Dog.bg Форуми : Въпрос?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Въпрос?

#1 Потребителят е офлайн   Bebe_mi6ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 21-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Kneja

Публикувано: 22 February 2009 - 09:13 PM

Някой може ли да ми даде информация от къде мога да си взема малко порче родено и гледано в домашни условия или да не е от магазин или някаква борса? Разбира се не търся да се подарява колкото и против да съм за търговията (продаване , закупуване) на животни , просто знам че без пари няма да намеря и толкова много искам да си взема че ще трябва да пристъпя принципите си и да си купя от някъде , но ще се радвам ако не е от магазин или някъде където правят масова търговия с животни :(
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   tedinceto_96 Икона

  • *Фен*
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1770
  • Регистрация: 17-June 07
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 22 February 2009 - 09:21 PM

Защо искаш толкова много животни?

#3 Потребителят е офлайн   Bebe_mi6ka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 213
  • Регистрация: 21-October 08
  • Gender:Female
  • Location:Kneja

Публикувано: 23 February 2009 - 11:18 AM

Ами просто ми харесва да са много , по весело е вкъщи с тях къщата е много голяма тоест те са 3 в един двор и двора е на 2 части също много голям а и ми е по-приятно да си давам парите за храни за животни и за отглеждането им а не за глупости, защото преди това правех като имах пари които незнам в какво да вложа ги давах за глупости , а сега ми е приятно с животните и като се грижа за тях мисля че правя нещо полезно , дори понякога си мисля след няколко години да направя приют за бездомни :P . Незнам защо всички мислят нещо лошо когато човек иска да има много животни , сигурно всеки прави асоцияция че са за някаква полза , но при мен няма полза единственото от което се възползвам от тях е да се грижа за тях от което получавам само положителни емоции и много забавление и тяхната благодарност нищо повече :) . Порче си е КУПИЛА :angry: от ЗООМАГАЗИН :angry: братовчедка ми и като си поиграх 2 мин. с него вече нямах думи те са толкова смешни и забавни , направо си представям с такъв игривко вкъщи колко смях ще е и затова си търся и порче , стават много защото не бих се разделила с нито едно животинче от моите , дори да е най-безпородното или не изглеждащо добре просто си ги обичам всичките и всички те ми дават двойно повече радост а като станат повече и радоста ще се увеличи , ако нямам възможност няма да ги взимам защото ще се мъчат само . Надявам се да съм изчерпала въпроса ти? Ако ти е чудно още нещо питай .
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни