Dog.bg Форуми : Konna ezda v sofia

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Konna ezda v sofia

#1 Потребителят е офлайн   Doni13 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 32
  • Регистрация: 28-July 05
  • Gender:Female

Публикувано: 01 November 2005 - 01:11 PM

Zdraveite lubiteli na konnia sport,
Az ot dosta vreme hodia na ezda v borisovata gradina, konnata baza na EGIDA. I plashtam za 1 mesec 200 lv ( 12 puti po 30 minuti ) . I malko mi idva mnojko de. Ima li okolo sofia hubavi i malko po evtini konni bazi?
mersi predvaritelno

#2 Потребителят е офлайн   liter bebe Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 182
  • Регистрация: 19-August 05
  • Location:Bozurishte

Публикувано: 01 November 2005 - 01:16 PM

конна база др.Крум Лекарски божурище.10лв за 45 мин. b)
User's Signature

Bianko....Bruno....Blue.....My love!

#3 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 01 November 2005 - 11:55 PM

az sam ot Shumen i trudno moga da ti pomogna,no ot tva koeto znam na Han Asparuh...ima ot 10lv do 20lv (v zavisimost v koi klub otide6)Ako iska6 vlez v http://clubs.dir.bg/...62&Board=horses !!! b) Tam ima hora koito mogat da ti pomognat...mejdo drugoto na Finalite za kupa BG minalata sedmica na treto mqsto v klas "L" stana edna sastezatelka ot EDIGA Adriqna Dobreva s Rapira,moje bi si q vijdala... r) b) !!!Kobilkata e edna sivi4ka,prili4a na arabka malko... b)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 03 November 2005 - 12:27 PM

Страхотно, винаги съм искала да яздя кон, но ... не ми се смейте много, никога не съм се качвала! s) Някой знае ли къде се организирват тук в София конни надбягвания или разни други състезания???
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#5 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 03 November 2005 - 05:35 PM

Poprincip konnite nadbqgvanie se pravqt krai Sofiq,v Bankq,a sastezaniqta po preska4ane na prepqtstviq v Han Asparuh... b) b) b) !!!No skoro nqma da imaaa... a) s) s) s)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#6 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 04 November 2005 - 11:10 AM

Ех, жалко! А има ли специални периоди, в които се провеждат състезанията? В смисъл примерно сега зимата, правят ли се? Или това е сезонен спорт и не винаги се практикува?
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#7 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 04 November 2005 - 04:07 PM

Ami poprincip ne e sezonnen sport,trenira se celogodi6no,no perioda na sastezaniqta zapo4va ot okolo fevroari-mart do kraq na oktomvri!!!Za6to vse pak konete sa ska4ali cqla prolet i lqto,i esen dori,i nqma kak trqbva malko da si po4inat pone prez zimata... super !!!Poprincip po koleda se pravi 6ou,pone v Shumen de neznam za drugite gradove,i togava se ska4a..i posle po4ivka 2-3 meseca.No estestveno ne palna po4ivka ami prosto leka ezda... b)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#8 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 04 November 2005 - 08:15 PM

Супер, благодаря за инфоро! А не искаш ли да разкажеш малко повече ти как си започнала! И през какви етапи си минала, докато стигнеш до състезанията! На мен лично ще ми бъде много интересно :-)
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#9 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 04 November 2005 - 10:34 PM

Ami moje konkretni vaprosi,za6toto e mnogoo dalgo...i 6te se otek4ite..pak i neznam ot kade da zapo4na tova be6e predi 6 godini... b) b) !!!No na kratko:Za prav pat otidoh na na6ata konna baza s edna priqtelka kogato bqh 2-ri klas...zqdih blizo godina i to4no kogato 6tqha da me puskat da qzdq sama i se razbolqh i nqma6e kak da qzdq... s) Be4e mi ZABRANENO a) a) !!!Sled okolo godin kogato bqh ve4e 3-ti klas zapo4nah otnovo bez na6ite da znqt (ei taka tajni4ko samo),no estestveno sled vreme razbraha..to nqma kak porosto(po zakonite na Marfi...hahah)!!!I po4nah da hodq tam s ba6ta si...i taka okolo 3 godini,no ne mnogo seriozno 1 ili 2 pati v sedmicata...No 2003 zapo4nah da se zanimavam mnogo seriozno s tozi sport,i togava be6e parvoto mi sastezanie po konnen sport v Arbanasi...po obezdka(tam kara6 konq da pravi uprajnenie ot bukva do bukva.. b) )...na sledva6tata godina 2004 pak imah sastezanie,no tozi pat na sobstven teren v Shumen...pak po obezdka..I edva tazi godina zapo4nah da ska4am ise predstavih dosta dobre (ne 4e "sromni4a",no prosto imah kon koito be6e MLAD,a ska4a6e mnooogo hubavo,vade6e se ot vsi4ki polojeniq bez da buta,a imanno kobilata mi vizantiq,koqto mi e i na avatara... b) b) )

Ami tova e ob6to vzeto moqta istoriq nadqvam se da ne ste se otek4ili.... b) b)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#10 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 05 November 2005 - 10:59 AM

Ееее, глупости, на мен ми е интересно! Аз също винаги съм мечтала да яздя кон и да се занимавам стези животни, но ... по стечение на съдбата може би никога не съм имала шанса. А и може би аз самата съм си виновна, като не съм проявила повече инициатива. Затова сега ти се радвам, понеже си успяла и правиш точно това, което най-много обичаш! Успех и занапред! А ако се сетя нещо да те питам, ще пиша! :-)
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#11 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 06 November 2005 - 07:44 AM

Radvam se!!! b) b) b) b) !!!Az pak dokato ne otidoh tam nikoga ne sam si mislela za kone i kak iskam da gi qzdq,moje bi za6toto sam bila malka,a sega imam tazi vazmojnost!!!V konniq sport ima edin problem,4e vednaj vleze6 li v nego ...trudno ti e da se otarve6...az (pone za sega),nikoga ne sam sajelqvala 4e sam po4nala da qzdq... b) b) !!!
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#12 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 06 November 2005 - 08:22 PM

Ооо, не се и съмнявам! Как може човек да работи с тези невероятни животни и да иска да се откаже след това?!?!? Почти невъзможно, а? :-)))
А имате ли с Византия някакви награди от състезанията в които сте участвали?

User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#13 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 06 November 2005 - 09:19 PM

Ami ima da ti kaja,za6toto ima mnogo lo6i hora po razli4nite bazi i se prinujdava6 prosto da se mahne6 za6toto ti e pisnalo da se zanimava6 s tqh...i az 6tqh da se otkazvam na nqkolko pati za6toto seki gleda da te precaka NN NN NN NN !!!!!
Ami az na kvalifikaciite na kupa BG stanah parva oba4e imaem samo puzetka,za6toto tova be6e samo kvalifikaciq... s) !!!A na finalite....ot 40 konq bqhme na 10 mqsto,a te nagrajdavaha do 8,na kosam se razminah...ama ni6to,az na kobilata mi izooob6to ne moga da i se sardq za6toto tq dade (bukvalno) vsi4ko ot sebe si... r) !!!I nikoga nqma da go zabravq...za6toto vsi4kite gler6i bqha ot men,a ne ot Vizantiq....no nali znae6 4e 4ovek se u4i ot gre6kite si.. super
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#14 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 07 November 2005 - 10:29 AM

Така е, разбира се! Радвам се за вас, дано за вбъдеще още по-големи успехи имате и никога не се отказвай! Ако този спорт ти носи истинското удоволствие от това да се занимаваш с нещо, то тогава бори се докрай! Пожелавам ти успех от сърце! Наистина! w) super И давай разкажи нещо интересно, някоя смешна случка например l)
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#15 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 07 November 2005 - 01:35 PM

Ама ...много интересни случки...поне за мен...смешни има...Дааааа,как щях да забравя...Последния път като паднах от Византия на 06.09.05 (malko predi daskalo) и се отрепахме много жестоко...ние попринцип 115 не са ни проблем,оба4е този ден какво стана и скачаме едни кавалети (НИСКИ) 75см,точно.И тя като се спана на горния и като паднахме на калбета и двете,стана крака кон,крака човек...абе много забавно ни беше...Те хората много се изплашиха,защото си помислиха че ме е затиснала,а тя само малко ми легна върху крака...но тя веднага стана,а аз между задните и предните й крака се озовах на бързо.Обаче тя стои и не мърда докато аз не се дръпна да не ме удари случайно!!! bl) И тогава много ме зарадва,защото тя е много кисела и не дава да я закачаш нито в бокса нито никъде...обаче тогава разбрах,че държи на мен.....
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#16 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 07 November 2005 - 07:58 PM

Еееееее, това е страхотно! Да знаеш, че все пак можеш да имаш доверие на коня и да си сигурна в това, което правите! Супер, добре че не е било лошо падането и че сте се справили така професионално super
А от колко време си с Визанития? А има ли разлика м/у конете, които се използват само за надбягвания и тези, които са само за скокове??? Тоест в характера нещо, подбират ли се, ... едните май са по-неспокойни ... и аз не знам точно, бегли неща просто съм чувала! :-)

User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#17 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 07 November 2005 - 08:14 PM

E 4ak profesionalno!!!
Ami ima razlika da ti kaja golqma ,tezi kone koito sa bqgali kato gi izvede6 na pistata ili v poleto varvi gi spiraj,dokato s tezi kone koito sa za ska4ane ne vinagi e taka ima gi i takiva est. no ne vsi4ki.... b) Vizantiq naprimer navsqkade mi e mnogo spokoino,ama ima kone koito nqmat odarjane,kato drugiq mi kon Viking,hem e za konkuri-pik!!!S nego kakvo darpane be6e nqmam dumi,skasa mi racete posledniq pat,ama i toi inatest darpa,ama az o6te po inatesta i 2 pati pove4e darpam i takiva ne6ta ob6to vzeto,zavisi ot hrektera na konq.... b)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#18 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 09 November 2005 - 11:12 AM

А тези коне всъщност твои ли са или просто работиш с тях и затова така ги наричаш??? Просто ми е интересно b)
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

#19 Потребителят е офлайн   vizantiq Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 62
  • Регистрация: 11-September 05
  • Location:Шумен

Публикувано: 09 November 2005 - 05:43 PM

Ohh..mnogo bih iskala da sa moi ama za jalost ne sa.... s) !!!ni ovorq za tqh taka,za6toto sa KATO mooi,samo az si gi qzdq az se grija za tqh i zatova gi 4uvstavm kato moi... b)
User's Signature

Конете са моя живот,пазете ГИ!!! [br][br]Качена снимка

#20 Потребителят е офлайн   HERZ Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1303
  • Регистрация: 25-August 05
  • Gender:Female
  • Location:Русе /София

Публикувано: 10 November 2005 - 03:24 PM

Еееее, пожелавам ти някой ден наистина да имаш собствен кон и много успехи да постигнете с него! А ти ли си избра тези два коня, с които да работиш или ти ги дадоха да се състезаваш с тях? Разкажи нещо интересно за самите животни! Освен че са добрички и се различават b)
User's Signature

EPAGNEUL BRETON KENNEL От РАЙЧЕВ

Качена снимка

"Благородният дух има прекрасното качество да се вдъхновява за достойни неща!" Сенека

  • (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни