Dog.bg Форуми : Eukanuba - Make A Good Dog Great

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Eukanuba - Make A Good Dog Great Въпроси и отговори Оцени темата: -----

#81 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 27 September 2010 - 10:58 PM

Официално опровергавам написаното по-горе. Надявам се същото да стори и Crime. В противен случай ще поискам разрешение от админа за цитиране на личната ни кореспонденция.
User's Signature

Качена снимка

#82 Потребителят е офлайн   bushkata Икона

  • No brain - No pain
  • PipPipPip
  • Група: Модератори
  • Мнения: 27930
  • Регистрация: 19-May 05
  • Gender:Not Telling
  • Location:Макондо

Публикувано: 27 September 2010 - 11:41 PM

А аз ще помоля Crime да сканира талона. Ако на него пише точно това - то тогава не виждам какво ще се оспорва. Позицията е ясна. Не е нужно цитиране на лична кореспонденция.
Ако на талона не пише нещо подобно - ще се извиня, разбира се.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка
Нали уж някога хората слушали кукувицата, за да разберат колко години ще живеят. Аз по цял ден ги слушам две кукувици от единия орех на другия и обратно, и бая кукания чух, едва ли ще доживея толкова. Но се замислих, че именно хората, които се спират за момент да послушат кукувицата, живеят по-дълго. Защото знам ли, това щастие и спокойствие от ей такива простички неща, сигурно е полезно за здравето.
http://avocett.blogspot.com

#83 Потребителят е офлайн   Archiball Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 532
  • Регистрация: 09-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:жУвотни

Публикувано: 28 September 2010 - 11:22 AM

Пише го. И аз имам талон, утре мога да го сканирам
User's Signature

Качена снимка


"you cannot change the world by saving one animal, but for that one animal...you can change the world."

"Имаме земя, имаме вода... и си правим кал."

#84 Потребителят е офлайн   crime Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 19-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 28 September 2010 - 11:24 AM

За съжаление нямам скенер, но ако никой не го сканира, ще го снимам като се прибера довечера! Пише го наистина, но отпадна това условие! Сега условието е, че можеш да купиш с отстъпка храните само ако го направиш в магазина, от който са ти дали подаръка храна!
User's Signature

Качена снимка

#85 Потребителят е офлайн   Archiball Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 532
  • Регистрация: 09-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:жУвотни

Публикувано: 28 September 2010 - 11:39 AM

Аз явно пропускам нещо. Получих си подаръка (една страхотна книжка, талон и 100 г. храна) по пощата. Имам няколко опции за магазини, следователно в тези магазини мога да закупя храна с отстъпка?
User's Signature

Качена снимка


"you cannot change the world by saving one animal, but for that one animal...you can change the world."

"Имаме земя, имаме вода... и си правим кал."

#86 Потребителят е офлайн   crime Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 19-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 28 September 2010 - 11:46 AM

Да, отивате в някой от тези магазини, попълвате талона, на който има да се пише инфо за кучето ви. Давате им го и те ви дават подаръка 2кг за малки породи (до 10кг в зряла възраст) или 3кг за средни и едри породи. Вземете ли награтата от там, те пазят този талон с инфото за кучето ви и вас и след това можете да закупита само от този магазин храни с отстъпка! Но храна за малки породи нямат налична пакетирана, могат да ти дадат насипна, аз не исках, за това ми казаха да изчакам 20 дни за да доставят пакети! А разфасовките, за които важат процентните намаления са 7.5кг и 15кг. - примерно 7.5 с пиле за дребни породи или 15кг с агне за всички породи! Аз лично ще си деля с някой пакетите, защото моето куче докато изяде 15кг ще стане по-голямо от годинка :db_046:

Ако искате повече инфо пишете ми! Ходих до 4 от подочените магазини, всички ми казаха различно, в единия не знаеха че трябва да ми дават безплатно храна, за това писах на Еукануба и те ми отговориха това което ви написах в общи линии!
User's Signature

Качена снимка

#87 Потребителят е офлайн   Archiball Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 532
  • Регистрация: 09-June 09
  • Gender:Female
  • Location:Варна
  • Interests:жУвотни

Публикувано: 28 September 2010 - 11:55 AM

Много благодаря за инфото. Аз още днес ще отида за чувалче.
User's Signature

Качена снимка


"you cannot change the world by saving one animal, but for that one animal...you can change the world."

"Имаме земя, имаме вода... и си правим кал."

#88 Потребителят е офлайн   crime Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 19-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 28 September 2010 - 10:40 PM

Ето и обещаните от мен снимки:

Прикачена снимка

Въпроснпото изречение е под бялото поле!

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#89 Потребителят е офлайн   elsss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 10-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:Веганство, животни, анатомия, мениджмънт, музика, природа, нощни разходки :) , кулинария , пътуване и други.

Публикувано: 28 September 2010 - 10:55 PM

Това значи ли , че щом не сме си взели кученцето от зоомагазин , няма да получим отстъпка :tb_108: ..... еми ако е така , значи Еукануба подкрепя този "бизнес" :mad: . Мисля , че я имаше и в един черен списък, пуснат тук в сайта, не знам точно как я тестват на животните , може и да има друга Еукануба , но май вече се отказвам от тази храна :cb_034: , въпреки че моя Реми си умира за нея ....... но ако е така , ще мине и без нея!
User's Signature

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.

#90 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 28 September 2010 - 10:59 PM

Показване на мнениетоcrime, в 28 September 2010 - 09:51 AM, написа:

Да, отивате в някой от тези магазини, попълвате талона, на който има да се пише инфо за кучето ви. Давате им го и те ви дават подаръка 2кг за малки породи (до 10кг в зряла възраст) или 3кг за средни и едри породи. Вземете ли награтата от там, те пазят този талон с инфото за кучето ви и вас и след това можете да закупита само от този магазин храни с отстъпка! Но храна за малки породи нямат налична пакетирана, могат да ти дадат насипна, аз не исках, за това ми казаха да изчакам 20 дни за да доставят пакети! А разфасовките, за които важат процентните намаления са 7.5кг и 15кг. - примерно 7.5 с пиле за дребни породи или 15кг с агне за всички породи! Аз лично ще си деля с някой пакетите, защото моето куче докато изяде 15кг ще стане по-голямо от годинка :db_046:

Ако искате повече инфо пишете ми! Ходих до 4 от подочените магазини, всички ми казаха различно, в единия не знаеха че трябва да ми дават безплатно храна, за това писах на Еукануба и те ми отговориха това което ви написах в общи линии!

Аз от 4 години храня само с Еукануба. Въпреки, че никога до сега не съм се сблъсквала с проблемите за които пишете ви разбирам, защото през всичките тези годи си правя експерименти и се обикаляйки магазините и интернет пространството, правейки се на "жълто канарче"стигнах до редица открития. Първо твърде трудно се намират магазини в които се продава тази храна. Обяснението на собствениците е: "тя е скъпа и не върви". Грешно. Липсва реклама, която да обяснява, че всъщност храната е твърде икономична. Втория проблем е, че в магазините където можеш да я намериш има само стандартните неща и то ти ги предлагат насипно. Ако не ползваш дълго време тази храна и не си се научил да познаваш гранулите, повярваите ми със сигурност могат да ви пробутат нещо дето не е Еукануба. За съжаление фирмата вносител има твърде много некоректни "партньори" и трябва да обърне внимание на това дистрибутурите да си следят по-изкъсо контрагента. И като собственик на развъдник и на мен ама никак не ми е изгодно повечето от най-добрите им храни да са в разфасовки от 2,5 или 5 кг. Трябва ми отделно помещение да складирам пакетите. Похвално е, че вече се внася от шампоаните и бласамите в туби, че направо лудвахме с 0,250 мл разфасовки. И да дустрибуторската мрежа е наложително да се разшири, че много забогатяха спедиторските фирми.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#91 Потребителят е офлайн   crime Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 19-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 29 September 2010 - 08:10 AM

Ще можете да си вземете храна с отстъпка! Този проблем е коригиран, просто си го пише, не му обръщайте внимание.... Явно много проблеми са имали, щом още на втория ден от промоцията това беше махнато като условие! Храната и на моето куче се харесва, тя е Канадска и няма нищо общо с българските "рекламни методи и политики "! :)

Един човек ме попита в един от магазините - "струва ли си обикалянето и нервите ви за 2кг храна"! Според мен след всичко наистина не си струва, защото сега трябва и да се чака 20 дни за пакети от храната!
Но въпроса е твърде принципен. Хората с големите породи могат да си облекчат доста месечния разход с тези 30%. Според мен просто не са очаквали такава популярност на промоцията заради това, което каза lidiya, че просто е малко разпространена, не добре рекламирана и твърде скъпа. Не може от магазин1 до магазин2 за едни и същи разфасофки за една и съща храна да има 15-20лв разлика.... А магазините от промоцията нали се сещате от кои тип са :)
User's Signature

Качена снимка

#92 Потребителят е офлайн   cekiko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 27-February 09
  • Gender:Male
  • Location:Sofia
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=1kTx9XbEEuM

Публикувано: 04 October 2010 - 06:01 PM

Бъди с подаръците си от еукануба !
:ba_025:
:rc_036:

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

fhttp://www.foxclub-bg.com/
foxterrier@abv.bg
http://www.youtube.c...h?v=1kTx9XbEEuM

#93 Потребителят е офлайн   crime Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 19-August 10
  • Gender:Female

Публикувано: 04 October 2010 - 07:36 PM

Браво на Бъди :ba_025:
User's Signature

Качена снимка

#94 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 04 October 2010 - 08:54 PM

Честито на Бъди. А Бъди и неговите стопани от къде са? Да сподели някой къде в Пловдив има Еукануба?
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#95 Потребителят е офлайн   cekiko Икона

  • Member
  • PipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 13
  • Регистрация: 27-February 09
  • Gender:Male
  • Location:Sofia
  • Interests:http://www.youtube.com/watch?v=1kTx9XbEEuM

Публикувано: 06 October 2010 - 09:04 AM

Показване на мнениетоlidiya, в 04 October 2010 - 08:59 PM, написа:

Честито на Бъди. А Бъди и неговите стопани от къде са? Да сподели някой къде в Пловдив има Еукануба?

От София
User's Signature

fhttp://www.foxclub-bg.com/
foxterrier@abv.bg
http://www.youtube.c...h?v=1kTx9XbEEuM

#96 Потребителят е офлайн   Цвети Милева Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 272
  • Регистрация: 02-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Асеновград
  • Skype:

Публикувано: 06 October 2010 - 02:21 PM

Лидия, При Карагьозов съм 99,9%сигурна, че има.
Аз напоследък поръчвам по и-нет, но сега забелязвам, че техните разфасовки за по 1 килограм и после директно 7,5кг.Качена снимка Нищо де, ще намеря решение.
User's Signature

Kleinspitz kennel
●THE SMALL STEP●
www.thesmallstep.com

#97 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 06 October 2010 - 05:31 PM

Показване на мнениетоЦвети Милева, в 06 October 2010 - 12:26 PM, написа:

Лидия, При Карагьозов съм 99,9%сигурна, че има.
Аз напоследък поръчвам по и-нет, но сега забелязвам, че техните разфасовки за по 1 килограм и после директно 7,5кг.Качена снимка Нищо де, ще намеря решение.

а какав е адреса на Карагьозов? Аз съм от София, но имам много приятели от Пд, които искат да хранят с Еукануба.
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#98 Потребителят е офлайн   elsss Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 391
  • Регистрация: 10-September 10
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив
  • Interests:Веганство, животни, анатомия, мениджмънт, музика, природа, нощни разходки :) , кулинария , пътуване и други.

Публикувано: 06 October 2010 - 06:40 PM

На д-р Карагьозов адреса е ул. "Сергей Румянцев" №10 , но има и при д-р Петя Коева на ул."Данаил Николаев 43"
User's Signature

Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first.

#99 Потребителят е офлайн   lidiya Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1784
  • Регистрация: 06-January 07

Публикувано: 06 October 2010 - 09:02 PM

Показване на мнениетоelsss, в 06 October 2010 - 04:45 PM, написа:

На д-р Карагьозов адреса е ул. "Сергей Румянцев" №10 , но има и при д-р Петя Коева на ул."Данаил Николаев 43"

благодаря
User's Signature

Качена снимка

Качена снимка

Отмъщението е най-сладко, когато не влагаш чуства и е като доброто вино, поднася се добре отлежало и добре изстудено.

#100 Потребителят е офлайн   nadety90 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 550
  • Регистрация: 19-October 09
  • Gender:Female
  • Location:Пловдив

Публикувано: 06 October 2010 - 10:32 PM

По принцип :) най-евтино излиза от сайт да си я поръчаш, а не от зоомагазин :) .. Пример давам ведна :) в ЗооМания Пловдив :) 1 храна 15кг. = 130лв. :) 1 храна 15кг в сайт е :) 105лв. :) .... малко или много все пак с куриер ти я носят до вратата :) ..
User's Signature

www.luckydogs.alle.bg

  • (9 Страници) +
  • « Първа
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни