Dog.bg Форуми : Интернет магазини

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Интернет магазини пазаруване по нета...

#21 Потребителят е офлайн   bach Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 02-February 08
  • Gender:Male

Публикувано: 02 March 2009 - 01:55 PM

Здравейте търся хамут за тренировка нещо подобно като на снимката. Ако някоий е срещал някъде моля кажете каде плсс :D

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#22 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 02 March 2009 - 02:41 PM

Показване на мнениетоdark_moon, в Feb 28 2009, 09:06 AM, написа:

тези онлайн магазини са по изгодни за консуматвите за животинките,а относно пазаруването на храна чрез онлайн магазин не е много добра идея тъй като не се знае какво плащаш и какво точно купуваш.във всеки град има достатъчно зоомагазини със кадърни продавачи или ветеринарни магазини от където мож да се закупи храна.закупената храна от онлайн магазин не гарантира качество.поне според мен

Как стигна до този извод незнам просто :rolleyes: Аз например съм регионален дистрибутор на кучешка храна (няма да кажа марката, за да не бъде реклама) и естествено аз зареждам всички магазини и ветеринарни кабинети в региона. В същото време си правя в момента и онлайн магазин, и всеки ще може да си поръча през него с 10% отстъпка и даже и с безплатна доставка за региона. Т.е. излиза по-евтино, ще ти я донеса до вратата какво се казва, и ще е същата каквато можеш да си вземеш от магазина. Онлайн магазините не са отделни търговски "обекти", те са просто допълнителен начин за продажби. Всеки зоомагазин може да си направи онлайн магазин. И това е улеснение за клиентите, които нямат време да обикалят или пък за тези, които си поръчват големи разфасовки. В колко зоомагазина може да си вземете 15кг чувал храна на момента? В най-добрия случай казват, че ще ви го поръчат и може да минете да си го вземете на другия ден. И трябва естествено да разполагате и със собствен транспорт, за да замъкнете чувала в дома си. Така че, аз лично мисля че онлайн магазините са един чудесен начин за пазаруване. Сетих се за още един плюс - след като влезете в един зоомагазин, кажете ми честно, успявате ли да разгледате целият асортимент стока? Едва ли, защото всичко е едно върху друго, поради липсата на място и трябва да попиташ, за да разбереш дали разполагат с даден артикул. В онлайн магазина няма този проблем, всичко е на една ръка разстояние, виждаш, харесваш, купуваш. Доставят ти го до вратата, плащаш си, чиста работа. Пестиш време, което също струва пари.

#23 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 02 March 2009 - 02:50 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в Mar 2 2009, 12:41 PM, написа:

Аз например съм регионален дистрибутор на кучешка храна (няма да кажа марката, за да не бъде реклама)



МОД.

Ти хубаво няма да кажеш марката, но ако искаш да пишеш тук и занапред, махни МАРКАТА дето няма да кажеш от подписа си. Правилата важат за всички. Ако искаш да кажеш добра дума за някой продукт, направи това в темата, създадена специално по въпроса.

User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#24 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 02 March 2009 - 03:02 PM

Добре де махнах я, но не мога да разбера какво става с този форум? Може да се споменават всякакви други марки и не се тълкува като реклама, обаче за определени - и айде заплахи. Аз съм добронамерена, просто се чувствам неравнопоставена.
Мисълта ми беше за онлайн магазините, че те дефакто си представляват нормални зоомагазини, единствено са си намерили и начин за допълнителни продажби чрез онлайн търговия.
Peace.

#25 Потребителят е офлайн   dark_moon Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 24-October 08
  • Location:Добрич

Публикувано: 09 March 2009 - 02:22 PM

извинявай ако нещо съм те засегнала лично но мое предпочитание е да пазарувам от зоомагазин или вет клиника.така мога да се консултирам каква е най подходящата храна за кученцето ми и там където ходя винаги има в големи количества,нищо че съм от малък град.не съм чакала нито за доставка нито за нищо.другото което е когато си взимам от магазин има възможност да ми смесят два вида храна.
User's Signature

обичайте животните и ги имайте за част от вашето семейство.правете това с тях което бихте направили с ваш близък!

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни