Dog.bg Форуми : Ееее ,какво направихте с форума...:(

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ееее ,какво направихте с форума...:(

#21 Потребителят е офлайн   poznai Икона

  • :)
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 11-January 06
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:ротвайлероподобен, питбулоподобен

Публикувано: 23 February 2009 - 10:53 AM

Доколкото съм запознат, старата база си стои, и стария форум би могъл да се пусне за четене.
.., а и аз самия го искам, за да се запозная по-добре с някои от липсващите функции от стария форум.

#22 Потребителят е офлайн   insult Икона

  • свободен радикал
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3974
  • Регистрация: 04-November 05
  • Gender:Female

Публикувано: 23 February 2009 - 11:32 AM

Мислех да не пиша за това, но май все пак няма да пропусна.

Показване на мнениетоmil_, в Feb 23 2009, 10:47 AM, написа:

За съжаление аз също съм от тези, които се чувстват като обрани.
Няма да коментирам платформата, дизайна и функционалността.
Но още недоумявам как eй тъй от вдъхновение всичко се направи презглава. Не беше предупреден никой поне да си запази инфото, което има в ЛС, тук и там.
За съжаление приемам това като демострация какво може да се случи всеки миг от тук нататък и нямам доверие на този форум. Не бих могла да държа никаква ценна информация тук. Страшно ми е болно да го кажа, защото съм вложила неразумно много време в това този форум да е едно стабилно място, където може да се разчита на някаква отговорност.


Аз съм на същата позиция, само че не бих била така любезна като mil_, предполагам, че и Face, така нежно отсвирен 2 постинга по-горе се чувства по същия начин. Вероятно и twofoo, не знам - т.к. достъпът ми до пряк диалог с останалите хора в "екипа" е прекъснат по заповед на щуката.

Нямам нищо против да се правят пари от този форум - прав ви път, вероятно така и трябва да бъде. Отвратена съм обаче от начина, по който хора, прекарали ГОДИНИ онлайн за тази псевдо-кауза са не просто отсервирани, но от тях изглежда се очаква да служат на своя цар и господар. Който впрочем се появи се незнайно от къде, след като години наред повтаряше като мантра: "този форум си е ваш, той не е мой", "ама г-н ХХХ, г-жо УУУ проблеми ли имате, ето ви телефоните на модераторите, аз нямам нищо общо с това", "всичко ще се случва само с гласуване", "трябва да има диалог" и прочее блъвни не значещи нищо, както не значат и нелепите обещания и големи лозунги, издигнати през последната седмица.

Хоп! Появява се Собственикът и решава да затрие всичко с лека ръка без дори да си направи труда да каже - ще се случва това и това. Не, разбира се - това си е негово, той си знае... Е, честитя му от все сърце, пожелавам му успехи и слава. Но също така и да забрави за моята помощ - не говоря от името на всички, вярвам, че и между нас има отчаяни ентусиасти и do-gooders, които да продължат да си дават зор от носталгия и добро сърце.

От друга страна нямам намерение да се отказвам от общуването тук. За толкова много време съм създала достатъчно приятелства и чувствам това място като свое. Дори цялата грозотия и безвкусица на новия форум не ми пречи. Виж за това, че не мога да си следя темите, че не мога да маркирам всичко ново като прочетено наведнъж и т.н. - с това вероятно ще трябва да свиквам, кво му плащаш.

Дори не съм ядосана, което е странно за мен. След толкова години блъскане на главата в стената - "оправи сървъра, моля те", "пренасочи ДайЛапа, моля те", "обади се на Роял за наградите за конкурса, моля те" - и неизменното ГОЛЯМО НИЩО, което е следвало от всички тези молби, като че ли съм изградила добър навик да се съобразявам с dog.bg и неговата цялостна незаинтересованост.

poznai, не чувствай това като някакви нападки срещу себе си. Ти си аз от преди време: някой, който ще си скъса задника от доброволен труд за друг, който сега се прави, че има идея какво върши, а утре ще е друго.

ПП Всички лични бележки, които са ми трябвали за нещо през тия години съм ги изтрила без да ги погледна. За доверие и дума не може да става след като Архивът и Мод-форумът бяха видими С ДНИ и всеки пожелал е чел в тях неща, които уж са били за вътрешна консумация.
User's Signature

Качена снимка

#23 Потребителят е офлайн   Anuk Икона

  • северен вятър
  • Икона
  • Покажи галерията
  • Група: Без дом
  • Мнения: 5391
  • Регистрация: 27-December 07
  • Gender:Not Telling
  • Location:София

Публикувано: 23 February 2009 - 12:05 PM

ами за мен форума е осакатен и това си е
определнео от както е с новата визия
се затормнозявам като го разглждам

според мен напълно безотговорно сменихте всичко

загубиха се почти всчки снимки
ровиш като гламав за да намериш какво е най-новото защото то не се зарежда първо

определено нищо повеченяма да си кача в галерията тук защото незам кога на кого какво ще му хрумне и ще ми затрие всичко
и то БЕЗ ДА ПРЕДУПРЕДИ

#24 Потребителят е офлайн   tedinceto_96 Икона

  • *Фен*
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистрация: 17-June 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 23 February 2009 - 12:09 PM

Не се чувствам в "моя" форум определено, но явно ще се свиква, преди имаше по-малко функции но определено по-важни...

#25 Потребителят е офлайн   endemion Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 18-February 05

Публикувано: 23 February 2009 - 12:18 PM

Insult,просто не знаеш колко си права.През времето когато дог.бг. го нямаше аз също не знам как го намерих напълно отворен.Да ти кажа също четох както от форума който сега го няма вашия модераторския също така и от архива.В последно време ме притискат и мен от БРФК.Става нещо.Предполагам че дог.бг също е притискан. Заплашваха ме Камен и Лайката.Майната им. И тяхното време ще свърши.
Този форум е истинска помия в настоящия си вид.А и каде отидоха толкова афишираните приказки на Нанко,че е създаден само от добри чувства към кучето което умряло докъто оня смешник Нанко чакал такси за да го заведе на баба си в гъза.Тинтири,минтири.Ама и ти добре му го каза,на господин собственика.
Ако нещо се случи с Архива или Мод Форума (примерно изчезне) , а нещо ти трябва от там мога да ти помогна , всичко е копирано ,снимано и запазено. Засега нямам намерение да го разпращам на никой , но ще бъде интересно на доста хора , особенно постовете на Нанко, кой къде му е звънял и за кого е ходатайствал

Желая на Нанко , лек ден и спокойна съвест!

#26 Потребителят е офлайн   poznai Икона

  • :)
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 257
  • Регистрация: 11-January 06
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:ротвайлероподобен, питбулоподобен

Публикувано: 23 February 2009 - 12:33 PM

Относно загубилите се снимки, които се виждаха от стария форум, след "затриването" му, имам някакви надежди, че ако се пусне писмо до фирмата разработчик на този форум, която извърши конвертирането на базата данни и й се посочат несъответствията като невизуализиращи се стари картинки, биха го оправили.

Вече спирам да защитаавм каквото и да било. Явно нещата са по-надълбоко, отколкото съм си мислил и всеки си има разни причини за какво ли не... (голямо изречение)

#27 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 23 February 2009 - 01:15 PM

И освен всичко това, с което и горе писах - съм съгласна, не ми е ясно как ще функционира форума без модове и при тотална загуба на желание у настоящите такива. Особено в Породи. Неграмотна жена, пишеща с 4 и 6 открито препоръчва куче за 500 лв от еди-кой си магазин и аз трябва да пиша 1000 пъти "доклади" докато някой реагира. Но понеже вече било късно, можело само да се изтрие поста.
Аз ходя и врякам срещу всеки, пуснал подобен пост. А се оказва, че няма санкции срещу подобни, няма поддръжка от администрацията, няма снакции. И моите вряканици, на фона на тази политика на форума, се превръщат в дребни заяждания. А в Правилата, онези - премислените и съгласувани с всички модове Правила, изрично пише, че форума ... еди-какво си.
Та по този повод няма да врякам повече, да пишат колкото си искат подобни постове. То и без това по този въпрос всичко е казано, писна ми да повтарям едно и също, че и да се окаже, че форумната политика няма против и не налага санкции за нарушаване на правилата. Онези Правила.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#28 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 23 February 2009 - 08:32 PM

Един лесен въпрос- има ли в момента някакви модове форума?
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#29 Потребителят е офлайн   Zvezdichka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 177
  • Регистрация: 22-July 08
  • Location:София

Икона за мнението  Публикувано: 24 February 2009 - 06:15 PM

Честно казано новият дизайн на форума изобщо не ми допада.И сега форумът ми се зарежда много по-бавно от преди и понякога забива.По трудно ще ми е да го разглеждам по този начин.Липсва ми стария дог.бг. :mellow:

#30 Потребителят е офлайн   goldroks Икона

  • ● -๑- ●
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5064
  • Регистрация: 04-November 07
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 24 February 2009 - 06:23 PM

Показване на мнениетоZvezdichka, в Feb 24 2009, 06:15 PM, написа:

И сега форумът ми се зарежда много по-бавно от преди и понякога забива.По трудно ще ми е да го разглеждам по този начин.

При мен пък е точно обратното.
User's Signature



#31 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 24 February 2009 - 07:54 PM

Показване на мнениетоZvezdichka, в Feb 24 2009, 04:15 PM, написа:

Честно казано новият дизайн на форума изобщо не ми допада.И сега форумът ми се зарежда много по-бавно от преди и понякога забива.По трудно ще ми е да го разглеждам по този начин.Липсва ми стария дог.бг. :mellow:


При мен се отваря много бързо, още повече че в момента в него има над 100 потребителя.

И на мен ми липсва стария, дори най много ми липсва първия форум, но и той, и следващия нямаше как да продъжи да ги има - трябваше да се поддържат технически, а нямаше кой да го направи. За това реших да взема тази платформа - лицензирана, има поддръжка и се надявам всичко с нея да е наред и да я ползваме доста време.

Отново се извинявам за неудобството, но беше наложително.

#32 Потребителят е офлайн   tedinceto_96 Икона

  • *Фен*
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистрация: 17-June 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 24 February 2009 - 08:42 PM

Аз пък не знам какъв е бил по-предния дог.бг :( ... иначе на мен ми се отваря доста бързо, но определено стария дог си ми беше любимец.

#33 Потребителят е офлайн   Rositoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1240
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Шумен

Публикувано: 26 February 2009 - 09:38 AM

Еййй..... Къде са ми албумите в личната галерия? :blink:
Нямам нито една снимка от качените..., а някои ги нямам в компютъра! :huh:

П.с. Кажете ми къде да си намеря снимките?
User's Signature

http://www.vbox7.com/play:d880ab65

Turn the lights down low, take it off, let me show, my love for you is insatiable...

#34 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 26 February 2009 - 10:52 AM

Показване на мнениетоRositoo, в Feb 26 2009, 07:38 AM, написа:

Еййй..... Къде са ми албумите в личната галерия? :blink:
Нямам нито една снимка от качените..., а някои ги нямам в компютъра! :huh:

П.с. Кажете ми къде да си намеря снимките?


При прехвърлянето галериите от стария форум не са се прехвърлили. Ще видя как да се активира стария форум, за да може да си ги вземеш евентуално.

#35 Потребителят е офлайн   Rositoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1240
  • Регистрация: 17-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Шумен

Публикувано: 26 February 2009 - 10:56 AM

Благодаря предварително и се извинявам за неудобството!
User's Signature

http://www.vbox7.com/play:d880ab65

Turn the lights down low, take it off, let me show, my love for you is insatiable...

#36 Потребителят е офлайн   lutova_83 Икона

  • Габи
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1165
  • Регистрация: 12-September 08
  • Gender:Female

Публикувано: 05 March 2009 - 10:42 AM

Уф...не бях влизала поне една седмица във форума и гледам, че "Ново в мойте теми" още не бачка :angry:
Предавам се ........не ми се рови по два часа :unsure:

П.С. Ооо много цикли........пет минути отваря една страница :angry: Не виждам какво му е по доброто на "новия" форум........това циклене продължава.
User's Signature

Качена снимка

#37 Потребителят е офлайн   Toppolinka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 176
  • Регистрация: 05-November 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 05 March 2009 - 11:04 AM

Показване на мнениетоAnuk, в Feb 23 2009, 10:05 AM, написа:

ами за мен форума е осакатен и това си е
определнео от както е с новата визия
се затормнозявам като го разглждам

Много съм съгласна с теб.
Все по-рядко започнах да влизам и все по-често да излизам.
А едно време седях с часове.. :huh:


#38 Потребителят е офлайн   dog.bg Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Root Admin
  • Мнения: 13834
  • Регистрация: 05-July 04
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 05 March 2009 - 01:17 PM

Ако се затрудняването с четенето, ползвайте - Олекотена версия.

Намира се под форума, изключително удобно, лесно и приятно за четене.

Поздрави !

#39 Потребителят е офлайн   tedito Икона

  • Dogo lover
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1544
  • Регистрация: 28-April 06
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Ветеринарна медицина!

Публикувано: 07 March 2009 - 10:47 AM

На мен вече ми се зарежда много добре:)
Не цикли, преди ми трябваха по 5 минути да зареди една страница!
Още немога да свикна с цвета, но и с предишния беше така в началото !

#40 Потребителят е офлайн   Eni Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1306
  • Регистрация: 04-October 04
  • Location:Плевен

Публикувано: 07 March 2009 - 12:08 PM

И на мен не ми допада тая версия на форума, да не повтарям insult, Anuк, lutova_83, Toppolinka и др. Преди буквално тичах към компа вечер, предвкушавайки удоволствието от отварянето на форума, от четенето на темите...........И това всеки божи ден. Сега ми е чужд в тоя си вид, не ми харесва организацията му, влизам по-рядко, при мен също по-трудно се отваря, пък и сигурно ме гони носталгията по стария толкова уютен форум. Не мислех да пиша, но като гледам, не съм единствената, която има подобни мисли.
User's Signature

прочети правилата за подписите

  • (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни