Dog.bg Форуми : Московска стражевая

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Московска стражевая

#61 Потребителят е офлайн   kisiov Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 301
  • Регистрация: 31-December 08
  • Gender:Male
  • Location:Баня обл. Пловдив

Публикувано: 07 February 2009 - 11:48 PM

Ншият съсед има такова куче младо е незнам дали има година но ще го снимам като го изкарва :) и ще кача някоя снимка :)
User's Signature

Качена снимка

Човек се учи от грешките си,а умният човек от своите и от грешките на другите!

#62 Потребителят е офлайн   DCER Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 04-February 09

Публикувано: 12 February 2009 - 09:55 AM

ИМАМ ТАКОВА КУчЕ ГОЛЯМ ХУБАВЕЦ ,ПАЛАВ ДО БЕЗУМИЕ И ТОЛКОЗ ЯК.НА 8 МЕСЕЦА Е И САМО АЗ ГО ВОДЯ НА РАЗХОДКА..........

#63 Потребителят е офлайн   megan67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 741
  • Регистрация: 25-January 08
  • Location:Разград

Публикувано: 12 February 2009 - 03:51 PM

Цитат

ИМАМ ТАКОВА КУчЕ ГОЛЯМ ХУБАВЕЦ ,ПАЛАВ ДО БЕЗУМИЕ И ТОЛКОЗ ЯК.НА 8 МЕСЕЦА Е И САМО АЗ ГО ВОДЯ НА РАЗХОДКА..........

Ха-ха защо ли ;)
пусни снимки,моля :blink:

#64 Потребителят е офлайн   Bonbon4e1510 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 07-September 09
  • Gender:Female
  • Location:Burgas

Публикувано: 07 September 2009 - 09:30 AM

Цитат(danny @ Oct 18 2005, 01:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Към казаното от Furia мога само да добавя, че на няколко руски сайта при въпрос "какво куче да си взема", категорично не препоръчваха породата за неопитни и за деца.


ea_103.gif глупости зависи как го възпита...Когато съм била бебе нащте са си взели московска стражевая хем са я озлобявали да не мислете че нещо ми е направило боже то е било като ангел хранител за мен от какво ли не ме е опазило това куче веднъж докато майка ми се е разхождала с мен и кучето изпуснала ме е но аз есетвено както обикновено първата ми работа е била да се изтрелям към улуцата майка незнаела какво да прави и казала на ку4ето дръж била в шок защото нз как ще реагира кучето да не би да ме метне на карамба ab_041.gif но в край на сметка тамън да изкоча на улицата големия ми пухчо ми скочил отгоре съборил ме и ме затиснал с лапи да не мърдам докато майка ми не дойде ...навирала съм си главата в устата му r_181.gif редовно съм бягала от леглото си и съм се гушкала при него да спа толкова беше добър и миличък наи прекрасното животинче но някфи шибаняци го откраднаха ...дори и след още 16 години пак 6те те помня (Joko)...!!! dh_188.gif така че единствено само от възпитанието зависи аз бих си взела това невероятно жвотно когато порасна и мога да си позволя къща защото си е живо мъчение за тея животинки да се гледат в апартамент

съжеляжам ако някъде съм допуснала правописна грешка но не съм свикнала да пиша на компа с БГ



#65 Потребителят е офлайн   rage1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 607
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 19 October 2009 - 07:56 PM

Някой знае ли дали къде може да се намери такова куче сега?Един познат иска да си вземе,но неможал да намери нищо в интернет(пък и то по обяви не се знае колко е чистокръвно кучето)Ако някой продава или знае някакъв развъдник да пише.
User's Signature

Качена снимка

#66 Потребителят е офлайн   radostin21 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 250
  • Регистрация: 16-March 06
  • Gender:Male
  • Location:гр.Варна

Публикувано: 19 October 2009 - 08:57 PM

Вижте тук:http://moskowwatchdog.blogspot.com/2009/06/blog-post.html ,ако искате и други оферти пишете ми(имам познат въвъ Варна които развъжда московска стражевая)

#67 Потребителят е офлайн   rage1 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 607
  • Регистрация: 21-February 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 20 October 2009 - 10:18 AM

Цитат(radostin21 @ Oct 19 2009, 09:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Вижте тук:http://moskowwatchdog.blogspot.com/2009/06/blog-post.html ,ако искате и други оферти пишете ми(имам познат въвъ Варна които развъжда московска стражевая)

Благодаря,но тази страница не се отваря..казва,че няма такава в блога.Ако може да ми кажете другите оферти,може и на лични.
User's Signature

Качена снимка

#68 Потребителят е офлайн   volk Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 25-May 09
  • Gender:Male

Публикувано: 20 October 2009 - 09:49 PM

http://www.martenbg....index.php/topic,891.2460.html

#69 Потребителят е офлайн   moite.prichini Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 35
  • Регистрация: 10-December 12
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 13 December 2012 - 03:40 PM

Показване на мнениетоnovata, в 18 October 2005 - 11:40 AM, написа:

По-долу пуснах една друга тема - искам кученце
Истината е, че не знам каква порода да е.
Имам две малки деца и ми се иска нашият приятел, домашен любимец да е също толкова игрив като тях, добродушен и не много голям - не мога да си представя играта между 60 кг. "кученце" и 15 кг. дете .
В същото време пък не искам да е мамино глезанче умилкващо се на всеки непознат...
Не знам... s)
Затова съм тук - събирам информация за различните видове породи и се опитвам да открия тази, която би паснала най-добре в нашата семейна среда.


Искам да Ви кажа две неща:
1) Не мисля, че има причина да се боите от играта между 60 кг. "кученце" и 15 кг. дете . ВСЯКО куче, което живее с дете го пази като свое собствено. С родителите може да играе малко по-грубо, но с децата няма начин това да се случи! С кучето те ще бъдат в пълна безопасност, ще можете най-спокойно да пуснете децата сами на разходка с него (но според мен, ако е малка порода куче и срещнат едро агресивно -например немска овчарка- малкото кученце с цел да ограничи достъпа на едрото куче до децата, може да започне да лае и да бъде нападнато. За това е по-добре голяма порода да си вземете) или да ги оставите сами вкъщи за половин-един час и т.н. Противно на страхответе Ви, аз казвам да си вземете голямо куче, защото ако детето тръгне да пада например, кучето ще го подпре с тялото си или ако детето реши да изтича на улицата, кучето ще го бутне с лапи и ще ви сигнализира с лай (една болонка не би могла да предотврати изскачането на улицата). Според мен лабрадор е кучето за вас! Дано съм помогнала! Кажете ни какъв избор направихте :)
2) Щом държите да не е едро куче, бих казала джак ръсел териер, някакъв шпаньол (кокер или бретон), померан, чау-чау, пудел, бигъл, мопс, чар-пей, португалско водно куче
User's Signature

Не всеки човек знае как да обича куче, но всяко куче знае как да обича човек!

#70 Потребителят е офлайн   nicky87 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 41
  • Регистрация: 27-February 14
  • Gender:Female

Публикувано: 16 March 2015 - 08:18 PM

Здравейте.Някой знае ли дали тази порода е призната вече от ФСИ?
User's Signature

Качена снимка

  • (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни