Dog.bg Форуми : Право на отговор (по настояване на г-н Попантонов)

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Право на отговор (по настояване на г-н Попантонов)

#1 Потребителят е офлайн   shadow Икона

  • master of puppets
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2761
  • Регистрация: 24-October 05
  • Location:Sofia

Публикувано: 16 March 2009 - 12:46 PM

Показване на мнениетоKOKO_ko, в Mar 16 2009, 10:52 AM, написа:

Едно е вярно: всичките ни договорености бяха само на ниво "разговори". Същото е било обаче и с всички наши спонсори от 1992 година насам, а подобни недоразумения не бяха възниквали досега...Говори се, че дори негативната реклама била реклама в крайна сметка. Е, аз не смятам, че в този случай нещата са такива.

За тези "номера" си има много хубав народен израз, който обаче ще спестя на аудиторията, тъй като е нецензурен.
Дори храните, които внася госпожата, да са добри, от такъв вносител не бих закупила и преоценено пакетче дъвки. Факт.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !
Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Angels_staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 3294
  • Регистрация: 13-May 05
  • Gender:Male

Публикувано: 16 March 2009 - 12:51 PM

КОКО_ко написа:

Уважаеми приятели!

Долното пиша с крайно недоумение от случващото се! За да няма излишни въпроси, ще разкажа накратко за сполетялото ни бедствие, наречено г-жа Попантонова! Вчера (15.03.2009) беше годишното общо събрание на НКР, където г-жа Попантонова бе поканена да присъства за да уточним нейното отдавна договорено спонсорство на Клубен шампионат НКР 2009. Г-жа Попантонова така и не дойде, а това тук пиша след последния си безуспешен опит отпреди няколко минути да се свържа с нея по телефона.

Повече от месец след публикуването на анонса за бъдещия ни Клубен шампионат НКР 2009 и при поканен съдия, в петък получих телефонно позвъняване от г-жа Попантонова, в което с много болка, горчивина и обида в гласа и, ми бяха зададени следните няколко въпроса:

1. " Защо си ме писал ПРЕДСТАВИТЕЛ, при положение че аз съм ВНОСИТЕЛ?"
(мисля, че горе пише именно ВНОСИТЕЛ)
2. "Защо съдията е от Холандия, а не от Германия?"
(никога не е имало такова уточняване)
3. "Защо в дог.бг се говори за всички други марки храни, само не и за моята?"
(в клубния форум на НКР има специална тема относно това кой с какво храни кучетата си и никой не е бил спиран да пише отзиви относно една или друга марка)
4. "Защо аз сега да ви плащам разноските по изложбата, при положение, че никой от НКР не храни с моята храна?"
(на този въпрос мисля, че никой не би могъл да даде смислен отговор)

След няколко безуспешни опита от моя страна да се оправдая, както и да потъна в земята от срам, а също и да обясня, че най-вероятно нашия клуб няма отношение към последните и питания, поканих г-жа Попантонова на вчерашното ни общо събрания за да изясним противоречията помежду ни, доколкото тя вижда такива. В крайна сметка телефонът "прекъсна" и към днешна дата телефонът на г-жа Попантонова "дава свободно" ...

Настоящото пиша, след като наш клубен член се свърза със съпруга на г-жа Попантонова, който в прав текст е казал, "нямаме възможност да спонсорираме клубния шампионат НКР 2009". Мъжка приказка, това поне.

Едно е вярно: всичките ни договорености бяха само на ниво "разговори". Същото е било обаче и с всички наши спонсори от 1992 година насам, а подобни недоразумения не бяха възниквали досега...Говори се, че дори негативната реклама била реклама в крайна сметка. Е, аз не смятам, че в този случай нещата са такива.


Уважаеми приятели,

Така поднесената информация от KOKO_ko , не отговаря на хронологията на предварително проведеният телефонен разговор .
Обявяването за спонсор на Клубната изложба 2009 , е направено преди да бъде постигната окончателна договорка за размера на сумата .

Условията които ни бяха поставени бяха да заплатим и доставим :
- самолетният билет на съдията
- пребиваването му - хотел
- купи от 1 до 4 място, за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 купи
-храна / чували /от 1 до 4 място за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 чувала
- дипломи
- каталог и номера

След първия телефонен разговор с KOKO_ko , когато той вече беше публикувал информацията , направената калкулация показа разчет на една много голяма сума.Беше отговорено, че при тези условия ние не можем да бъдем спонсори.Публикуваното инфото продължаваше да седи .
Не сме канени на ОС на НКР , както това направиха от БОГОК .
Разговарях с д-р Чернева на 13.03.2009 год.и казах, че при тези финансови условия не можем да бъдем спосори на НКР за 2009 год.

Отосно организацията и договорките със спонсорите , ще допълня че преди да има подписан договор за спонсорство не е редно да се разпространява каквото и да е информация.

С уважение
Любомир Попантонов

#3 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 16 March 2009 - 01:17 PM

Пиша това мнение също с крайно недоумение от случващото се.
Поста ми е във връзка с мненията на KOKO_ko, които са доста противоречиви и лицемерни. Разбирам че г-жа Попантонова е решила да спонсорира клубният шампионат на НКР 2009, знаейки много добре че за това ще трябва да отдели една доста голяма сума от бюджета си. Да покрие всички разходи относно съдия, награден фонд и т.н. От страна на г-н KOKO_ko тя срещна пълно неуважение. Самият г-н толерира показно човек, който и чиито приятели и поддръжници изсипаха много кал върху Попантонови.

КОКО_ko написа:

Аз специално пазарувам само "наживо" и само от борсата на Иво Стефанов - както аксесоари, така и храни. Горещо ти ги препоръчвам!


След това същият този господин KOKO_ko ме заплаши с бан, задето съм написала мнение в Клубния Ротвайлер форум и в подписа ми е присъствала същата тази марка, която ще спонсорира НКР 2009.

КОКО_ко написа:

МОД.

Ти хубаво няма да кажеш марката, но ако искаш да пишеш тук и занапред, махни МАРКАТА дето няма да кажеш от подписа си. Правилата важат за всички. Ако искаш да кажеш добра дума за някой продукт, направи това в темата, създадена специално по въпроса.


Такова лицемерие не бях виждала. Поне малко уважение можеше да прояви към "марката", която ще изсипе хиляди левове за провеждането на клубният шампионат на НКР.
В крайна сметка излиза, че самият г-н КОКО_ko e виновен за това, което се случи. MERADOG няма да бъде спонсор на тази изложба. Нека останалите членове на клуба да винят този човек за провалянето на финансирането на клубната им изложба. Поради липсата на неговата дипломатичност и добър тон се стигна до това положение. Надявам се НКР да намерят друго решение и друг финансов източник и им пожелавам успех!

С уважение: Весела Видева

#4 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2009 - 02:37 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в Mar 16 2009, 11:17 AM, написа:

Надявам се НКР да намерят друго решение и друг финансов източник и им пожелавам успех! С уважение: Весела Видева


Амин! Дай Боже!
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#5 Потребителят е офлайн   TORMENTOR Икона

  • First Duke of Tormentor
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5557
  • Регистрация: 21-October 05
  • Gender:Male
  • Location:Силистра

Публикувано: 16 March 2009 - 03:33 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в Mar 16 2009, 11:17 AM, написа:

Самият г-н толерира показно човек, който и чиито приятели и поддръжници изсипаха много кал върху Попантонови.

С уважение: Весела Видева


Брей мамка му, какво изказване - какво чудо! :zz_231:

Трябва ли да разпознаем кой е този "толериран показно" от г-н Орлин Миланов
човек, който и чиито "приятели и поддръжници" били ИЗСИПАЛИ нещеш ли МНОГО КАЛ
върху МНОГОУВАЖАВАНИТЕ, особено напоследък развъдчици и спонсори сем.ПОПАНТОНОВИ?
User's Signature

"TORMENTOR" Kennel . 7500 Silistra (BULGARIA) . +359.887.798.427

Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   КАСТРО Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 303
  • Регистрация: 02-November 05

Публикувано: 16 March 2009 - 05:02 PM

Показване на мнениетоTORMENTOR, в Mar 16 2009, 02:33 PM, написа:

Брей мамка му, какво изказване - какво чудо! :zz_231:

Трябва ли да разпознаем кой е този "толериран показно" от г-н Орлин Миланов
човек, който и чиито "приятели и поддръжници" били ИЗСИПАЛИ нещеш ли МНОГО КАЛ
върху МНОГОУВАЖАВАНИТЕ, особено напоследък развъдчици и спонсори сем.ПОПАНТОНОВИ?



Брей мамка му,

Ти като какъв се явяваш ТУК, какви са тези глупости които си написал?!

За спонсорството - еми не се обявява спонсорство преди да са ясни всички условия по него!

Няма да остане клуба без спонсори!

Това тук е някаква боза от неразбирателства, която дава възможност на някакви неясни субекти да покажат устата от калта и да избълват смесица от храчки и мътилка с неясна цел!

#7 Потребителят е офлайн   Mahorec Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 384
  • Регистрация: 20-March 08

Публикувано: 16 March 2009 - 06:18 PM

То е ясно,че клубен шампионат 2009 няма да има.Подготвяйте се за до година. :flagbg:

#8 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 16 March 2009 - 06:45 PM

Показване на мнениетоVesela_5, в Mar 16 2009, 11:17 AM, написа:

Самият г-н толерира показно човек, който и чиито приятели и поддръжници изсипаха много кал върху Попантонови.

Ако не посочите конкретни факти и имена, това си остава клюка. Аз съм и приятел и поддръжник, но никога не съм злепоставял марката, която представлявате, а може би трябваше? На мен ми се струва, че калта идва в обратна на казаната посока.


МОД.

След като многократно ми бе натяквано от сем. Попантонови, си направих труда да проверя какво се крие под безсмисления ти на пръв поглед подпис. Оказа се, че това ([img width=400 height=77]http://img255.images...rbuldog1mn3.jpg[/img]) наистина е активна препратка към фирмен сайт за храни. Ще те помоля да го махнеш оттам, ако искаш да пишеш в този форум. Правилата важат за всички.

User's Signature

Качена снимка

#9 Потребителят е офлайн   Angels_staff Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 3294
  • Регистрация: 13-May 05
  • Gender:Male

Публикувано: 16 March 2009 - 07:49 PM

В полемиката по този спор за коректност ще отбележа още един път , че никога не е поеман ангажимент за спосориране на Шампионат 2009 , от наша страна.
От един разговор , бяхме определени за спосори с изисквания, които никой не може да изпълни в тези параметри от фирмите вносителки на храни в България .Никой никога не е канил представител на фирмата на събрание на Клуба ви.

Условията които ни бяха поставени бяха да заплатим и доставим :
- самолетният билет на съдията
- пребиваването му - хотел
- купи от 1 до 4 място, за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 купи
-храна / чували /от 1 до 4 място за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 чувала
- дипломи
- каталог и номера


Някой има ли реална представа на каква приблизителна стойност възлиза наложеното искане за спонсорство ? пояснение за храната / 12 чувала от 1 кг. , 12 по 4 кг , 12 по 7,5 кг , 15 по 15 кг/ за купите реда е същия ...

И тук идва веселата част , ау ама вие се отказахте , как да откажеш нещо, което никога не си договорил или приел ? Появяват се никове, които нямат нищо общо с Клуба и започват едни ''хвалебствия''......

Не може, с телефонен разговор да те определят за спосор , макар изрично да си подчертал, че всичко трябва да се договори в нормални размери ,защото тези условия са неизпълними.

Един съвсем обикновен проблем между Клуб и фирма вносител се представя в некоректна светлина , без да е имало каквито и да е ангажименти и от двете страни.

П.П- Тъй като в клуба който членувам , се провеждат Национални изложби от 1993 год , а от 2001 аз съм отговарял за организирането им , искам да кажа, че Клубът ни е поемал определени ангажименти към спонсора , които ние сме изпълнявали , но никога не сме искали невъзможното от тях.
Сигурен съм , че Клубен Шампионат 2009 ще има , традицията ще се спази , ще бъде намерен Клубен спонсор , който ще осигури едно нормално финансиране , а не такова каквото бе поискано от нас.
За мен темата е изчерпана,няма да участвам повече в нея.
Успех !!!


Клубен спосор на БККАСТ за 15 Национална спциалка ще бъде многоуважаемия г-н KOKO_ko , Очаквайте скоро подробности ........ е само се шегувам .

#10 Потребителят е офлайн   Vesela_5 Икона

  • Afrodita of Angel's staff
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2664
  • Регистрация: 28-April 07
  • Gender:Female
  • Location:Бургас
  • Interests:American Staffordshire Terrier
  • Skype:

Публикувано: 16 March 2009 - 08:34 PM

vlado zoo написа:

Ако не посочите конкретни факти и имена, това си остава клюка. Аз съм и приятел и поддръжник, но никога не съм злепоставял марката, която представлявате, а може би трябваше? На мен ми се струва, че калта идва в обратна на казаната посока.


С цялото ми уважение, vlado zoo, но след всяко мое мнение ти си следващия писал. И реагираш като "гузен негонен бяга".Никой не е визирал теб, но ти сам се слагаш навсякъде. Факти и имена има само в съда, но все пак ако искаш мога да ти пратя около 10-15 мои лични съобщения, за да видиш за какво става въпрос. Никой не иска да злепоставя която и да е марка. Лошото е когато една марка се толерира, а друга се пренебрегва. В тази тема не става въпрос за вечната конкуренция при марките, а за неизяснено спонсорство. Спонсорство реално е предложено, но някой е решил че подадената ръка трябва да я отхапе чак през кръста. Неуважението е нещо, което не може и не трябва да се преглъща и приема. Peace относно марките. Мисля че въпроса се изясни, и както казах пожелавам на НКР да намерят друг спонсор и да проведат шампионата си тази година.

#11 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2009 - 11:11 PM

Аз пък от цялата интифа разбирам, че се е получило едно объркване, но чак подадената ръка да е отхапана до кръста, това е меко казано пресилено. Да изкарвате Орлин Миланов като някой издевател ... моля Ви, несериозно е. Убедена съм, че причината е едно недоразумение от двете страни, а не извиване на ръцете на спонсора.

Клубен шампионат през годините е имало и ще има!

НКР е минал през доста перипетии, за да не се справи с проблема - спонсори. Въпрос на време е и точните хора!

Vesela_5, не храня лоши чувства към теб, но не ми стана ясно какво общо има мнението ти от друга тема с тази за спонсорството?!? Повдигаш въпрос не на място, но ще ти отговоря, че в другата тема не прецени мнението си (ще ми се да вярвам, че е така) , което както и да го погледнеш си беше: Очаквайте сайта ми на храната, която предлагам чрез интернет и можете да се свържете с мен. Във форума може да се коментира храна, но твоя пост си беше чиста реклама и набиване в очите на марка, която ти вади хляба.
Има разлика да коментираш като клиент и дистрибутор в обща тема.
Провилата са такива! :mc_004:
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#12 Потребителят е офлайн   azzzy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 277
  • Регистрация: 26-March 08
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2009 - 11:18 PM

Весела определно не прелага никаква храна, всъщност не е дистрибутор на абсолютно нищо :) А за сайта защо да не се похвали?

Иначе по темата, доколкото виждам страните са съгласни, че станалото е недоразумение :fc_026:

#13 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 March 2009 - 11:56 PM

Показване на мнениетоazzzy, в Mar 16 2009, 11:18 PM, написа:

Весела определно не прелага никаква храна, всъщност не е дистрибутор на абсолютно нищо :) А за сайта защо да не се похвали?

Иначе по темата, доколкото виждам страните са съгласни, че станалото е недоразумение :fc_026:


Весела каква е, не това е темата, нали? Позволих си реплика, защото по-напред някой е решил тук да си разчиства сметките за нещо, което той сам е нарушил преди време.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#14 Потребителят е офлайн   vlado zoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1818
  • Регистрация: 12-February 07
  • Gender:Male
  • Location:Sofia

Публикувано: 17 March 2009 - 12:12 AM

Показване на мнениетоVesela_5, в Mar 16 2009, 07:34 PM, написа:

С цялото ми уважение, vlado zoo, но след всяко мое мнение ти си следващия писал. И реагираш като "гузен негонен бяга".

Наистина не е по темата, ама след като сама говориш за приятели и поддръжници, аз се включвам, без да съм гузен, че съм в тоя кръг. Не знам какви договорки сте имали с Орлин, ама айде не забърквай и нас пак. Почва да става опасен рецидив. Имате си парче от баницата и ако не можете да си го вземете, не сме ние виновни.
User's Signature

Качена снимка

#15 Потребителят е офлайн   Mahorec Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Изгонени
  • Мнения: 384
  • Регистрация: 20-March 08

Публикувано: 19 March 2009 - 09:33 PM

Какво стана, тази година клубен шампионат ще има ли?

#16 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 08 October 2009 - 08:13 AM

Цитат(Angels_staff @ Mar 16 2009, 08:49 PM) <{POST_SNAPBACK}>
В полемиката по този спор за коректност ще отбележа още един път , че никога не е поеман ангажимент за спосориране на Шампионат 2009 , от наша страна....

Условията които ни бяха поставени бяха да заплатим и доставим :
- самолетният билет на съдията
- пребиваването му - хотел
- купи от 1 до 4 място, за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 купи
-храна / чували /от 1 до 4 място за всички класове мъжки и женски , мъжки и женски клубен и победител на специалката - 51 чувала
- дипломи
- каталог и номера


Някой има ли реална представа на каква приблизителна стойност възлиза наложеното искане за спонсорство ? пояснение за храната / 12 чувала от 1 кг. , 12 по 4 кг , 12 по 7,5 кг , 15 по 15 кг/ за купите реда е същия ...



Та така, уважаемо семейство Попантонови...незнайно как и незнайно защо за поредна година се състоя Клубният шампионат на НКР...

оказа се, че ей така, просто в един разговор, без никакви писмени договорки и пр. бумащина, успяхме да "ПРИНУДИМ" все пак симпатичните колеги от HAPPY DOG да станат спонсори на нашия 12 Клубен шампионат и то при същите непоносими условия, цитирани по-горе ... чудя се, дали ще има смисъл ако припомня една стара мъдрост: Хората се познават не по големите им уста, а по големината на делата, които вършат!...

Оставам с най-добри чувства и пожелания да върви бизнеса, като се надявам искрено да умножите многократно "спестеното" от отказаното спонсорство за НКР.
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

#17 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 14 October 2009 - 11:35 AM

Цитат(KOKO_ko @ Oct 8 2009, 09:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
... Хората се познават не по големите им уста, а по големината на делата, които вършат!...

Амин!
... и шампионат имА ...
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни