February 08
  • Gender:Male
  • Location:Смолян
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

Публикувано: 03 January 2010 - 11:23 PM

Цитат(dogmasters @ Jan 3 2010, 09:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(tok4ev @ Jan 3 2010, 09:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
..... 3х70=240т. Значи няма как куче, което е постигнало резултат по-малък от 240 точки да получи сертификат за защитено ИПО.


Бах маа му,Вече нищо не разбирам ud_009.gif
В Пловдив 3х70=240 точки. vg_095.gif
В Смолян 210 mg_062.gif
А сега Вие ми кажете кой крив,кой прав db_046.gif
Ама поне разбрах,ЧЕ С 163 ДА ГРАБНЕШ ИПО НЕ може ea_103.gif ...ни с диплом,ни със сертификааат fa_067.gif

ТЕБ МАЙ ТИ ПРАВИ КЕФ ДА СЕ ПОДИГРАВАШ.Айде спри се да не взема аз да се подиграя с теб......................... eg_033.gif
ДРЕБНАВИ,ЗАЯДЛИВИ,ХАПЛИВИ И КВИ ЛИ НЕ ОЩЕ КОМЕНТАРИ.НЕ ВИ ЛИ ОМРЪЗНА?РАЗСИПАХТЕ ОЩЕ ЕДНА ХУБАВА ТЕМА..... eg_033.gifНапиши ми поне един хубав СМИСЛЕН коментар по темата,покажи ми че си заслужава да съм ти събеседник..............

#184 Потребителят е офлайн   tok4ev Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 852
  • Регистрация: 28-July 06
  • Gender:Male

Публикувано: 03 January 2010 - 11:24 PM

Цитат(NANIOX @ Jan 3 2010, 09:08 PM) <{POST_SNAPBACK}>
А за точките 3 по 70,равно на 210 минимум rc_036.gif


Упс.... оправих си сметките, в предишния си пост. Благодаря за поправката smile.gif
Уж съм математик, а да ме беше видял сега учителят ми по математика... как съм сметнал 3 по 70 равно на 240.... wc_055.gif

П.П.
Цитат
В Пловдив 3х70=240 точки.
Само да уточня - не в Пловдив, а във Велико Търново ги смятаме така.

#185 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 04 January 2010 - 08:47 AM

ab_041.gif
User's Signature

Качена снимка

#186 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 04 January 2010 - 08:47 AM

Цитат(vonpav @ Jan 3 2010, 06:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Айй,аййй,айй!Компанията, споко бе.Не изкарвайте темата от добрия тон.Опитвам се да науча нещо от ЛИЦЕНЗИРАН от БРФК..този път (без кавички) треньор на кучета.


Най-добрата атестация са кучетата ми.Който иска да заповяда да ги види.Няма да откажа на никой демонстрация.С две от тях вече не се състезавам.Едното за съжаление по здравословни причини.Сега подготвям 8м куче.Докъде ще стигна не знам,но ще вложа всичко от себе си.
Та от мен като треньор незнам кой какво може да научи,но като етика и отношение към хората има какво да видите.
User's Signature

Качена снимка

#187 Потребителят е офлайн   linamar Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 36
  • Регистрация: 20-September 09
  • Location:Sofia

Публикувано: 04 January 2010 - 11:29 AM

Галя какви са здравословните причини и на кое от кучетата. На десктопа съм сложи мисля най-новия ти състезател на семинара на Балабанов smile.gif

#188 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 04 January 2010 - 11:44 AM

Цитат(DOGI_DOG @ Jan 3 2010, 02:54 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Мария 76,моето мнение е,че в тема която е озаглавена " Работно НОК" трябва да се говори и пише за работа и за всичко свързано с нея,в това число да се споделят мнения относно работните качества на кучетата.Това няма как да не засегне и темата ИПО
Считам,че vonpav е полезен,конкретно в тази тема, защото повдига много важен въпрос,за точките необходими за покриване на ИПО1.
А защо пита точно Galiadogs?Предполагам доколкото съм запознат, защото тя се води сертифициран от БРФК треньор на кучета и отговорът и би бил интересен за несертифицираните от БРФК тренери а и за всички останали.
Така,че постът ви за мен,лично не е уместен и не на място.


Правилно!Освен за точки,добре е да говори и за стабилна психика,техника на защита-като плътност на захапката,атака и др.Ще се радвам да коментираме.Ето и снимки на въпросната ми кучка от изпита й IPO 1.






Не е идеално,но е първото ми куче,с което се състезавах.
User's Signature

Качена снимка

#189 Потребителят е офлайн   vonpav Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 338
  • Регистрация: 24-December 05

Публикувано: 04 January 2010 - 11:50 AM

Само да ви подсетя ,че темата е РОБОТНО НОК md_064.gif

#190 Потребителят е офлайн   NANIOX Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 777
  • Регистрация: 09-February 08
  • Gender:Male
  • Location:Смолян
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

Публикувано: 04 January 2010 - 12:44 PM

Ами от тва по работни НОК,НЕ ВИЖДАМ...................Нали точно за това говорим.Тъкмо тръгнем да коментираме по темата и някой безсмислен коментар................... wb_052.gif

#191 Потребителят е офлайн   Galiadogs Икона

  • оптимист-рецидивист
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 2923
  • Регистрация: 01-March 08
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив/Съединение

Публикувано: 04 January 2010 - 02:51 PM

Цитат(dogmasters @ Jan 3 2010, 09:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Цитат(tok4ev @ Jan 3 2010, 09:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
..... 3х70=240т. Значи няма как куче, което е постигнало резултат по-малък от 240 точки да получи сертификат за защитено ИПО.


Бах маа му,Вече нищо не разбирам ud_009.gif
В Пловдив 3х70=240 точки. vg_095.gif
В Смолян 210 mg_062.gif
А сега Вие ми кажете кой крив,кой прав db_046.gif
Ама поне разбрах,ЧЕ С 163 ДА ГРАБНЕШ ИПО НЕ може ea_103.gif ...ни с диплом,ни със сертификааат fa_067.gif
Честито на печалившите oc_171.gif

vonpav,наистина ниска киноложка култура.Задаваха се въпроси,на които отговора си беше повече от ясен...ако обаче водача се е явявал на състезания.Там където се състезавах няма наши и ваши,както намеквате и не ви прави чест.
dogmasters/с две думи баш майсторе/ rc_036.gif или още Евгени Петков от Хасово,моля,не подценявайте интелигентността на четящите .Вашата,след като подробно се обясни какво е изпит и състезание и продължавате да остроумничите,няма да коментирам.
Сега,тъй като проявихте интерес,погледнете в сайта ми.Благодарение на вас вече е поставен и резултата от изпита.
User's Signature

Качена снимка

#192 Потребителят е офлайн   dogmasters Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 223
  • Регистрация: 07-May 05

Публикувано: 04 January 2010 - 03:10 PM

Цитат(Galiadogs @ Jan 4 2010, 01:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dogmasters/с две думи баш майсторе/ rc_036.gif или още Евгени Петков от Хасово,моля,не подценявайте интелигентността на четящите .Вашата,след като подробно се обясни какво е изпит и състезание и продължавате да остроумничите,няма да коментирам.
Сега,тъй като проявихте интерес,погледнете в сайта ми.Благодарение на вас вече е поставен и резултата от изпита.


Да не би да се познаваме от някъде!?
Ама пак не разбрах...със 163 може ли или не?
И да не забравя...имам три стари кучета...Можеш ли!? да ги научиМ mc_004.gif да танцуват? zz_222.gif
Питам,не пипам r_181.gif
П.С
Правиш ми готин деня ейй ba_025.gif
Мерси va_010.gif
User's Signature

Умният начин да се държат хората пасивни и послушни, е да се сложат ясни граници за спектъра от допустими мнения и да се разреши широко обсъждане вътре в тези граници, като дори се окуражават най-критичните и дисидентски възгледи. Това дава на хората чувството, че имат свобода на мисленето, докато през цялото време основанията на системата се подсилват посредством ограничаването на обхвата на обсъждането.
Ноам Чомски

#193 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 04 January 2010 - 03:23 PM

Поради нарушаването на всички тези правила на форума в дадената тема, същата се заключва!!!
Забранява се :
2. Оскърблението на който и да е от другите потребители на форума.
3. Повдигането на теми, излизащи от рамките на добрия морал и възпитание.

Нетикет

15. Спазването на НЕТИКЕТ е задължително и той се смята за неразривна част от тези правила.
2. Не влизайте в лични конфликти. Не обиждайте събеседниците си, не използвайте квалификации и груби изрази. Ако положението е толкова нетърпимо, заменете нецензурните изрази с многоточия. Ако сте в несъгласие с някого, използвайте лично съобщение или e-mail, за да изясните отношенията си, не го правете публично.
4. Не пишете провокативни съобщения, в които нямате какво да кажете, а само целите да разпалите страстите. (Човек, който го прави, се нарича "трол"). Не приемайте провокацията на подобни съобщения и не им отговаряйте, най-добрата тактика е игнориране.
5. Избягвайте да изпращате съобщения само за да "поддържате разговора" като "И аз мисля така.". Задайте си въпроса дали наистина всички се интересуват от вашия отговор. Ако трябва да благодарите на някого, направете го в лично съобщение.
11. Уважавайте принципа на анонимността. Да се задават публично въпроси за възрастта, истинското име, координати и т.н, се смята най-малкото за нетактично, всеки съобщава за себе си толкова, колкото прецени. Много мислете преди да публикувате лични данни за себе си и никога не публикувайте чужди без изричното съгласие на съответната личност. Ако желанието да преминете на друго ниво на общуване е двустранно, преминете на лични съобщения, ICQ или e-mail.
18. Не създавайте спам. Не пишете пет съобщения едно след друго. Не публикувайте едно и също съобщение два пъти. Избягвайте да публикувате информация на чужди езици. Не засипвайте хората с лични съобщения и не им натрапвайте общуването си.


User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



#194 Потребителят е офлайн   denicc Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: German Shepherd Dog
  • Мнения: 1912
  • Регистрация: 30-May 07
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 04 January 2010 - 03:27 PM

Благодаря много на всички, които помогнаха И ТАЗИ тема да стигне до тук!
Ако някой има претенции относно действията ми, му препоръчвам да прочете ето тази точка от правилника на форума:

21. Не противоречете и не коментирайте на решенията на модераторския екип. Ако сметнете, че сте били наказни или предупредени неправилно обърнете се към Администраторите. Тяхното решение е окончателно и не се дискутира.


User's Signature

АКО ИСКАШ ДА РАЗСМЕЕШ ГОСПОД.......КАЖИ МУ, ЧЕ ИМАШ ПЛАНОВЕ....


"За величието на една нация, и моралния й прогрес може да се съди по отношението й към животните" - Махатма Ганди



  • (10 Страници) +
  • « Първа
  • 8
  • 9
  • 10
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Темата е заключена

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни