Dog.bg Форуми : Защо?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Защо?

#1 Потребителят е офлайн   gani Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1273
  • Регистрация: 21-June 05
  • Location:София

Публикувано: 09 October 2005 - 09:56 AM

Защо има толкова малко теми-само 3?Във форум Кинология има 3 страници теми!Не,4е имам нещо против,но....
User's Signature

°¤«_Golden_Retriever_Best_Fan_«¤°[br]Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   alekian_yona Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1873
  • Регистрация: 08-July 04
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 09 October 2005 - 10:28 AM

С опция на темите - от началото - ще видиш, че са много повече. Просто въпросът опира до настройки. Просто опитай.
User's Signature

Той е специален, защото е един от първите станал 'благородник' и гордо носи името си Бритиш - това гръмко име, избрано от първите му господари - англичаните, защото е създаден, за да бъде независим, солиден, неукротим, излъчва стабилност и сила и толкова много нежност.

#3 Guest_Gery_*

  • Група: Гости

Публикувано: 05 November 2005 - 08:02 PM

Priwet imam kotarak na 3 godini ne e kastriran jiwee w kushti.Ot izwestno vreme zapochna da se subujda ujasno rano kum 6:30 sutrinta i da miauka..neprekusnato i da iska da go puskame w staiata..obiknoweno spi w koridora. Kakwa e prichinata za towa neobichajno powedenie..? Prez sedmicata biwa no sybotite i nedelite e prosto ad!

#4 Потребителят е офлайн   Vampie Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 16-October 05

Публикувано: 05 December 2005 - 07:35 PM

Цитат

Priwet imam kotarak na 3 godini ne e kastriran jiwee w kushti.Ot izwestno vreme zapochna da se subujda ujasno rano kum 6:30 sutrinta i da miauka..neprekusnato i da iska da go puskame w staiata..obiknoweno spi w koridora. Kakwa e prichinata za towa neobichajno powedenie..? Prez sedmicata biwa no sybotite i nedelite e prosto ad!

Сори,но това за мен е много чудно!Може да е разгонен но не мога да си обясня!И аз имам един красавец-Лъки но е кастриран и никога не не правил така!Пробвала ли си още от вечерта да го пуснеш при теб! аз само притварям вратата за да влиза и излиза когато иска!

#5 Потребителят е офлайн   manus Икона

  • Claymore
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1299
  • Регистрация: 28-February 05
  • Gender:Male
  • Location:София, България

Публикувано: 05 December 2005 - 09:44 PM

изобщо не мисля че това е странно поведение. може да му е студено, може да му е скучно. жива гадинка е все пак и това съвсем не е поведение на "разгонен" котарак (отделно от това че котараците не се разгонват). мисля че е добра идеята да оставяте вратата отворена и той да си решава. ако продължава значи е от скука и тогава единствено ви оправя повече внимание от ваша страна или пък да му вземете другарче r)

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни