Dog.bg Форуми : Кучила в развъдник ' Bossilek'

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Кучила в развъдник ' Bossilek'

#21 Потребителят е офлайн   celt Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 23-January 10

Публикувано: 23 January 2010 - 10:13 PM

щом не вярваш се обаждаш питаш и после пишеш и да трябва да разбират за да знаят какво куче си взимат а не да ме питат след пет години дали ще ги изяде кучето защото така са чували защото такива писачи които пишат без да знаят са го написали това нещо и същите като тях го четат и после и те пишат че обявите са ментета

#22 Потребителят е офлайн   kitana Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 888
  • Регистрация: 11-March 08

Публикувано: 23 January 2010 - 10:46 PM

Нещо не разбрах,но както и да е.Може би е заради липсата на препинателни знаци.
Аз мисля,че спора е излишен и спирам дотук.Вместо да се радвате,че хората следят за такива обяви и не ги толерират,Вие подскочихте като ощипана госпожица.Ех,ама че чуфстфителни хора имало ...
Както и да е,отново.Да са живи и здрави малките и да си намерят отговорни и знаещи стопани!
User's Signature

Конформизъм е промяна на поведението,чрез която индивидът отговаря на натискa на групата,опитвайки се да е в съгласие с нея,като приема предложени или наложени норми.
Тази промяна минава през отрицание на някои предишни позиции и води до самоодобрение чрез приемането на новите.

#23 Потребителят е офлайн   celt Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 8
  • Регистрация: 23-January 10

Публикувано: 28 January 2010 - 02:05 PM

още снимки на малките днес им станаха родословията

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#24 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 31 January 2010 - 10:15 AM

wub.gif wub.gif wub.gif Сладурчета! Добри стопани им пожелавам.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#25 Потребителят е офлайн   zahoo Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 120
  • Регистрация: 19-August 09
  • Gender:Male

Публикувано: 25 September 2010 - 10:26 PM

В момента в интернет има обяви за актуално кучило в развъдника, интересно защо не е представено нито тук нито на сайта на БОСИЛЕК . . .

#26 Потребителят е офлайн   kolegaggg Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 10

Публикувано: 25 December 2010 - 03:33 AM

Здравейте всички,днес е КОЛЕДА-един от най хубавите ни празници,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички който обичаме тези мили наши приятели по добри и от хората понякога само дето не могат да ни проговорят.Пиша в този форум защото миналата година точно на този ден се разделих с моя най-добър приятел ВАГУТ-четири годишен ротвайлер.Беше на 50 дни когато ми го подариха,бяхме много привързани един към друг,не минаваше нито ден без да сме били заедно минимум 2 часа независимо по кое време на денонощието ще се прибера от работа,беше ми третото дете,но........... Преживяхме го много тежко цялото семейство,за втори път се чувствах така-след смърта на майками и сега.Бях се зарекъл да не взимам никакви кучета,но всички от семейството ми ме разубеждаваха дълго време.......и май че успяхя.Понеже съм фен на ротвайлерите-бих приел едно момченце на 2-3 месеца,ако на някой са му в тежест и не може да се грижи за всички.

#27 Потребителят е офлайн   MyDuality Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 928
  • Регистрация: 15-July 10
  • Gender:Female
  • Location:софия
  • Skype:

Публикувано: 25 December 2010 - 11:17 AM

Показване на мнениетоkolegaggg, в 25 December 2010 - 02:38 AM, написа:

Здравейте всички,днес е КОЛЕДА-един от най хубавите ни празници,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички който обичаме тези мили наши приятели по добри и от хората понякога само дето не могат да ни проговорят.Пиша в този форум защото миналата година точно на този ден се разделих с моя най-добър приятел ВАГУТ-четири годишен ротвайлер.Беше на 50 дни когато ми го подариха,бяхме много привързани един към друг,не минаваше нито ден без да сме били заедно минимум 2 часа независимо по кое време на денонощието ще се прибера от работа,беше ми третото дете,но........... Преживяхме го много тежко цялото семейство,за втори път се чувствах така-след смърта на майками и сега.Бях се зарекъл да не взимам никакви кучета,но всички от семейството ми ме разубеждаваха дълго време.......и май че успяхя.Понеже съм фен на ротвайлерите-бих приел едно момченце на 2-3 месеца,ако на някой са му в тежест и не може да се грижи за всички.


Неможеш да пуснеш този пост в тази тем ...няма никаква логика ... това е представяне на кyчило от развъднит , от там не подаряват кучет , а и най-малкото ако видиш бащата на тези кучета Дънди ще ти стане нейдобно, че си пуснал този пост .... безценно куче ... аз по-хубав рот не съм виждала от него !

Показване на мнениетоvalnata, в 25 December 2010 - 05:07 PM, написа:

Гледай си снимките и спри да просиш.. Такова куче никой няма няма да ти подари-ЗА Щастие :ab_041: По коментара ти в една друга тема(за онези 200-300 евро) си личи, че хабер си нямаш за цените в развъдниците(знаеш ли що е туй развъдник?!) и изобщо в отглеждането на куче. :wb_052:

Поне недей да цапаш-просиш във всички теми.. :ea_103:


Предполагам 4е незнае ... а и дънди не е просто рот , тои е изклу4ителен (виждала съм го на живо)... от което следва и бебетата да са такива , 4е и по-добри
User's Signature

Качена снимка

#28 Потребителят е офлайн   kolegaggg Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 10

Публикувано: 25 December 2010 - 04:44 PM

Не знам как да кача мойте снимки-за да ти стане на теб"нейдобно".

#29 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 25 December 2010 - 06:02 PM

Гледай си снимките и спри да просиш.. Такова куче никой няма няма да ти подари-ЗА Щастие :ab_041: По коментара ти в една друга тема(за онези 200-300 евро) си личи, че хабер си нямаш за цените в развъдниците(знаеш ли що е туй развъдник?!) и изобщо в отглеждането на куче. :wb_052:

Поне недей да цапаш-просиш във всички теми.. :ea_103:

#30 Потребителят е офлайн   kolegaggg Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 25-December 10

Публикувано: 26 December 2010 - 04:02 PM

Ако това на снимката ти е кучето :re_037: -тогава ми е ясно що е туй-развъдник и онуй отглеждане на помияри.

МОД.

Молим те да сдържаш нервичките, както и лексикалните си напъни и оценки относно непонятни за теб неща. Да не пропусна да се самоцитирам: "помияри" са само някои хора, кучетата тук наричаме "безпородни" или "мелези" в краен случай. Ако твоето е било такова, не си го изкарвай на нас.

Приеми тирадата ми като съвсем добронамерено, но второ и последно предупреждение към теб. Харесва ти, или не - тук няма кой да обърне внимание на жалостивите ти рефрени...

Остани си със здраве и намери друго място за коледна просия!


#31 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 26 December 2010 - 04:25 PM

не всеки си купува куче от развъдник,няма нищо срамно в това да отглеждаш нечистопородно куче,напротив прави чест.Срамното е да просиш да ти подарят куче от развъдник :dry:
МОД да изтрие излишните мнения,да не цапаме темата :rc_036:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#32 Потребителят е офлайн   valnata Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1326
  • Регистрация: 28-January 10
  • Gender:Male
  • Location:Варна

Публикувано: 26 December 2010 - 04:29 PM

Показване на мнениетоkolegaggg, в 26 December 2010 - 03:07 PM, написа:

Ако това на снимката ти е кучето :re_037: -тогава ми е ясно що е туй-развъдник и онуй отглеждане на помияри.


Нищо не ти е ясно.. Ако беше, нямаше да просиш точно в тези теми-на Клубните кучила. :ab_041: Спри да се надяваш и най-добре си вземи кученце-играчка. :re_037:

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни