Dog.bg Форуми : Бисери за и на нашите кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Бисери за и на нашите кучета

#1 Потребителят е офлайн   redika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1229
  • Регистрация: 22-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 08 February 2009 - 05:05 PM

Само сериозни теми се навъдиха в нашия подфорум, та реших да си имаме и една по-весела темичка  ;D Да се посмеем заедно на глупостите, с които ни изненадват нашите любимци, както и на интересните коментари на хората за тях...  :blink: А може да добавяме и смешни снимки...сигурна съм, че всички имаме такива  ;D
(идеята е открадната, но се надявам да не се сърдят  ;D )

Аз ще започна с породите на които са оприличавали моите сладурковци...до като бяха по-мънички редовно ги мислеха за питбул (това е горе-долу разбираемо), а Ред редовно го мислеха за боксер, а сега сигурно за някой доста мутирал боксер  ;D
Естественно и дог са ги наричали не веднъж...и неаполитански мастиф многократно  ;D
Някои от вас имат доста по-колоритни сравнения и ще се радвам, ако ги споделите  :P

А това е една от "любимите" ми бели на Ред...Копирам старият си пост... ;D

Моето любимо куче днеска направи най-голямата си беля.Рекордиор!!!  :yahoo:  :->) Счупил е 3-4-5 чинии като ги е извадил от мивката, едно ренде, един тиган, няколко чаши, естествеено и боклука (който ние за пореден път сме забравили) и черешката е олиото, което старателно беше разнесъл из целия коридор (явно е искал да види кой пръв ще падне и аз спечелих!), напоил леглото си (и вече за нищо не става) и естественно целия обилно омазан в олио....няма измиване, ама пък сме с една лъскава козинка....чудно!!!  :blink: И цял ден ми премлясква и се облизва недоволно, защото явно и той се е попочерпил с олиото и нещо не му е понесло.... Е кажете не сме ли :->)
  :samoubiec:
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   twoofo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 2572
  • Регистрация: 28-April 06
  • Location:София

Публикувано: 08 February 2009 - 05:49 PM

;D Аз си спомням и за една ваша с черешов сок, която като четох в началото ми настръхна косата  :o

Породите, на които Алира е оприличавана: черно дого, черен ротвайлер, "минало покрай дог", неаполитански мастиф - 1 път на киноложка изложба, на която следващия път бяхме лабрадор с купирана опашка  :rolleyes: и да пристъпим към по-интересните - Шар Пей и Черен Немски Шпиц  :o

Други бисери са всеизвестните - поглъщане на камъни, афинитет към ножове и особено дръжките им, отваряне на шкафове и похапване на килограм леблебия, 300гр. лешници, шоколад и шоколадови бонбони - в следствие на което мога да ви успокоя, че май шоколадът е по-малкото зло пред ядките :rolleyes: Такива купчинки не бях виждала, все едно Хеопсовата пирамида от леблебия гледаш...

Та, не знам толкоз ли ми е кротко кучето (да бе, да, хулиганката  :huh:) ама друго не се сещам.
User's Signature

Качена снимка


"Money will buy you a pretty dog, but it won't buy the wag of his tail"

#3 Потребителят е офлайн   IzrodGaden Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 473
  • Регистрация: 23-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 08 February 2009 - 06:11 PM

При мен :
-Това Боксер ли е ? - някаква жена в парка
-Не, това е Кане Корсо ! - гордо аз
-А, значи е някаква смеска ! - констатация

-На този питбул защо му е рязана опашката ? - младеж в парка, когато още беше на 3,5 месеца

А за другото, понеже кучетата са две та незнам точно кой е бил, прибирам се в къщи и виждам в тяхното легло всички вестници, вече прочетени и изрязани малки абзаци или по скоро думички и буквички. Между тях четката за тоалетната, както и няколко чифта чехли. Също така и стъклената чаша за водата на котката.

#4 Потребителят е офлайн   redika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1229
  • Регистрация: 22-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 08 February 2009 - 07:54 PM

twoofo Оооо, да! Бях я забравила тази "беличка". Щях да получа удар тогава... :rolleyes: Ето я и историята (пак копирана от стария ми пост)

Аз да се оплача днеска моето глиганче как ми изкара акъла...Прибирам си се аз и гледам на земята червени капки кръв, ама по целия коридор, а в кухнята даже и локвички. Започвам да оглеждам кучо и нищо не виждам, оглеждам котката и на нея нищо и няма и решавам да проследя дирята, която стига до гардероба (новото място за спане на Ред) и там пак виждам локвичка...отварям го хубаво да влезе светлина и гледам....нашия си взел сокчето от вишна в леглото и оставил диря през целия апартамент...та всъщност капките кръв си се оказаха сокче, ама аз с моето въображение веднага си представих тежка картинка първо с него, а после как е разкъсал котката... ;D


IzrodGaden Така като са по две е много гадно...не знаеш на кой да се скараш, а и двете се правят на невинни  ;D
User's Signature

Качена снимка

#5 Потребителят е офлайн   redika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1229
  • Регистрация: 22-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 12 February 2009 - 12:36 AM

Днес Съри и дого аржентино го направиха....една жена, която "много разбира" от кучета ми обясни какви породи са моите....на бързо в асансиора протече курса по кинология  ;D
User's Signature

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   SteLLa_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 631
  • Регистрация: 14-June 08
  • Gender:Female

Публикувано: 13 February 2009 - 05:09 PM

И аз да се включа в новата и забавна тема :)
Айк като беше по-малък също го бъркаха с питбул и неаполитански мастиф, но по-интересното беше, когато го изкараха порода "Коза Ностра"  ;D
А редовно слушам коментари от сорта: "кучето слуша много, но ако го пуснеш ще ни разкъса, нали"  :rolleyes: , "Това куче е забранено в България и най-добре да го махнете веднага"  :o
User's Signature

Successful people never worry about what others are doing!

#7 Потребителят е офлайн   redika Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1229
  • Регистрация: 22-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 13 February 2009 - 10:21 PM

Stella_Popova  Ти се изгуби нещо в последно време. Къде беше? Какво прави? Чакаме отчет.... :P
User's Signature

Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   posi1234567890 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 162
  • Регистрация: 29-July 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 February 2009 - 05:16 PM

При нас бисерът бе ;
Най злите кучета били черните,а щом и очите им ставали така червени леле да не ти е на среща.Цъ, цъ
User's Signature

Аз мога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 Потребителят е офлайн   SteLLa_ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 631
  • Регистрация: 14-June 08
  • Gender:Female

Публикувано: 11 June 2009 - 05:41 PM

Днес докато говорих по телефона в другата стая, Айк успя да изяде 1 ябълка, оставена без надзор на масата, 2 домата и е наръфал една чушка :ab_041: /явно чушките не са вкусни/. Също така, явно е звъннал и другия телефон, защото го намерих целия в лиги на неговото легло-не му е харесала мелодията :ab_041: И разбира се, 3 чисто нови гъби за миене на чинии бяха надъвкани-и това за не повече от 10 мин. :ud_009:
Страшен е! Явно с настъпването на летния сезон е решил да се храни здравословно :ab_041:
User's Signature

Successful people never worry about what others are doing!

#10 Потребителят е офлайн   nissan4545 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 50
  • Регистрация: 16-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Бяла Слатина
  • Skype:

Публикувано: 19 April 2010 - 09:03 PM

Моето куче редовно го упреличават на грозния шарпей dry.gif eg_033.gif и на неаполитански мастиф ,което е по-разбираемо все пак е към категорията Мастифи wb_052.gif
Всички се възхищават на красотата му и за това се принудих да му сложа червен конец(2 пъти съм го извеждал). И всички питат :"ама то голямо ли ще стане". ab_041.gif ab_041.gif ab_041.gif
User's Signature

За да научиш повече за пътя пред теб, питай тези, които се връщат.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни